Příslušenství k robotu Bosch MUM 4 Bosch MUZ4DS3

Značka: Bosch , Kategorie: Pro roboty Bosch MUM 4 a 5
Kód zboží: BOSMUZ4DS3


* Příslušenství k robotům Bosch řady MUM4..
* Krouhač
* Vybavení třemi kotouči

Zjistit dostupnost

Zaručeně vám usnadní práci v kuchyni

Vybavte svůj kuchyňský robot Bosch z řady MUM 4 tím správným příslušenstvím, abyste si ještě více usnadnili práci v kuchyni a měli více času na krásné chvíle se svými blízkými! V příslušenství Bosch MUZ4DS3 naleznete praktický umělohmotný krouhač vybavený třemi kotouči. Na prvotřídní kvalitu značky Bosch a dlouhou životnost výrobku se můžete spolehnout – kotouče jsou zhotoveny z kvalitního nerezu.


Krouhá i krájí s perfektními výsledky

Jistě si už neumíte představit práci v kuchyni bez svého kuchyňského robota Bosch z řady MUM 4. A teď si představte, že už i krouhání zvládne sám pomocí Bosch MUZ4DS3 příslušenství! Díky třem speciálním kotoučům je expertem na krouhání s tím nejlepším výsledkem.

V balení tak naleznete otočný krájecí kotouč, který dokáže vypracovat silné i tenké plátky, otočný krouhací kotouč umí hrubé a jemné krouhání a středně jemný strouhací kotouč vám pomůže s tím ostatním - celkem se tak můžete těšit na 5 funkcí uvnitř jediného příslušenství Bosch MUZ4DS3, které svou funkčností nenahraditelně uleví vašim rukám.

Bez zbytečné námahy…

Praktickou součástí balení je i víko s otvorem pro plněnípěchovátko pro plynulé zpracování surovin bez omezení množství. Spolehnout se můžete na vysokou bezpečnost během zpracovávání surovin díky blokaci víka.

Dlouhá životnost krouhače Bosch MUZ4DS3 je zaručena díky použití prvotřídních materiálů – kotouče jsou zhotoveny z kvalitního nerezu, tělo je ze zdraví nezávadné a odolné umělé hmoty, to vše pod zárukou kvality značky Bosch, která je léta ověřená. Veškeré příslušenství nabízí jednoduché a bezpečné použití (Bosch technologie) a snadno se čistí, neboť je možné mýt jej v myčce nádobí.


  • Příslušenství k robotům Bosch řady MUM4..
  • Krouhač
  • Vybavení třemi kotouči

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ příslušenství strouhač
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 19.5 cm
Hloubka balení 24.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací