Řemínek Apple Watch 40mm delftsky modrý sportovní - S/M a M/L (MV682ZM/A)

Kód zboží: APPMV682ZMA

Řemínek

Zjistit dostupnost

Delftsky modráApple Watch 40mm, delftsky modrá


Nevěříte v lásku na první pohled? V případě Apple Watch Series 4 s originálním sportovním řemínkem byste měli změnit názor. Jeho stylová a nevšední barva vám učaruje. Kromě mimořádných estetických vlastností však dokáže být také maximálně pohodlný. Vaše zápěstí dokáže elegantně ovinout, přičemž ani nebudete cítit, že na ruce máte „něco navíc“.


Skvělá volba materiálu


Výrobce Apple je pro mnohé synonymem dokonalosti, a tak ani u řemínku k Apple Watch Series 4 neponechal nic náhodě. Tvůrci totiž vsadili na velmi praktický materiál, a sice funkční fluoroelastomer. Ten se chlubí nejen noblesním zevnějškem, ale také hladkým povrchem a především odolnými vlastnostmi.


Jednoduchá manipulace


Spolehnout se můžete také na intuitivní zapínaní kolečkem, které není ani trochu složité. Vybírat si pak můžete z velikostí S/M a M/L, což odpovídá zápěstí s obvodem 130–200 mm.

Sportovní řemínek z vysoce funkčního fluoroelastomeru je odolný, pevný a krásně hladký. Elegantně se ti ovine kolem zápěstí a příjemně sedí. A inovativní kolíčkové zapínání je dokonale pohodlné.

Modelová řada: S4
Materiál: Fluoroelastomer
Barva: delftsky modrý
Záruka: 12 měsíců
Odkaz na stránky výrobce: https://www.apple.com/cz/shop/watch/bands

Záruka 24 měsíců
Partnumber MV682ZM/A
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 7.9 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 29.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací