Řemínek Samsung pro Watch Active (ET-SFR50MJEGWW) šedý

Kód zboží: SAMETSFR50MJEGWW

Řemínek pro smart hodinky Galaxy Watch Active je vyroben z pružného fluoroelastomeru, který poskytuje extrajemný pocit na vašem zápěstí. Řemínky na hodinky Galaxy Watch Active jsou kompatibilní s...

Zjistit dostupnost

Řemínek Samsung pro Watch Active, šedá


Náhradní řemínek Samsung, který je kompatibilní s Galaxy Watch Active, Galaxy Watch a Gear Sport. Máte doma některé z těchto zařízení a originální řemínek se poškodil? V tom případě žádný strach a jednoduše si obstarejte náhradní ve vámi vybrané barvě.


Šetrný při nošení


Řemínek je vyroben z fluoroelastomeru, což je jemný a elastický materiál, který je i při pevnějším obepnutí vašeho zápěstí šetrný k pokožce. Na ruce bude nejen pevně držet, ale zároveň pro vás nošení hodinek nebude žádnou přítěží. Šířka 20 mm ještě více přispěje k tomu, aby na rukou nevznikaly otlaky.

Flexibilita a komfort
Stylové řemínky na smart hodinky Galaxy Watch Active jsou vyrobené z pružného fluoroelastomeru, který poskytuje extrajemný pocit na vašem zápěstí.

Řemínek, který s vámi bude ladit
Prohlédněte si širokou nabídku řemínků a najděte ten pravý pro vaše Galaxy Watch Active. Vaše hodinky budou vždy trendy a v souladu s vaším osobitým stylem.

Kompatibilní modely
Galaxy Watch Active, Galaxy Watch (42mm), Gear Sport*

*Řemínky na hodinky Galaxy Watch Active jsou kompatibilní s ostatními modely Galaxy a Gear Watch s 20mm velikostí řemínku.

Obsah balení
Řemínek

Materiál
Fluoroelastomer

Záruka 24 měsíců
Partnumber ET-SFR50MJEGWW
Další parametry
Typ zařízení Řemínek
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.2 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 5.3 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací