Radiobudík Hyundai RAC518PLLBO černý/oranžový

výprodej
Značka: Hyundai , Kategorie: Radiobudíky a budíky
Kód zboží: HYURAC518PLLBO

Radiobudík, LED displej, digitální FM/AM tuner, dva budíky, funkce SLEEP a SNOOZE

Zjistit dostupnost

Hyundai RAC 518 PLL BO, černá/oranžová


Na žádném nočním stolku by neměl chybět praktický budík, který vás přivede probuzením do nového dne. Model RAC 518 PLL BO od výrobce Hyundai není pouze ledajaký budík, ale vyniká také mnohými přídavnými funkcemi


Praktický přístroj na noční stolek


Tento model radiobudíku je vybaven digitálním FM a AM tunerem, pomocí kterého budete moci naladit vaší oblíbenou rozhlasovou stanici a poslechnout si tak po ránu několik hitů nebo relaci ranních zpráv. Radiobudík se může dále pochlubit duálním alarmem, který vám umožní využívat dva časy buzení najednou. To využijete v takovém případě, že vás partner například vstává o hodinu dříve. Samotné buzení buď zajistí tón alarmu, nebo zvuk vámi zvolené rádiové stanice. Samozřejmostí je také opakování buzení a funkce odloženého startu určená pro ta rána, kdy si chcete ještě několik minut přispat. Zařízení vás navíc neustále informuje o aktuálním čase za pomoci transparentního LED displeje.

Pro pohodová rána
Začněte svůj den s úsměvem na rtu a nechte se příjemně probudit svou oblíbenou rádiovou stanicí. Radiobudíky Hyundai RAC518PLLBO umožňuje nastavit hned dva, na sobě nezávislé, časy probuzení. U každého z nich lze navíc volit buzení tónem nebo právě rádiem. Přesně naladit oblíbenou stanici pomůže vestavěný digitální FM i AM tuner.

Jednoduše účelový
Radiobudík Hyundai RAC518PLLBO vsází na čistou praktičnost a jednoduchý design, který skvěle zapadne do každého interiéru. Pokud rádi usínáte při poslechu hudby, oceníte funkci automatického vypnutí SLEEP. Milovníci delšího vyspávání zase nedají dopustit na funkci opakovaného buzení SNOOZE. Radiobudík je napájen z elektrické sítě. Pro případ krátkodobého přerušení dodávky elektrické energie ze sítě je možné využít napájení z baterií.

LED displej
Digitální FM/AM tuner
Systém dvou budíků
Buzení tón nebo rádio
Opakované buzení SNOOZE
Funkce odloženého vypnutí SLEEP
Velikost čísli na displeji: 16 mm
Výstupní výkon 0,3 W
Napájení: síť 230 V / 50 Hz

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
digitální
Vlnový rozsah AM, FM
Ano
Druh buzení buzení rádiem, buzení tónem
2 časy buzení Ano
Projekce na zeď Ne
Ano
Ne
Napájení síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.5 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 11.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.5 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací