Příslušenství pro zavlažování Gardena - rozdělovač vody automatic

Značka: Gardena , Kategorie: Příslušenství
Kód zboží: GDR119729

Rozdělovač vody Gardena společně se zavlažovacím počítačem zajišťuje automatické zavlažování až šesti úseků. Dodáván se šroubením a koncovkami.

Zjistit dostupnost

Gardena rozdělovač vody automatic


Automatický rozdělovač vody Gardena představuje skvělé řešení pro zavlažování velké zahrady. Je totiž opatřen šesticí výstupů, na něž lze napojit hadice ke kropičům trávníků, kapkovým zavlažovačům záhonů a dalším podobným prvkům. Nemusíte tak ke každému jednotlivému zavlažovači natahovat vlastní přívod vody, což vám ušetří místo a peníze za hadice. Využití rozdělovače samozřejmě řeší také problém tlaku. Zavlažování probíhá vždy jen v jednom výstupu, takže nedochází ke snižování tlaku vody v systému. Současné zavlažování ze šesti hadic by jinak bylo pro značnou část vodních přípojek nezvladatelné.


Programovatelný pomocník


Rozdělovač vody je třeba používat se zavlažovacím počítačem Gardena MasterControl či MasterControl Solar. Pomocí nich totiž můžete nastavit, v jakém pořadí bude zavlažování probíhat, jak dlouho bude voda do daného výstupu proudit a podobně. Snadno tak můžete velmi přesně přizpůsobit parametry zavlažování potřebám rostlin v jednotlivých částech zahrady. Pokud chcete nějaký výstup dočasně zcela vypnout, stačí ho uzavřít praktickou páčkou na zavlažovači a nemusíte kvůli tomu měnit nastavení celého systému.


Snadná instalace


Rozdělovač je poměrně kompaktní, a díky tomu, že všechny výstupy směřují jedním směrem, by ho neměl být problém umístit ani do poněkud stísněných prostor. Potěší také možnost instalace na zeď, která vám dává možnost jej umístit například na plot či stěnu zahradního domku. Připojení hadic je zajišťováno pomocí vývodů s vnějším závitem 26,5 mm (G3).

Vlastnosti:

 • V kombinaci se zavlažovacím počítačem GARDENA MasterControl nebo MasterControl solar rozdělovač vody automatic zajišťuje automatické zavlažování až šesti různých oblastí zahrady, jednu po druhé. Například můžete zavlažovat trávník zavlažovačem, pak hrnkové rostliny, záhonky, živé ploty a truhlíky pomocí systému kapkové závlahy.
 • Průtok vody automaticky otevře výstupy, jeden po druhém, v závislosti na naprogramování zavlažovacího počítače.
 • Praktické: rozdělovač vody lze pružně přizpůsobit podmínkám ve vaší zahradě. To znamená, že můžete zavlažovat buď pouze dvě oblasti nebo až šest.
 • Nepotřebné výstupy vody se jednoduše deaktivují pomocí páčky.
 • Stejně jako různé rostliny v zahradě potřebují různé množství vody, lze také individuálně nastavit dobu zavlažování v závislosti na naprogramování zavlažovacího počítače.
 • Rozdělovač vody dopraví požadované množství na správné místo.
 • Toto inteligentní řešení je ideální, když není k dispozici dostatečné množství vody pro současné napájení všech koncových přístrojů.
 • Jednoduše připojíte rozdělovač vody na zeď domu, nebo na zem.
 • Protože jsou všechny vývody vody umístěny v jednom směru, zařízení zabírá velmi málo místa.
 • Je vybaven vnějším závitem 26,5 mm (G 3/4 a je dodáván s pěti ks šroubení a třemi koncovými zátkami.

Výhody:

 • Automatické zavlažování až 6 oblastí - postupně jedna po druhé

Jde to jako na drátku: pomocí zavlažovacího počítače lze automaticky a vhodně zavlažovat až 6 oblastí vaší zahrady, jednu po druhé. Vaše zahrada bude spolehlivě a pohodlně zavlažována - a vy budete mít více volného času a zdravé rostliny.

 • Jednoduchá obsluha

Pokud byste chtěli zavlažovat méně než šest oblastí, pak jednoduše deaktivujete nepožadované výstupy pomocí nastavení páčky.

 • Potřebuje málo místa - a je flexibilní

Rozdělovač vody má šest výstupů, které jsou umístěny vedle sebe a uspořádány v jednom směru. Může být instalován na zemi nebo na stěně, čímž se ušetří místo.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh příslušenství rozdělovače
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.6 cm
Výška balení 16.4 cm
Hloubka balení 24.5 cm
Hmotnost balení 1.7 kg
Více informací Méně informací