Radiopřijímač Hyundai Retro PR 100 černé (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300030087)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie: Retro
Kód zboží: -9094753

Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300030087

Zjistit dostupnost
Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300030087

Jako za starých dobrých časů

S radiopřijímačem Hyundai Retro PR 100 si vychutnáte perfektně vyváženou kombinaci nejmodernějších technologií se starobylým designem, který vám padne do oka. Zažijte tak momenty podobné těm vašich prarodičů a zároveň nenechte zanevřít nad novými vychytávkami 21. století. Věříme, že si každý vybere to, co ho nejvíce láka, ať se jedná o šedesátiletý rozdíl.

Nedopustí nad klasiku

Samozřejmostí radiopřijímače musí být rádio, které je u Hyundai Retro PR 100 pojato nám už skoro neznámým způsobem. Ladí se totiž pomocí klasicky navrženého kotouče, ve kterém se ale vyznáte cobydup. Nalaďte si tak vaše oblíbené AM/FM stanice a nechte se unášet na vlnách vašich favoritů z hudebního světa.

Celá řada možností

Nikdy nevíte, u jaké příležitosti dostanete chuť na hudbu. Právě proto je radiopřijímač Hyundai Retro PR 100 vedle klasického reproduktoru vybaven i výstupem pro sluchátka. K tomu využívá konektor 3,5mm Jack, se kterým se setkáte na každém kroku. 3,5mm Jack neslouží pouze jako výstup, ale i vstup. Právě díky opačnému využití konektoru si budete moci přehrát vámi vytvořené playlisty jednoduše a kdykoliv, kdy dostanete chuť.

Stále po vašem boku

Radiopřijímač Hyundai Retro PR 100 je klasicky napájen z 230V sítě, ale co když si ho budete chtít vzít s sebou? I na takové případy se myslelo, díky čemuž se u modelu Retro PR 100 setkáte s možností napájení pomocí čtyř tužkových baterií, které snadno vyměníte a také si jich můžete vzít více do zásoby. Všelijaké opravy v domácnosti, výlety nebo obyčejné posezení u ohně bude obohacováno nestárnoucí hudbou.

Stará škola designu

Retro design má něco do sebe – přináší nám něco nového a zároveň starého, což působí zcela výjimečně. Pro vaši chalupu, pokoj nebo garáž klasického stylu je tak jasnou volbou Hyundai Retro PR 100. Setkáte se u něj například s dobovými chromovanými rámy, anténou a čudlíky, které v kontrastu vyniknou vůči lesknoucímu se nátěru.

Náhradní/Silně deformovaný obal

Radiopřijímač Hyundai PR100 Retro v černém provedení patří do série výrobků s Retro designem. Při jeho poslechu na Vás dýchne doba našich babiček a dědečků. AM/FM tuner můžete poslouchat přes 1 W reproduktor nebo přes sluchátkový výstup. K dispozici je také AUX vstup pro připojení osobních přehrávačů či mobilních telefonů.


  • AM/FM tuner
  • Výstup pro sluchátka
  • AUX vstup
  • Výstupní výkon 1W
  • Černé provedení
  • VIDEOUKÁZKA

Záruka 24 měsíců
Další parametry
analogový
Vlnový rozsah FM, AM
Ne
Přehr. média bez mechaniky
Kazetová mechanika Ne
Ne
Ano
Ne
1 W
Napájení baterie C, síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.5 cm
Výška výrobku 21.5 cm
Hloubka výrobku 7.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.5 cm
Výška balení 21.5 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací