Radiopřijímač Hyundai Retro RA 302, dub dřevo (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300020807)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie:
Kód zboží: -8908679

Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300020807

Zjistit dostupnost
Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300020807

Retro ve velkém stylu

Milovníci retro vzhledu, pozor! Pokud máte rádi spojení klasického designu s moderní technikou, je radiopřijímač Hyundai Retro RA 302 přehrávač snů právě pro vás. Kompaktní rozměry vám navíc umožní přenést si rádio kamkoliv se vám zamane. Styl z doby první republiky je velice vyvedený a vypadá jako z počátků klasických radiopřijímačů a nechybí ani tradiční ručičkový ukazatel a manuální vyhledávání stanic jako tenkrát. Mimo jiné Hyundai Retro RA 302 skutečně skvěle hraje.


Skvělý design

Díky rozměrům radiopřijímače Hyundai Retro RA 302 pro vás bude snadné ho zabalit na cestování. Vždy se pro něj najde místo. Délky výška x šířka jsou v poměru 160 x 265 milimetrů, v zavazadle zaberou jen tolik prostoru, kolik je potřeba a ještě vám zbude dostatek místa na oblečení, potraviny a veškeré ostatní potřebné věci. Design rádia je navíc navržen v retro, jenž dodá například večeru při opékání na chatě tu správnou atmosféru, ve které jako byste se posunuli o téměř jedno století zpět. Vzhled není navíc to jediné, co je provedeno ve starém duchu. Manuální vyhledávání a ladění stanic pomocí analogového tuneru se starou známou ručičkou je perla celého produktu.

Snadné používání

Ovládání radiopřijímače je velmi snadné a to především díky jednoduše umístěným funkčním tlačítkům, které jsou na přední a také boční části. Na boční straně najdete vstup USB, pomocí kterého připojíte k radiopřijímači své mobilní zařízení a můžete do něj streamovat muziku. Podpora SD/MMC karet je také jeden z prvků, který je dnes již nezbytný ke spokojenosti uživatele. Napájení probíhá pomocí síťového 230V adaptéru.


Výkon s velkým efektem

I přes své malé rozměry, které lehko sbalíte do batohu, vyznačuje se radiopřijímač Hyundai Retro RA 302 výkonem, který byste do něj neřekli. Ukrývá v sobě zesilovač o výkonu 1,2 Wattu, který se v kombinaci skvěle doplňuje s vestavěnými širokopásmovými reproduktory. Výsledkem je velice efektivní zvuk vysoké kvality, jenž bez problému ozvučí celou místnost a při poslechu jakéhokoliv interpreta na libovolné rádiové stanici naladěné dle vašeho aktuálního rozpoložení, si budete připadat doslova v centru dění. Reproduktor také bohatě poslouží při venkovních účelech. Dostatečně hlasitě ozvučí běžný altánek a také okruh lidí okolo vás, ke kterým se dostane prvotřídní zvuk s rozumnou hlasitostí, kterou byste na tak malé zařízení rozhodně netipovali.

Náhradní/Silně deformovaný obal

Radiopřijímač Hyundai RA 302 RETRO v barevném provedení dub patří mezi přístroje s designem známým z dob počátků domácích radiopřijímačů a jeho analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovým rozsahem FM/AM umožňuje jako tenkrát pouze manuální vyhledávání stanic. Retro přístroj je moderně osazen USB vstupem a slotem pro SD karty. Z těchto médií je schopen přehrát hudební soubory MP3.

Tuner

  • Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem
  • Vlnový rozsah - FM/AM
  • Manuální vyhledávání stanic

Konektory

  • USB vstup
  • Vstup pro SD/MMC karty

Funkce

  • Podpora formátu MP3

Obecné

  • Napájení ze sítě 230V/50Hz
  • Výstupní výkon 2 x 0,6W
  • Barevné provedení: dub

Podívejte se na reportáž o retro přehrávačích z TV pořadu Tipy ptáka Loskutáka

Záruka 24 měsíců
Další parametry
analogový
Vlnový rozsah AM, FM
Ne
Přehr. média USB flash
Přehrávané formáty MP3
Kazetová mechanika Ne
Ano
Ne
Ne
1.2 W
Napájení síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hloubka výrobku 13.5 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací