Radiobudík Blaupunkt BT15CLOCK (BT15CLOCK) stříbrný (vrácené zboží 8919005904)

bazar
Značka: Blaupunkt , Kategorie: Radiobudíky a budíky
Kód zboží: -8944907

Bazar - vrácené zboží 8919005904

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8919005904

Reproduktor, nebo radiobudík?

Přijde vám radiobudík příliš jednostranný a přenosný reproduktor zase nedostatečně vybavený, co se týče praktických každodenních funkcí? Blaupunkt BT15CLOCK obsahuje všeho všudy jen pár tlačítek pro ovládání základních funkcí, toto zařízení na sebe upozorňuje bohatším ovládacím panelem na horní straně a nápadně velkými digitálními hodinami na straně čelní.


Precizní zvuk za málo peněz

Radiobudík Blaupunkt BT15CLOCK je skvěle navržené zařízení z masivního hliníkového pouzdra, což napovídá, že máme co do činění s mimořádně kvalitním produktem. Potvrzuje to nejenom rozšířená nabídka funkcí, ale také stereofonní reproduktory s výkonem 2 x 5 W, jejichž projev je natolik kvalitní, že nevyžadují ani žádnou regulaci. Naopak. Budete mít pocit, že k vám doléhá plnohodnotný zvuk hi-fi systému, čemuž napomáhá i pasivní membrána v zadní části pouzdra.

Bezdrátové připojení, rádio i budík

S kvalitou zvuku jdou ruku v ruce výhody Bluetooth technologie. Na to, abyste si přes radiobudík mohli přehrát své oblíbené interprety z chytrého telefonu či tabletu nepotřebujete kabel, stačí pouze přítomnost Bluetooth modulu. Vzájemné spárování poslouží i k telefonním hovorům v režimu hands-free, aniž byste museli manipulovat s telefonem.

Bezdrátový dosah signálu činí asi 10 metrů na otevřeném prostranství. Pokud jím některé zařízení nedisponuje, využít lze tradičního 3,5mm vstupu, který detekuje zapojený přístroj (například MP3 přehrávač) ihned po volbě patřičného režimu (AUX). O zvoleném režimu, úrovni hlasitosti, skladbě či FM frekvenci informuje rozměrný LCD displej s modrým podsvícením.

Rádio s praktickým budíkem

Jaké možnosti máte, pokud chcete poslouchat rádio? Blaupunkt BT15CLOCL vyhledává stanice v pásmu FM (87,4-108 MHz), přičemž 50 z nich si lze uložit do předvoleb. Nemůžete-li se dopátrat antény, je tomu tak správně. Její funkci zastane stereofonní audiokabel, který pouze zasunete do AUX zdířky. Díky možnosti nastavit datum a čas, získáváte příležitost pracovat s funkcí budíku. Ten si jednoduše nastavíte na ovládacím panelu, včetně volby jeho intenzity. Pokud pak přístroj vypnete, budík zůstane aktivní a v nastavený čas se spustí.

Čtečka pro MP3 a dobíjení

Přehrávač si rozumí s paměťovými kartami microSD/SDXC/SDHC, z nichž je schopen přečíst nejpoužívanější audioformáty (MP3, WMA, WAV, FLAC). Podpora karet s kapacitou 128 GB přináší takřka nekonečně dlouhý poslech, aniž byste se museli „točit ve smyčce“. Jediným přerušením se může stát lithiový 4000mAh akumulátor, jemuž dojde šťáva. Abyste obnovili jeho sílu, je třeba radiobudík připojit k počítači nebo k jinému zdroji s přístupem k elektrické síti. Na plné nabití si můžete užívat až 5,5 hodiny poslechu. V dodávce najdete USB kabel a audiokabel.

Vráceno - Použito

BLAUPUNKT BT15 CLOCK
Neobvyklý Bluetooth reproduktor s hodinami a budíkem
BT15 CLOCK je neobvyklý Bluetooth reproduktor, skvěle navržený a nabitý funkcemi. Masivní hliníkové pouzdro již při prvním dotyku potvrzuje, že máme co do činění s vysoce kvalitním produktem. Kromě běžné streaming funkce, nabízí BT15 i FM rádio, čtečku karet microSD a konektor AUX. Má také velký modrý LCD displej, zobrazující hodiny a umožňuje využít i funkci budíku. Zabudované dva 5W reproduktory a pasivní membrána v zadní části pouzdra, poskytují vynikající kvalitu zvuku.

Integrované rozhraní Bluetooth
Přehrávejte hudbu z vašeho PC, notebooku či telefonu přes tento skvělý rádiobudík. Pokud máte své oblíbené skladby v paměti vašeho telefonu, jednoduše jej propojte s rádiem přes BT a poslouchejte hudbu při práci či odpočinku.

Velký LCD displej
Díky integrovanému velkému displeji s modrými znaky, máte neustále v dosahu informaci o čase, nebo o nastaveném budíku.

Další zdroje zvuku
Kromě FM rádia, máte možnost poslouchat svoje oblíbené skladby i z micro SDHC karty, streamovat je přes Bluetooth rozhraní z vašeho telefonu, notebooku, nebo PC, případně můžete propojit externí zařízení přes AUX vstup.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

FM tuner s pamětí na 50 stanic (podporované frekvence v rozmezí 87,5 - 108,0MHz)
Bluetooth pro bezdrátový audiostreaming
Hodiny s funkcí budíku
Buzení bzučákem
Podpora paměťových karet micro SDHC/micro SDXC do kapacity 128GB
Jmenovitý výkon - 2x5W
Velký LCD displej s modrými znaky
Pasivní membrána
Hliníkové tělo
Napájení - adaptérem 5V 1A (napájecí adaptér není v balení)
Napájení akumulátorem - lithiový akumulátor 3,7V, 4000mAh
Rozměry: 187 x 65 x 54 mm (š x v x h)
Hmotnost: 0,55 kg

OBSAH BALENÍ:

Nabíjecí USB kabel
Kvalitní stereofonní audiokabel s konektory jack 3,5mm (opletený)

Záruka 24 měsíců
Partnumber BT15CLOCK
Další parametry
digitální
Vlnový rozsah FM
Ano
Druh buzení buzení tónem, buzení rádiem
Projekce na zeď Ne
Ano
Ne
Podpora paměťových karet Ano
Napájení vestavěný akumulátor, napájecí adaptér
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 9.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací