Radiopřijímač Hyundai Retro RA 601 dřevo (vrácené zboží 8800161164)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie:
Kód zboží: -9060789

Bazar - vrácené zboží 8800161164

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800161164

Nebývalá kvalita hudby

Moderní radiopřijímač v originálním pojetí. I tak lze popsat Hyundai Retro RA 601. Hyundai není na trhu s elektronikou žádný zelenáč a podle toho také k tomuto modelu přistoupil. Název sice napovídá, že se vše točí kolem designu, vězte však, že pořádnou dávku hudby s jistotou dostanete. Postarají se o to reproduktory, jejichž výstupní výkon se rovná 6 wattům. Ty jsou rozdělený přesně na půl, a sice 2 x 3 watty. Jejich průměr pak činí velmi slušných 8 cm. Spolehnout se můžeme na síťové napájení 230V, které se těší velké oblibě.

Návrat do historie

Opomenout nelze ani fakt, že Hyundai Retro RA 601 podporuje vlnový rozsah FM/AM. Pojem retro však zahrnuje i jednu vlastnost z výkonu. Jedná se zde o manuální vyhledávání. To vám zaručuje skutečnost, že vám neunikne ani jediná stanice. Vše můžete kontrolovat na praktickém analogovém tuneru, který mimo jiné disponuje oblíbeným ručičkovým ukazatelem. Za zmínku stojí, že při dnešním trendu vracení se do minulosti (co se výrobků týče) se může Hyundai Retro RA 601 těšit velmi vřelému přijetí. Budete tedy svědky skvělého kontrastu historie a moderní doby.

Skvostný design a rozměry

Na první pohled vás však zaujme design, na kterém si dali tvůrci z Hyundai záležet. A to do posledního detailu. Ne nadarmo se totiž říká, že reproduktory s dřevěným vnějškem patří k nejkvalitnějším. Hyundai Retro RA 601 to jednoznačně potvrzuje. Třešňové dřevo navíc geniálně zapadne do každého interiéru a určitě nebude bít do očí. Ba naopak. Design místnosti ještě vyšperkuje a vy na něm budete moci oči nechat. S Retro RA 601 však můžete vyrazit i ven. Navíc nezabere skoro žádné místo. To potvrzují rozměry. Šířka výrobku totiž nepřesahuje 31,5 cm avýška dostala hodnotu 20 cm. Hloubka výrobku se vyšplhala na pouhých 15,5 cm. Převratná není ani hmotnost – 2,2 kg mluví za vše.

Vráceno - Použito

Radiopřijímač Hyundai RA 601 RETRO patří mezi přístroje s designem známým z dob počátků domácích radiopřijímačů a jeho analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovým rozsahem FM/AM umožňuje jako tenkrát pouze manuální vyhledávání stanic. Ve velké dřevěné bedně skvěle zní 2X3W výkonu 8cm reproduktorů. Napájení je ze sítě 230V.

Tuner

  • Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem
  • Vlnový rozsah - FM/AM
  • Manuální vyhledávání stanic

Reproduktory

  • Výstupní výkon 2 x 3W
  • Průměr reproduktorů 8 cm

Obecné

  • Napájení adaptérem 12V/1A
  • Provedení: Dřevo třešeň

Podívejte se na reportáž o retro přehrávačích z TV pořadu Tipy ptáka Loskutáka

Záruka 24 měsíců
Další parametry
analogový
Vlnový rozsah FM, AM
Ne
Přehr. média bez mechaniky
Kazetová mechanika Ne
Ne
Ne
Ne
1.5 W
Napájení napájecí adaptér
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 31.5 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.0 cm
Výška balení 27.5 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 2.8 kg
Více informací Méně informací