Přístřešek Coleman INSTANT SCREEN zelené

Značka: Coleman , Kategorie: Altány
Kód zboží: 1 432 132

Tento přístřešek, ocení rodiny s dětmi, rybáři a všichni ostatní, kteří milují pobyt venku a chtějí ochranu proti otravnému hmyzu.

Zjistit dostupnost

Otravnému hmyzu vlet zakázán!


Patříte mezi vášnivé rybáře? Vyrážíte s přáteli na party pod širým nebem? Jedete s dětmi na dovolenou do přírody? V každé z těchto situací se jistojistě setkáte s nepříjemným hmyzem. Nenechte si chvíle volna pokazit otravnými vetřelci. Díky přístřešku Coleman Instant Screen si osezení na čerstvém vzduchu vychutnáte bez neustálého ohánění rukama. A co je nejlepší, postavíte jej do jedné minuty!


Jednoduché postavení, jednoduché sbalení


Přístřešek Coleman postavíte díky patentované technologii Instant za neuvěřitelnou jednu minutu. Nemusíte mít strach, že vám složité sestavování zabere spoustu času, a bez obav jej tak můžete vzít i na krátké výlety do přírody. Stačí jen vytáhnout přístřešek z cestovní tašky, roztáhnout jej tak, aby bílá střecha tvořila kruh, zajistit pojistkou ocelové tyče a je hotovo! Plášť k tyčím připevněte černými háčky.


Mouchy i komáři mají smůlu


Přístřešek Coleman Instant Screen byl vyroben z kvalitního 150D polyesteru a průhledné síťoviny. Moskytiéra po celém obvodu přístřešku zabraňuje vniknutí otravného hmyzu. Můžete si tak vychutnávat oběd v přírodě, aniž byste museli neustále odhánět neodbytné mouchy, a večerní party pod hvězdami se konečně obejde bez komářích štípanců. Vstup do stanu je zajištěn dlouhým zipem.Lehké balení můžete vzít kamkoliv s sebou


Coleman Instant Screen váží necelých 11 kg a je kompaktně zabalen v cestovní tašce. Bez problémů se vám tak vleze do kufru auta a může s vámi cestovat na každý výlet. Přitom užitný prostor přístřešku činí úctyhodných 13,5 m2! I když pod moskytiéru umístíte stůl i židle, stále zbude dostatek prostoru pro příjemné posezení bez tísnění. A nemusíte se ani krčit! Přístřešek je ve svém středu vysoký 213 cm!


Kempingové vybavení Coleman je zárukou kvality


Výrobky značky Coleman odpovídají evropským bezpečnostním normám a jsou šetrné k životnímu prostředí. U přístřešku Instant Screen je samozřejmostí voděodolný PU zátěr a vodní sloupec 600 mm. Stan je odolný také vůči UV záření. Ochrání vás před škodlivými paprsky a jeho barva dlouho nevybledne. Ocelové nosné tyče mají průměr 19 mm, a tak se při běžném zacházení jen tak nezohnou.

Přístřešek Coleman INSTANT SCREEN

Tento přístřešek postavíte díky patentované INSTANT technologii do jedné minuty. Moskytiéra po celém obvodu přístřešku zabraňuje vniknutí hmyzu a můžete si proto nerušeně užívat akci s přáteli.Stejně jednoduché jako postavení, je i sbalení.

  • Materiál: 150D polyester, průhledná síťovina.
  • Konstrukce: ocelové tyče skládací.
  • Váha: 10,6 kg.
  • Rozměry ve sbaleném stavu: 130x20x20 cm.
  • Rozměry: 396x457 cm, výška: 213 cm (měřeno uprostřed přístřešku).
  • Užitný prostor: 13,5 m2.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh přístřešek
šedá, zelená
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 396.0 cm
Výška výrobku 213.0 cm
Hloubka výrobku 457.0 cm
Hmotnost výrobku 10.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 130.0 cm
Hmotnost balení 10.6 kg