Radiopřijímač Hyundai PR 471 PLL SU WS bílý

výprodej
Značka: Hyundai , Kategorie: Radiopřijímače
Kód zboží: HYUPR471PLLSUWS

Přenosný radiopřijímač, digitální FM tuner, USB vstup, MicroSD karty, podpora MP3, budík, napájení ze sítě nebo bateriemi

Zjistit dostupnost

Hyundai PR 471 PLL SU WS, bílá


Hyundai PR 471 PLL SU WS je přenosný radiopřijímač, který společnost uvádí slovy: „malý, ale univerzální“. I přes kompaktní velikost a příznivou cenu totiž nabízí bohaté možnosti využití, jehož základem je samozřejmě digitální FM tuner umožňující do paměti uložit až 50 oblíbených stanic.


Rádio ale zdaleka není vše


Na těle si však můžete všimnout i USB portu, který vám umožní přehrávat hudbu i z flashdisků a podporuje také rozšířený formát MP3. Stejně tak je k dispozici i slot pro paměťové karty typu micro SD. Výhodou je také fakt, že informace o skladbách jsou zobrazovány na přehledném LCD displeji s modrým podsvícením.


Stejně tak ale můžete radiopřijímač používat jako budík, který má k dispozici i oblíbenou funkci Snooze a nechybí ani digitální zobrazování času. Samozřejmostí je pak hlasitý reproduktor, ale sluchátkový výstup pro diskrétní poslech je již velmi příjemným benefitem. Stejně tak to, že lze tento model napájet jak z elektrické sítě, tak bateriemi (3× baterie typu C (R14)).

Malý, ale univerzální…

…i tak by se dal označit nový radiopřijímač Hyundai PR471PLLSU. Nabízí totiž široké spektrum využití a možností přehrávání. Základem je digitální FM tuner. Uložit do paměti přístroje můžete až 50 svých oblíbených rozhlasových stanic.

Rádiem to nekončí

Díky zabudovanému USB vstupu můžete přehrávač Hyundai PR471PLLSU využít i k poslechu své oblíbené hudby z Flash disku a to ve formátu MP3. Využít lze i slot pro MicroSD karty. Veškeré informace o přehrávaných souborech se zobrazují na přehledném LCD displeji. Při zhoršených světelných podmínkách jistě využijete jeho modré podsvícení.

Vedle možnosti poslechu rozhlasových stanic nebo MP3 souborů, lze tento přehrávač využít i jako budík. Disponuje navíc i funkcí SNOOZE a samozřejmě také digitálními hodinami. Součástí přístroje je také sluchátkový výstup. Radiopřijímač Hyundai PR471PLLSU lze napájet jak z elektrické sítě, tak bateriemi.


  • Digitální FM tuner, 50 předvoleb
  • LCD displej
  • USB vstup
  • Vstup pro Micro SD karty
  • Podpora formátu MP3
  • Výstup pro sluchátka
  • Hodiny, budík, přispání SNOOZE
  • Funkce odloženého vypnutí SLEEP
  • Výstupní výkon 0,8 W
  • Napájení: síť 230 V / 50 Hz nebo 3 x baterie typu C (R14)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
digitální
Vlnový rozsah FM
Internetové rádio Ne
LCD displej Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Voděodolnost Ne
Ne
Napájení baterie C, síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 23.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací