Reproduktor Bose Home Smart Speaker 300 stříbrný

Značka: Bose , Kategorie: Přenosné reproduktory
Kód zboží: BOEHOMESMARTS300S

Přenosný reproduktor, hudba přes Bluetooth, Wi-Fi, Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant a AirPlay 2, vstup AUX, prostorný zvuk, bohaté basy, aplikace pro ovládání Bose Music

Zjistit dostupnost

Bose Home Smart Speaker 300, stříbrná


Bose Home Speaker 300 je chytrý domácí reproduktor, který perfektně zprostředkuje hudbu a přitom přinese funkce pro ovládání vaší chytré domácnosti. Soustředí se na hluboké basy a prostorový 360° realistický zvuk.


Od běžných reproduktorů se pak liší nejen mnohem propracovanějším zvukem a krásným designem, ale také hlasovými asistenty Google Asistent a Alexa od Amazonu. Díky tomu jej můžete ovládat hlasovými povely a k dispozici je také šikovná aplikace Bose Music.Inteligentní domácí reproduktor. Malý, ale s velkým zvukem!

 


Google Asistent a Alexa


Přehrát, pozastavit, změnit pořadí, přeskočit písničku. To všechno zvládnete reproduktoru poručit hlasem a on vám všechna přání splní. Integrované technologie Alexa a Google Asistent navíc zajdou i za hranice hudby. Předpoví vám počasí, přečte zprávy a mnoho dalšího. Jediné, co musíte udělat, je položit otázku.

 


Bohaté možnosti streamování


V repertoáru tohoto reproduktoru jsou technologie Wi-Fi, Bluetooth i Apple AirPlay 2, abyste mohli přehrávat zvuk odkudkoli potřebujete – třeba i ze služeb Spotify, Amazon Music nebo Apple Music.

 


Aplikace Bose Music


K dispozici je aplikace Bose Music, jejíž prostřednictvím můžete pracovat s hudbou, měnit stanice i hudební služby: vše pěkně na jednom místě. Stejně tak vám umožní rychle nastavit celý hudební systém.

 


Rodina produktů Bose


Bose Home Speaker 300 dokáže inteligentně spolupracovat s dalšími chytrými reproduktory Bose. Můžete z nich tak vytvořit celý ekosystém a například si užívat hudbu ve všech místnostech domu.


Zvuk který vyniká. Velikost, která vám sedne
Reproduktor Bose Home Speaker 300 přináší hluboké basy a prostorový 360° realistický zvuk. Navíc s integrovanými hlasovými asistenty jako je Google Assistent a Alexa od Amazonu. Vaše oblíbená hudba je jen otázkou příkazu. Zapněte ho a pocítíte ten rozdíl.

Vestavění asistenti
Hrát. Pauza. Anebo přeskočte svoji oblíbenou skladbu bez toho abyste vstávali z křesla. Díky vestavěným hlasovým asistentům jako je například Google Assistent a Alexa, budete mít okamžitý přístup k miliónům skladeb a albům pomocí vašeho hlasu. Ale hudba je jen začátek. Máte také přístup k věcem jako jsou zprávy o počasí, novinové titulky a mnoho dalšího. Takže jestli chcete něco slyšet, zeptejte se.

Pusťte si hudbu na kterou máte právě chuť
Pokud jde o to co chcete slyšet máte mnoho možností. S integrovaným Wi-Fi, Bluetooth a Apple Airplay 2 můžete přehrávat hudební služby jako například Spotify, Amazon Music, Apple Music anebo přehrávat cokoliv z telefonu nebo tabletu.

Převezměte kontrolu nad zážitkem z poslechu
S aplikací Bose Music můžete jednoduše prohledávat všechnu hudbu na jednom místě a plynule přecházet mezi stanicemi, skladbami a hudebními službami. Navíc je to další jednoduchý způsob ovládání domácího reproduktoru Bose Home Speaker 300. Nastavení předvoleb pomocí aplikace je jednoduché, takže hudba je dostupná na jeden dotyk. Aplikace umožňuje jednoduše nastavit celý systém, přehledně krok za krokem.

Seznamte se s inteligentní rodinou Bose
Bose Home Speaker 300 je součástí rodiny inteligentních reproduktorů a soundbarů Bose. Všechny produkty spolupracují, takže můžete přidat další, když si chcete vychutnat víc hudby ve více místnostech. Se zabudovanými hlasovými asistenty v každém produktu máte okamžitý přístup ke všem skladbám bez nutnosti dotyku. Nebo můžete vše ovládat pomocí aplikace Bose Music. Užívejte si zábavu, hudbu, filmy a televizi v každé místnosti v které chcete.

Funkce
» Ohromující 360 stupňový zvuk
» Hlasoví asistenti: Amazon ALEXA, Google Assistant a Air Play 2
» Vynikající snímání hlasových povelů
» Ovládaní hlasem, dotykem a přes aplikaci
» 6 tlačítek hudebních předvoleb
» Wi-Fi a Bluetooth
» Personalizovaná aplikace Bose Music APP
» Spotify, Deezer, Pandora, TuneIn, Amazon Music, iHeartRadio, SiriusXM
» Elegantní tělo reproduktoru z jednoho kusu eloxovaného hliníku
» Možnost zapojení do Multi-room
» Rozměry 16 cm x 14,2 cm x 10,1 cm (v x š x h), 1 kg
» Napájecí kabel

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Napájení Síťové
Bluetooth, Wi-Fi, Multiroom, AirPlay
Rádio Ne
Ne
Ano
Ne
bez zvýšené odolnosti
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
stříbrná
Ano
Specifické funkce Wi-Fi, Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant a AirPlay 2
Označení BT připojení Home Speaker 300
Velikost 16 cm
SMART Integrace do systému
Ano
Ne
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.2 cm
Výška výrobku 16.1 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 24.0 cm
Hloubka balení 18.2 cm
Hmotnost balení 1.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu