Radiomagnetofon s CD Blaupunkt BB16BK černý (vrácené zboží 8800096912)

bazar
Značka: Blaupunkt , Kategorie: Radiopřijímače s CD/MP3
Kód zboží: -8909869

Bazar - vrácené zboží 8800096912

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800096912

Blaupunkt BB16BK, černá

Oprašte staré CD nosiče a kazety a vraťte se ke své oblíbené hudbě z mládí. Přehrajte si je s rádiopřehrávačem Blaupunkt BB16BK, který vám dokáže, že dobrá hudba nikdy nevyjde z módy. Přístroj je vybaven CD a kazetovou mechanikou. Nabízí celkový výkon 2× 1,7 W RMS zajišťující dobrý zvuk, který se k vašim uším bude linout z dvojice integrovaných reproduktorů. Pokud však nechcete poslechem rušit své okolí, zapojte do přístroje sluchátka. Lze přehrávat nejen originální CD, ale také vypálené MP3 skladby.


FM rádio se 40 předvolbami

Pokud zrovna nemáte po ruce žádnou vlastní hudbu, nechte se unášet na vlnách rádiových stanic. Zařízení naladí stanice na FM frekvenci a zajistí výborný signál, o který se stará teleskopická anténa. Až 40 oblíbených stanic si můžete uložit do předvoleb, abyste je měli příště již k dispozici pouhým stiskem tlačítka. Informace o aktuálních přehrávaných skladbách nebo naladěné stanici najdete na přehledném LCD displeji. Rádiopřehrávač můžete zapojit do sítě, nebo do něj vložit baterie a napájet jej bezdrátově.

Vráceno - Použito

BB16 je nový model radiomagnetofonu mezi širokou nabídkou produktů Blaupunkt
Vezměte si zvuky vašich oblíbených skladeb kamkoli se vám líbí s tímto přenosným kompaktním přehrávačem 3 v 1, který podporuje celou řadu zvukových formátů. Můžete poslouchat CD nebo FM rozhlasové stanice nebo přehrávat hudbu přímo z USB flash disku nebo jiného externího zdroje zvuku, který lze připojit přes zásuvku AUX. Tento model je vybaven kazetovou mechanikou, která umožňuje přehrávat analogové nahrávky na zvukových kazetách.

BB16 podporuje všechny typy zvukových disků CD, disků CD-R a disků CD-RW s MP3 soubory. Přehrávač má funkci rychlého výběru pro disky CD s více než 10 skladbami, což je zvláště užitečné pro přehrávání hudby z dlouhého seznamu souborů MP3 zaznamenaných na jednom disku. Můžete procházet mezi složkami, abyste mohli rychle přistupovat k melodii, kterou chcete přehrát, nebo nastavit vlastní seznam skladeb – u běžného zvukového disku CD můžete naprogramovat sekvenci přehrávání obsahující až 20 skladeb nebo až 99 souborů MP3. Model BB16 nabízí funkci náhodného přehrávání, stejně jako funkci opakovaného přehrávání pro průběžné přehrávání jednotlivých skladeb, složek nebo celé disky CD. Funkce Intro umožňuje přehrávání prvních 10 sekund každé skladby zaznamenané na disku.

Přehrávač má integrovaný FM tuner s až 40 předvolbami rádia. Můžete skenovat rozhlasové stanice a ukládat je do seznamu oblíbených, a to buď automaticky, nebo ručně. V ručním režimu můžete zvolit číslo předvolby, které chcete použít pro příslušné oblíbené položky.

Zařízení BB16 má port USB pro připojení paměťových zařízení obsahujících soubory MP3. Přehrávač automaticky dekóduje a přehraje soubory zaznamenané na jednotce USB flash. Funkce přehrávání jsou přesně stejné jako funkce dostupné pro disky CD.

Tento boombox je jedním z mála dostupných na trhu, které obsahují kazetový přehrávač, který vám umožní vychutnat si hudbu, audioknihy a další analogové nahrávky pořízené na audio kazetách. Zabudovaná nahrávací schopnost umožňuje nahrávat rozhlasové vysílání nebo jakýkoli jiný zvuk z CD přehrávače nebo zařízení USB.

Zadní panel přehrávače je vybaven konektorem AUX pro připojení zařízení s analogovými audio výstupy. Jednoduše připojte zařízení k přehrávači a vychutnejte si výrazně lepší kvalitu zvuku.

Konektor pro sluchátka - umístěný vedle portu AUX - umožňuje připojit volitelné sluchátka, abyste zajistili bohatý a detailní, ale zároveň diskrétní zvukový zážitek.

Model BB16 má vestavěný zesilovač s celkovým výkonem 3 W RMS a může být napájen ze sítě nebo 6 vyměnitelnými bateriemi, takže si můžete vychutnat hudbu kdekoli - ať už posloucháte doma nebo chvíli ty jsi venku.

Specifikace:
Přehrávač CD s horním zavíráním s přehráváním MP3
PLL FM rádio s předvolbou 40 stanic
Kazetový přehrávač
Port USB
Výkon: 2 x 1,7 Watt RMS
Teleskopická FM anténa
LCD displej
Jack konektor 3,5 mm line-in
Sluchátkový jack
Možnost napájení bateriemi: 6 × 1,5V / R20 (baterie nejsou součástí balení)
Napájení: AC 230V ~ 50Hz
Rozměry: 285 (š) x 213 (v) x 140 (h) mm
Hmotnost: 1,68 kg

Záruka 24 měsíců
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média USB flash, CD, audiokazeta
Přehrávané formáty MP3
Podpora paměťových karet Ne
Tuner
digitální
Vlnový rozsah FM
Zvuk
3.4 W
Doplňkové funkce
Ne
Ne
Vstupy
Ano
Ano
Ne
Ne
Vstup pro mikrofon Ne
Výstupy
Ano
Ne
Další parametry
LCD displej Ano
Ne
Napájení baterie LR20, síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.5 cm
Výška výrobku 21.3 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 1.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 32.0 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 18.0 cm
Hmotnost balení 2.2 kg
Více informací Méně informací