Reproduktory Logitech Z333 2.1 (980-001202) černé

Značka: Logitech , Kategorie: Reproduktory k PC
Kód zboží: LOG980001202

Hlasitý, hluboký a čistý zvuk pro vaši hudbu, filmy a hry. Systém Z333 poskytuje 80 W špičkového výkonu a 40 W RMS stálého výkonu.

Vychutnejte si intenzivní basy díky velkému...

Zjistit dostupnost

LOGITECH Multimedia Speakers Z333, černá


Pokud jste opravdovým milovníkem videoher, víte, že zvukové efekty jsou nedílnou součástí herního zážitku. Abyste nebyli o tento zážitek ochuceni a mohli výbuchy, výstřely a jiné nejen slyšet, ale i cítit, představuje vám zkušený výrobce počítačového příslušenství LOGITECH skvělý model reproduktorového systému Multimedia Speakers Z333.


Pokud nechcete utratit příliš mnoho peněz a zároveň toužíte po kvalitním přístroji, který vám zajistí silný a kvalitní zvuk, tento model je přesně tím pravým pro vás.


Silný a vyvážený zvuk


Celkový výkon těchto reproduktorů činí 40 W, z čehož 24 W činí výkon subwooferu a 8 W každý satelitní reproduktor. Pro připojení zařízení máte k dispozici RCA vstup a 3,5mm AUX vstup. Jednou z hlavních předností tohoto modelu je jeho ovládací panel. Ten si můžete umístit vedle klávesnice s myší a budete tak mít ovládání neustále po ruce. Na panelu se navíc nachází také sluchátkový výstup.


Pro skvělý zážitek jak při hraní, tak při sledování filmů!


 


 


Skvěle vykreslený zvuk


Tento audio systém vám přinese silný a velmi dobře vyvážený zvuk pro jakoukoliv příležitost. Ať už budete hrát počítačovou hru, nebo pouze sledovat svůj oblíbený film, kvalita zvuku na všech hladinách výšky vás jistě příjemně překvapí. 


 


Dynamické a mohutné basy


Kromě dvou 8W satelitních reproduktorů se o skvělý zážitek stará 24W subwoofer. Ten zajistí velmi silné a dynamické basy a zvýší napětí při každé akční scéně, zvuku brzd, nebo vybuchujících bomb. Hlasitost basové linky můžete jednoduše upravovat na zadní straně subwooferu. 


 


Jednoduché nastavení


Při použití tohoto modelu máte k dispozici hned několik vstupů, které umožní k vašemu systému připojit až 2 zařízení najednou. Jedním ze vstupů je klasický 3,5mm AUX a tím druhým RCA. Pokud navíc budete chtít změnit zdroj zvuku, nemusíte je odpojovat. 


 


Pohodlné ovládání zvuku


Kromě tohoto setu reproduktorů najdete také v balení praktický ovládací panel, který budete mít vždy po ruce. S jeho pomocí můžete velmi jednoduše upravovat hlasitost. Na ovládacím panelu je navíc také zdířka na sluchátka, ty můžete vždy jednoduše a rychle připojit.

Hlasitý, hluboký a čistý zvuk pro vaši hudbu, filmy a hry. Systém Z333 poskytuje 80 W špičkového výkonu a 40 W RMS stálého výkonu.

Vychutnejte si intenzivní basy díky velkému subwooferu s měničem o průměru 5 palců (12,7 cm).Přesná reprodukce a zesílení nízkých frekvencí zvuku vyžaduje spoustu výkonu a velký měnič. Přesměrováním nízkých frekvencí do tohoto specializovaného subwooferu vám systém poskytne nejoptimálnější dojem z poslechu a umožní vám poslouchat basy tak, jak byly nahrány.

Ovládací panel umístěte tak, abyste snadno dosáhli na ovládání napájení a hlasitosti. Poslouchejte v soukromí využitím zdířky pro sluchátka.

Úroveň basů je záležitost vkusu. Samostatný ovladač hlasitosti vám umožní nastavit úroveň nízkých frekvencí zvuku produkovaných subwooferem beze změny hlasitosti satelitních reproduktorů. Úroveň basů si můžete přizpůsobit podle svých potřeb.Samostatný ovladač hlasitosti můžete rovněž využít pro kompenzaci vzdálenosti. Pokud je subwoofer umístěn pod stolem či na uzavřenějším místě, může být třeba přizpůsobit úroveň basů a náležitě vyladit a vyvážit systém pro dané prostředí.

Systémové požadavky:
Audio zařízení s výstupem 3,5 mm nebo RCA, mimo jiné:

  • Počítače s běžným operačním systémem (Windows®, Mac®, Chromebooks™)
  • Chytré telefony
  • Tablety
  • Televizory
  • Přehrávače MP3, DVD, Blu-ray
  • Herní konzole: PlayStation®3, Xbox 360®

Rozměry:
Satelitní reproduktory:
Výška: 192 mm (7,55 in)
Šířka: 108 mm (4,25 in)
Hloubka: 90 mm (3,54 in)
Hmotnost: 600 g (1.32 lbs)

Subwoofer:
Výška: 230 mm (9,05 in)
Šířka: 232 mm (9,13 in)
Hloubka: 157 mm (6,20 in)
Hmotnost: 2,5 kg (1,32 lbs)

Ovládací panel:
Výška: 54 mm (2,12 in)
Šířka: 55 mm (2,16 in)
Hloubka: 55 mm (2,16 in)
Hmotnost: 72 g (2,5 oz)

Délka kabelu:
Napájecí kabel: 150 cm (4,9 ft.)
Mezi pravým satelitním reproduktorem a subwooferem: 150 cm (4,9 ft.)
Mezi levým satelitním reproduktorem a subwooferem: 150 cm (4,9 ft.)
Napevno připojený kabel ovládacího panelu: 150 cm (4,9 ft.)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 980-001202
Další parametry
2.1
standardní
jack 3.5mm
Ano
Ne
80 W
Ano
FM rádio Ne
Ne
Čtečka pamětových karet Ne
Materiál dřevo
černá
Podsvícení Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 23.5 cm
Výška balení 21.7 cm
Hloubka balení 35.0 cm
Hmotnost balení 4.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu