Příslušenství pro notebooky Connect IT For Health - polštář na židli (CI-528) (poškozený obal 8800615071)

bazar
Značka: Connect IT , Kategorie:
Kód zboží: -9401205

Bazar - poškozený obal 8800615071

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 8800615071

CONNECT IT For Health anatomický polštář, černáCONNECT IT For Health anatomický polštář, černá


Pokud trávíte hodně času sezením, určitě se vyplatí nepodcenit stránku ergonomie. Dlouhodobé sezení se špatným držením těla může vést k poměrně závažným zdravotním problémům a chronickým bolestem. Tento anatomický polštář pro zdravé sezení je určen zejména k využití v kancelářích, ale použít ho lze i v automobilech, invalidních vozících, sedadlech MHD a podobně. Povlak polštáře je vyroben z velmi prodyšné látky, takže nehrozí žádné omezení vašeho komfortu. Nemusíte se obávat ani nepříjemným tlakům na stehna – v příslušných partiích je polštář patřičně snížen.


Snadná údržba


Povlak je díky zipu možné snadno odejmout a vyprat či jinak vyčistit, což přispívá k dodržování vysokých hygienických standardů. Zip je umístěn na straně, kde nijak nevadí, nezachytává se a netlačí vás.


Dopřejte si pohodlné sezení!

 


Paměťová pěna


 


Paměťová pěna


Celý polštář je vyplněn speciální paměťovou pěnou, která se postupem času formuje dle tvaru vašeho těla a poskytuje tak naprosto dokonalou podporu a pohodlí. Vyvýšené hrany a zaoblení rohů zase zajišťují zpevnění vašich pánevních partií, čímž je předcházeno bolestem v kříži.


 


Univerzální použití


 


Univerzální použití


Polštář je díky své lehké konstrukci možné snadno přednášet a brát si ho tak i na pravidelné cesty. Můžete na něm tedy sedět nejen v kancelářské židli, ale třeba i na sedačce vašeho automobilu či při dlouhých letech.


 


 


Zaručená kvalita


 


Zaručená kvalita


Produkty z řady For Health jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními odborníky. Jejich používáním efektivně snižujete zátěž vašeho těla a přispíváte ke zdravému životnímu stylu.


 


 


Poškozený obal

Na židli u počítače doma či v práci strávíme často převážnou část dne i večera. Správné sezení a komfort je proto zcela zásadní, aby vás nebolela záda a tělo netrpělo nekvalitní židlí či nesprávnou polohou. Anatomický polštář vám v tom pomůže! Má ergonomicky vyvýšené boční strany a zaoblený design zase zabraňuje nepříjemnému tlaku na stehna – pro maximální komfort.

Univerzální použití
Anatomický polštář je určen univerzálně na jakoukoliv kancelářskou židli, ale i invalidní vozíky, autosedačky a další. Navíc je snadno přenosný. Díky kvalitní paměťově pěně se dokonale přizpůsobí a umožní zdravé držení těla. Samozřejmostí je prodyšný potah pro snadné čištění a zajištění pohodlí i v horkých letních dnech. Nemusíte investovat do drahé kancelářské židle, anatomický polštář je levnější a kvalitní variantou!

For health - pro vaše zdraví
Produkty FOR HEALTH jsou odborníky vytvořeny za účelem zdravější práce na počítači. Jejich používáním snížíte zátěž na tělo, kterou celodenní sezení u počítače způsobuje, a omezíte zdravotní problémy, které by mohly vzniknout, pokud si nevytvoříte kvalitní a ergonomické prostředí pro dlouhodobou práci u počítače.

Vlastnosti

  • Ideální využítí pro invalidní vozíky, kancelářské židle, autosedačky, místa v letadlech a jiné
  • 100% kvalitní paměťová pěna
  • Vyvýšené boční strany pro zdravé držení těla
  • Zaoblený design přední části polštáře zabraňuje tlaku na stehna
  • Měkký prodyšný potah zajišťuje celodenní pohodlí a snadné čištění

Záruka 24 měsíců
Partnumber CI-528
Další parametry
Druh PC příslušenství ostatní příslušenství pro notebooky
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.5 cm
Výška výrobku 44.5 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 37.5 cm
Výška balení 44.5 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací