Řetězová pila VeGA VE 302 (vrácené zboží 8800252283)

bazar
Značka: Vega , Kategorie: Pily řetězové
Kód zboží: -9010446

Bazar - vrácené zboží 8800252283

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800252283

Pila, která rozumí dřevu

Vlastníte pozemek či zahradu se stromy a silnějšími keři, které občas potřebují prořezat? Pomocnou ruku vám nabídne hned několik adekvátních nástrojů: křovinořezy, elektrické či akumulátorové pily, či dokonce rozměrnější zahradní nůžky. Pokud ovšem chcete zkusit něco nového nebo si u vás získaly sympatie řetězové pily, nepřehlédněte model VeGA VE 302. Vybaven je vším potřebným pro práci se dřevem a nanejvýš přizpůsoben domácím kutilům v oblasti obsluhy a ovládání, které je při dodržení standardních bezpečnostních pravidel jednoduché jako hračka.


Výkonný pomocník pro kutily

Řetězová pila VeGA VE 302 je výkonnější, než se na první pohled může zdát, a dokáže opravdu mnoho. Alespoň co se týče práce se dřevem. Určena je ke kácení stromů a řezání kmenů, větví, dřevěných trámů, prken atd., přičemž hravě zvládne příčné a podélné řezy. Výkon je více než dostačující. Při hmotnosti 5 kg nabídne až 2 000 W, k ořezu přitom používá řetěz Oregon s délkou lišty 40 cm. Při zátěži dosahuje akustického výkonu 108 dB, ale s promyšlenou konstrukcí a ergonomickou rukojetí se s pilou bude vždy výborně pracovat a neunavíte se ani při déletrvajícím prořezu.


Napůl automatická údržba

Zajímá vás otázka údržby a bezpečnosti? Ani zde se jednoduchost nezapře. Starosti si nemusíte dělat s promazáváním řetězu, děje se tak automaticky – pouze je užitečné funkci pravidelně kontrolovat a nádržku doplňovat po 15 minutách provozu – zabráníte tím přehřátí a poškození lišty a následně řetězu. Jeho výměně se ovšem jednou za čas nevyhnete, zejména když zaznamenáte opotřebení. I ostření je ideální přenechat specializované prodejně. Nechybí ochrana rukou, ochrana lišty nebo bezpečnostní vypínač, který v případě potřeby zajistí okamžité zastavení přístroje.

Vráceno - Použito

Elektrická řetězová pila VeGA VE302

Technické parametry:

  • Motor: 230V/240V/50 Hz
  • Výkon: 2000 W
  • Brzdový systém: Automatický
  • Typ řetězu: Oregon 3/8, Automatické mazání řetězu
  • Napínač řetězu: Přední, E-napínač
  • Rychlost řetězu: 13,5 m/s
  • Velikost lišty: 40 cm Oregon
  • Hmotnost: 5 kg
  • Záruka: 2 roky

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Výkon 2000 W
Druh pohonu elektrická síť
Délka lišty 40 cm
Hmotnost 5 kg
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 45.0 cm
Hloubka balení 25.0 cm
Hmotnost balení 5.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu