Rendlík Tefal Duetto+ G7192355 nerez

Doporučujeme
Značka: Tefal , Kategorie: Hrnce
Kód zboží: TEFG7192355

Průměr 18 cm, skleněná poklice, záruka 10 let, prvotřídní nerezová ocel, kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce.

Zjistit dostupnost

Tefal Duetto+ G7192355


Skladný rendlík se v domácnosti vždy hodí. Až se budete chystat připravit malé množství pokrmu, bešamel nebo vynikající omáčku zjistíte, že jde o nepostradatelné nádobí. Rendlík Tefal G7192355 z víceúčelové řady nerezového nádobí Duetto+ o průměru 18 cm a objemu 2 litry vám ušetří čas strávený v kuchyni. Rendlík Duetto+ je vhodné použít na všech typech plotýnek včetně indukce a dokonce v něm můžete vařit také v troubě. Dokonalý výsledek vaření zaručuje světová jednička v kuchyňském nádobí – Tefal a také prvotřídní leštěná nerezová ocel, ze které je nádobí vyrobeno.


Jednoduchá manipulace


Elegantní design rendlíku, hodící se do každé kuchyně, doplňuje odolná skleněná poklice. Nejenom, že přes ni můžete sledovat přípravu pokrmu, ale zároveň je opatřena speciálním okrajem s dírami usnadňující cezení obsahu. Samotný rendlík má strany opatřeny vylévací hubičkou, aby vylévání probíhalo bezproblémově, rychle a čistě. Vnitřní stranu zdobí čitelné hladinové značky usnadňující odměřování. Bezpečnou manipulaci umožňuje pevné držadlo z nerezové oceli opatřené odolnými nýty. Rendlík s poklicí Duetto+ je vhodné mýt v myčce nádobí.


Naprostou odolnost, bezpečný design a dlouhou životnost rendlíku dokazuje 10letá záruka na toto prvotřídní nádobí.

 


Nerezová ocel


Rendlík Tefal je vyroben z prvotřídní nerezové oceli. Díky výrobním zkušenostem společnosti Tefal se tak může pyšnit maximální odolností a trvanlivostí. To vám přinese klid a radost z vaření bez rizika poškození, což dokazuje také 10letá záruka.


 


 


Skleněná poklice


K výbavě náleží také elegantní skleněná poklice, umožňující snadno sledovat průběh varu. Stačí pouze pohodlně nakouknout a ihned víte v jaké fázi se vaření nachází.


 


 


 


Snadné cezení


Šikovně navržený výrobek je opatřen hubičkami, pomocí kterých je možné bezproblémově vylévat obsah. Speciální skleněná poklice, kterou je rendlík doplněn, je opatřena okrajem na cezení. Tento okraj je na jedné straně opatřen velkými otvory k cezení těstovin a ze strany druhé jsou otvory menší pro snadné cezení rýže.


 


 


Stabilní držadlo


Aby byl rendlík bezpečný, je opatřen stabilním držadlem z nerezové oceli. Robustním držadlo je přichyceno extra odolnými nýty, které vydrží velmi dlouho.


 


 


 


Hladinové značky


Na vnitřní straně rendlíku naleznete chytré značky měřící hladinu, což je velmi praktické pro to, abyste mohli přesně a snadno dávkovat přísady a dolévat vodu. Intuitivní značky zobrazují litry a orientační počet osob.


 


 


Kompatibilní tepelné zdroje


Nádobí je vhodné pro všechny typy tepelných zdrojů. Můžete jej postavit na plynový, elektrický, sklokeramický a dokonce i indukční sporák. Možná se vám bude také hodit možnost vložit rendlík do trouby a péct až na 250 °C (mimo skleněné poklice).

Rendlík s poklicí Duetto+

 • Nepostradatelné nádobí pro přípravu vynikajících omáček, například bešamelu
 • Záruka 10 let: prvotřídnínádobí s odolným a bezpečným designem bez rizika poškození v průběhu času
 • Chytře navržený výrobek se speciální poklicí okrajem na cezení a vylévací hubičkou pro snadné a bezproblémové vylévání
 • Ultra odolné nýty, robustní stabilní držadla z nerezové oceli pro zlepšenou bezpečnost a dlouhodobou životnost výrobku
 • Vysoce intuitivní vnitřní hladinové značky pro snadné dávkování surovin
 • Kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce (plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními).
 • Světová jednička v kuchyňském nádobí*. (*Nezávislý panel 2016, hodnota prodejů značek, definice kategorie kuchyňského nádobí)

Technická specifikace

 • Průměr 18 cm
 • Objem 2 l
 • Materiál Nerezová ocel
 • Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN
 • Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 250 °C (kromě skleněné poklice)
 • Vhodné do myčky ANO
 • Vnitřní vrstva/povrchová úprava LEŠTĚNÁ NEREZOVÁ OCEL
 • Thermo-Spot® (ukazatel teploty) NE
 • Vnější vrstva/povrchová úprava LEŠTĚNÁ NEREZOVÁ OCEL, VYSOKÝ LESK
 • Vylévací okraj ANO
 • Typ rukojeti PEVNÁ

Víceúčelová řada nerezového nádobí Duetto+ vám ušetří čas strávený v kuchyni, takže se budete moci věnovat lidem a věcem, které máte rádi! Tento rendlík vyrobený z prvotřídní nerezové oceli má desetiletou záruku a nabízí naprostou odolnost a dlouhou životnost. Tento výrobek se šikovnými vylévacími hubičkama se dodává s praktickou poklicí s okrajem ne cezení chytře navrženým tak, že má na jedné straně velké otvory k cezení těstovin a na druhé straně menší otvory k cezení rýže. Výsledkem je bezproblémové vaření a rychlejší čištění! Na vnitřní straně jsou snadno čitelné hladinové značky zajišťující přesné odměřování. Na vnější straně jsou mimořádně odolná nýtovaná držadla, která zajišťují lepší bezpečnost po dlouhou dobu. Vše doplňuje elegantní design, který se hodí do každé kuchyně, a konstrukce se skleněnou poklicí, která umožňuje sledovat přípravu pokrmů. Rendlík Duetto+ je kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce, takže se vám dokonale přizpůsobí!

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem do 2 l
Poklice Ano
Mytí v myčce Ano
Vnější povrch nerez
Vnitřní povrch nerez
Druh ohřevu plyn, elektrika, indukce, sklokeramika
Průměr hrnce 18 cm
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.0 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 39.0 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací