Radiopřijímač s CD GoGEN Maxipes Fík MAXIPREHRAVAC B modrý/žlutý (vrácené zboží 8800358838)

bazar
Značka: GoGEN , Kategorie:
Kód zboží: -9115493

Bazar - vrácené zboží 8800358838

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800358838

GoGEN Maxipes Fík, žlutá


Radiopřijímač GoGEN Maxipes Fík je přístroj, který si vaše děti zamilují. Jedná se v podstatě o klasický přenosný hudební přehrávač, který ale nabízí oproti ostatním dvě vychytávky, jež vaše ratolesti nadchnou. V první řadě jde o hravou stylizaci do motivu oblíbeného večerníčku o svérázném Fíkovi. Až ale vaše děti odtrhnou pozornost od velkoformátové ilustrace na horní straně přístroje, jistě je zaujme externí mikrofon. Ten umožňuje využívat funkci karaoke, jež z vašich ratolestí udělá nadějné zpěváky, neboť jim umožní přímo do aktuálně hrající hudby přimíchávat svůj hlas.


Hudba za všech okolností


Hudbu lze přijímat pomocí analogového FM tuneru, avšak většinou asi spíše využijete vlastní kompilaci dětských písniček. Vhod tak přijde CD mechanika s podporou MP3 souborů. Výrobce ale myslel i na modernější řešení, takže nechybí USB konektor pro flash disky. Samozřejmostí je pak vstup AUX IN, do nějž lze pomocí 3,5mm Jacku připojit například váš chytrý telefon. Napájení pak můžete zajistit buď pomocí dodávaného adaptéru přímo ze sítě, nebo můžete využít možnost napájení pomocí baterií.


Vráceno - Použito

Tolik funkcí v jednom rádiu?

Maxipes Fík přibíhá s novým radiopřehrávačem, který nesmí chybět v žádném dětské pokojíčku. GoGEN MAXIPREHRAVAC skrývá ve svém pestrém designu vše, co ocení každý malý hudební nadšenec. Snadno se tak tento přehrávač stane každodenním společníkem nejen nejmladších členů rodiny.

Karaoke funkce pro všechny!

Děti milují zpívání, nejlépe přímo do mikrofonu a s hudebním podkresem. A přesně na toto mysleli výrobci nového MAXIPREHRAVACE s Maxipsem Fíkem a jeho kamarádkou Ájou. Právě mikrofon a funkce karaoke je nejdůležitější funkcí tohoto barevného přehrávače. Děti si tak snadno mohou „střihnout“ duet se svým oblíbeným zpěvákem nebo hudební skupinou.

Přehrávač umožňuje přehrávat CD-R a CD-RW disky, včetně podpory oblíbeného MP3 formátu. Toho lze využít i v případě přehrávání skladeb z Flash disku, díky zabudovanému USB vstupu. Nedílnou součástí přehrávače je i analogový FM tuner. V rámci všech výše zmíněných funkcí lze snadno připojit i funkci Karaoke. Stačí zapojit mikrofon, který je součástí balení a hudební show může začít.

MAXIPREHRAVAC lze mít ve dvou různých barevných provedení. Napájen buď z elektrické sítě, nebo bateriemi. Nic tak nebrání uspořádat karaoke show na zahradní oslavě narozenin nejmladších rodinných příslušníků.

LCD displej
Analogový FM tuner
Přehrává CD-R/RW
CD přehrávač s horizontálním vkládáním disku
Podpora formátu MP3
Karaoke (mikrofon je součástí balení)
USB vstup
AUX vstup
Výstupní výkon 2 x 0,8 W

Záruka 24 měsíců
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média CD-R, CD, USB flash, CD-RW
Přehrávané formáty MP3
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Tuner
analogový
Vlnový rozsah FM
Internetové rádio Ne
Zvuk
1.6 W
Zvýraznění basů Ne
Doplňkové funkce
Ne
Ne
LCD displej Ano
Ne
Ne
Obecné informace
Napájení síťový 230V, baterie C
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.5 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 20.5 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 13.5 cm
Hloubka balení 22.5 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu