Radiopřijímač s CD Blaupunkt BB14WH bílý (vrácené zboží 8800135204)

bazar
Značka: Blaupunkt , Kategorie: Radiopřijímače s CD/MP3
Kód zboží: -8987627

Bazar - vrácené zboží 8800135204

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800135204

Blaupunkt BB14WH, bílá

Domů, do kanceláře i do dílny se výborně hodí rádiopřehrávač Blaupunkt BB14WH. Kompaktní přístroj se pyšní odlehčenou a moderní konstrukcí, své místo na stole si tedy zcela jistě najde. Navíc ho v případě potřeby můžete přenést kamkoliv jinam. Pokud vám náhodou nedosáhne kabel do sítě, není nic jednoduššího, než do přístroje vložit šest 1,5V baterií typu LR14, a můžete jej využívat bezdrátově. O zvuk se stará dvojice integrovaných reproduktorů s celkovým výkonem 2 W.

Rádio, CD i hudba přes USB

Vyberte si z bohaté nabídky možností, jak přehrávat hudbu. Na přístroji naladíte rádio na FM frekvenci a až čtyřicet oblíbených stanic si uložíte do předvoleb, abyste se k nim příště ihned dostali. Výbornou kvalitu signálu zajišťuje teleskopická anténa. Nechybí integrovaný CD přehrávač, takže můžete oprášit své oblíbené interprety z 90. let na desítkách CD nosičů, které máte doma jistě ještě schovány. Z modernějších voleb zde najdete USB port a dále zvukový konektor 3,5mm Line In k připojení telefonu, tabletu či přehrávače.

LCD displej s hodinami

Informace o naladěných rádiových stanicích nebo přehrávaných skladbách z USB či CD najdete na velkém a přehledném LCD displeji. V době nepoužívání přístroje na displeji září aktuální čas, takže stačí letmý pohled a přesně víte, jestli už je čas vyrazit na domluvenou schůzku. Hlasitost si upravíte snadno pomocí integrovaného ovládání na vrchní straně přístroje.

Vráceno - Použito

V dnešní době je přenosný rádiový přehrávač nutným doplňkem v pokoji pro mladé, v kosmetických salonech a učebních místnostech. Je přítomen na všech místech, kde je vyžadováno jemné hudební pozadí, v místnosti, kde se připravuje malé společenské setkání nebo kde je třeba poslouchat CD s učebními materiály. Velká funkčnost a jednoduchost provozu umožňují, aby tyto přehrávače používaly děti i dospělí.

Přehrávač Blaupunkt BB14 je model, který byl vybaven přehrávačem disků CD s možností přehrávání souborů MP3. To dává uživatelům možnost poslouchat své oblíbené hudební CD nebo množství populárních audioknih.

Přístroj má také tuner FM, který umožňuje uživatelům uložit až 40 rozhlasových stanic do paměti a proces ladění je velmi snadný a zabere jen málo času. Tuto funkci jistě ocení lidé, kteří rádi každý den poslouchají zprávy na svých oblíbených rozhlasových stanicích.

BB14 má také port USB pro připojení externího nosiče, které ukládá soubory MP3. Přehrávač automaticky dekóduje a přehraje skladby uložené na přenosném nosiči paměti USB a umožní vám vychutnat si oblíbené skladby během všech společenských setkání. Navíc je v přední části pouzdra umístěn konektor AUX, díky němuž lze připojit další zařízení, která mají analogový výstup zvuku. Vše, co je potřeba pro lepší kvalitu zvuku, je jednoduché připojení.

Tento přenosný rádiový přehrávač může být napájen ze sítě, nebo 6 vyměnitelnými bateriemi R14. Díky tomu může zařízení obsluhovat funkci stacionárního přehrávače nebo přenosného zábavního centra.

Pohodlí obsluhy doplňuje LCD displej, který zobrazuje rádiovou frekvenci zvolené rozhlasové stanice, číslo stopy a aktuální čas.

Specifikace: Přehrávač CD s horním zavíráním s přehráváním MP3
FM rádio s předvolbou 40 stanic
Port USB
Výkon: 2 x 1 Watt RMS
Teleskopická FM anténa
LCD displej
3,5 mm line-in konektor
Hodiny
Baterie: 6 × 1,5V LR14 (baterie nejsou součástí dodávky)
Napájení: AC 230V ~ 50Hz
Rozměry: 335 (d) x 120 (v) x 230 (h) mm
Hmotnost: 1,55 kg

Záruka 24 měsíců
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média CD, USB flash
Přehrávané formáty MP3
Podpora paměťových karet Ne
Tuner
digitální
Vlnový rozsah FM
Zvuk
2 W
Doplňkové funkce
Ano
Ne
Vstupy
Ano
Ano
Ne
Ne
Vstup pro mikrofon Ne
Výstupy
Ne
Ne
Další parametry
LCD displej Ano
Ne
Napájení baterie LR14, síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 33.5 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.0 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 30.0 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací