Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo bílý

Značka: iRobot , Kategorie: Robotické vysavače
Kód zboží: IROBRAAVA390T

Dva čisticí režimy v kombinaci s opakovatelně použitelnými utěrkami z mikrovlákna umožňují podlahu jak vytírat, tak zametat, ať už se jedná o dlažbu, lino nebo plovoucí podlahy.

Zjistit dostupnost

Robotický mop iRobot Braava 390 TurboiRobot Braava 390 Turbo, bílá


Splňte si svůj sen, přenechejte s plnou důvěrou úklid výkonnému pomocníkovi. Využijte volné chvilky k oddechu a relaxaci a vychutnávejte si zářivě čistý domov bez jakékoliv námahy. Nechejte pracovat robotický mop iRobot Braava 390 Turbo v bílém provedení, který je skutečným mistrem ve svém oboru. Je tichý, nikoho neruší a přitom odvádí výtečnou práci. Vyřešte svůj generální úklid v průběhu jediného dne či dokonce odpoledne.


Vnitřní GPS


Za precizní a přesnou orientaci v místnosti vděčí tento pomocník navigační kostce s technologií iAdapt 2.0., která vysílá signál do prostoru a tak Braava vždy bezpečně pozná svou polohu i neuklizená místa. Na konci vytírání se robotický mop vždy vrátí na místo, kde s úklidem začínal. Pro úklid větších prostor můžete použít více navigačních kostek a rozmístit je cca 7 m od sebe tak, aby se pokrytí signálem jednotlivých kostek překrývalo.


Netrapte se úklidem, život je krátký!

 


Chytře, jednoduše, čistě


Prvotní záruku úspěchu tvoří již sama značka iRobot, která se úzce specializuje na robotiku. Většina jejích zisků směřuje účelně do dalšího rozvoje, díky čemuž se může nyní chlubit úspěchy v mnohých světových meznících, při kterých excelovala právě se svými roboty při výzkumných pracích. Do našeho života vstupuje s nabídkou špičkových robotických vysavačů, které pomáhají více než 14 milionům lidem na celém světě s úklidem v domě či bytě i kolem něj.


Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo


 


Vsaďte na opravdového robota!


Braava 390 Turbo je vybavena systémem PRO-CLEAN, který díky zabudovanému zásobníku na čistící roztok udržuje utěrku z mikrovlákna během úklidu neustále vlhkou, což zaručí odstranění i odolnějších skvrn. Plná nádržka pokryje úklid až 30 m2. S inovovaným systémem rychlonabíjení bude váš pomocník připraven již po 2 hodinách nabíjení. Oceníte i funkci Pause/Resume, která dočasně Braavu zastaví a při opětovném zapnutí zajistí, že bude pokračovat přesně tam, kde skončila.


 


Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo


 Král úklidu


Úklid s robotickým mopem Braava je promyšlený a především důsledný. Zajede pod postel, nábytek nebo toaletu, uklidí pečlivě podél stěn nebo okolo odpadkového koše a jídelního stolu, přičemž citlivě reaguje na překážky v místnosti. iRobot Braava 390 Turbo představuje vrcholnou verzi nejoblíbenějšího robotického mopu právem nazývanou králem ve své kategorii. Nový model je vylepšen komfortní rychlonabíjecí základnou, která umožňuje dostat robota do práceschopného stavu za pouhé 2 hodiny. K dalším inovacím patří technologie PRO-CLEAN, navigace iAdapt 2.0 s navigační kostkou nebo praktická funkce Pause/Resume. 


Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo


Zamete a zastoupí mop


Robotický mop nabízí dva režimy čištění - zametání a mopování. Režim zametání slouží k odstranění prachu, vlasů, chlupů a drobných nečistot ze všech typů tvrdých podlah i v rozlehlých prostorách. Braava se přitom pohybuje v místnosti v dlouhých drahách, vždy opakovaně tam a zpět. Mopování je určeno k efektivnímu vytírání tvrdých podlah, při kterém mop jezdí v krátkých drahách, vždy doprava a doleva, tam a zpátky. Díky tomuto postupu dokáže velmi efektivně zbavit podlahu mastnoty, prachu a dokonce si poradí i s různými skvrnami.


Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo


Jedinečné utěrky pro dokonalou čistotu


K důležitým přednostem patří velmi tichý chod, o kterém budete sotva vědět. Bez problémů můžete vytírat ráno i pozdě v noci a nikdo nebude rušen. Robotický mop je obohacen speciálními utěrkami z mikrovlákna s vynikajícími čisticími vlastnostmi. Bílá utěrka slouží k suchému úklidu neboli zametání, modrá utěrka byla navržena speciálně pro účely mokrého úklidu, tedy vytírání. Na robota je připevníte jednoduše pomocí podložky s magnetickým zámkem a gumovými fixačními lištami. Po dokončení úklidu lze utěrky snadno vyprat v ruce nebo v pračce.

Král mezi robotickými mopy nese jméno iRobot Braava 390 Turbo. Vrcholná verze nejoblíbenějšího robotického mopu na světě se od modelu 380 odlišuje především komfortní rychlonabíjecí základnou, která umožňuje dostat robota do práceschopného stavu za pouhé 2 hodiny. Výbava robota zahrnuje rovněž technologii PRO-CLEAN, navigaci iAdapt 2.0 s navigační kostkou nebo funkci Pause/Resume.

Hlavní přednosti Braavy 390 Turbo

 • Velmi tichý úklid
 • Účinné utěrky z mikrovlákna
 • Jednoduchý systém uchycení utěrky
 • Na všechny typy tvrdých podlah
 • Možnost použití více navigačních kostek
 • Navigace iAdapt 2.0 s navigační kostkou
 • Turbo nabíječka
 • Systém PRO-CLEAN: zásobník na čisticí roztok
 • Dva čisticí režimy: zametání a mopování
 • Úklid podél stěn a pod nábytkem
 • Funkce Pause/Resume

Proč robota od iRobotu?
iRobot se úzce specializuje na robotiku, investuje do jejího rozvoje většinu zisků a nepodlehl pokušení rozptýlit svou pozornost do desítek oborů kvůli hezčím čtvrtletním výkazům. iRobot vznikl z přesvědčení trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika jednou změní svět a způsob jakým pracujeme, učíme se, léčíme nebo uklízíme. Již v prvním roce existence představil iRobot ve spolupráci s NASA vesmírného průzkumného robota Genghis. Průlom nastal v roce 1998, kdy společnost iRobot vyhrála kontrakt agentury DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilních robotů iRobot PackBot.

Právě tohoto všestranného robota nasadila americká vláda během záchranných prací po teroristických útocích na Světové obchodní centrum v roce 2001. PackBot rovněž mapoval zamořené prostory po havárii japonské elektrárny Fukušima v roce 2011. V roce 2002 iRobot vstoupil do života každého z nás. Právě v tomto roce přišel na svět první robotický vysavač Roomba. O tři roky později iRobot uvedl na trh Scoobu a ve vývoji robotických pomocníků pokračoval dál. Díky tomu dnes portfolio iRobotu zahrnuje několik špičkových robotů, kteří pomáhají více než 9 milionům lidem na celém světě s úklidem v domě či bytě i kolem něj.

Klíčové funkce Braavy 380 Turbo Navigace iAdapt 2.0 s navigační kostkou
 • Technologie iAdapt 2.0 s navigační kostkou funguje jako vnitřní GPS. Navigační kostka vysílá signál, pomocí kterého Braava bezpečně pozná svou aktuální polohu v místnosti a hlavně místa, která zbývá uklidit. Na konci vytírání se Braava vždy vrátí na místo, kde s úklidem začínala.
Účinné utěrky z mikrovlákna
 • iRobot Braava používá na zametání i mopování speciální utěrky z mikrovlákna s vynikajícími čistícími vlastnostmi. Bílá utěrka, na které ulpívá prach, drobné nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy, slouží k suchému úklidu neboli zametání. Modrá utěrka byla navržena speciálně pro účely mokrého úklidu, tedy mopování. Utěrky jednoduše připevníte na robota pomocí podložky s magnetickým zámkem a gumovými fixačními lištami. Po dokončení úklidu lze utěrky snadno vyprat v ruce a průběžně rovněž v pračce.
Tichý úklid
 • iRobot Braava je během úklidu tichá jako myška. Můžete vytírat brzo ráno i pozdě v noci, přesto Braava nikoho nevzbudí. Pamatujte, že Braava není vysavač, ale robotický mop s funkcí zametání, který dokáže pomocí utěrek z mikrovlákna zachytit prach, vlasy, chlupy a drobnější nečistoty. Coby mop nedisponuje podtlakovým sáním vysavače. Kolečka Braavy pohání tichý elektromotor, proto není Braava během úklidu vůbec slyšet.
Dva čistící režimy
 • Braava 390 Turbo nabízí dva čisticí režimy. Zametání a mopování. Pod režimem zametání si nepředstavujte koště, které vymete z předsíně kusy zaschlého bláta. Tento režim slouží k odstranění prachu, vlasů, chlupů a drobných nečistot ze všech typů tvrdých podlah i v rozlehlých prostorách. Nečistoty ulpívají na bílé utěrce z mikrovlákna, kterou po skončení úklidu jednoduše vytřepete. V režimu zametání se Braava pohybuje v místnosti v dlouhých drahách, vždy tam a zpět, tam a zpět atd. Režim mopu slouží k efektivnímu vytírání tvrdých podlah. Braava se pohybuje v krátkých drahách, vždy doprava, tam a zpátky, doleva, tam a zpátky, dopředu a znovu. Díky tomuto postupu dokáže velmi efektivně zbavit podlahu mastnoty, prachu a dokonce i různých skvrn.
Systém PRO-CLEAN
 • Braava 390 Turbo zvyšuje efektivitu vytírání nasazením systému PRO-CLEAN. Ten díky zásobníku na čisticí roztok zabudovanému ve fixační podložce udržuje utěrku z mikrovlákna během úklidu neustále vlhkou. Díky tomu Braava 390 Turbo odstraní z podlahy i odolnější skvrny. Plná nádržka vystačí na úklid až 30 m2. Do nádržky nalijte vlažnou vodu a přidejte čisticí přípravek. Můžete použít Scooba Juice nebo jakýkoliv jiný přípravek určený k úklidu podlah. Dodržujte dávkování uvedené na etiketě vámi zvoleného přípravku, většinou doporučujeme do nádržky PRO-CLEAN nalít 3 kapky čisticího prostředku. Upozornění: Nepoužívejte agresivní přípravky na bázi ředidel, bělidel, žíravin atd..
Úklid podél stěn a pod nábytkem
 • Braava uklízí inteligentně a hlavně důsledně. Zajede pod postel, nábytek nebo toaletu, uklidí pečlivě podél stěn nebo okolo odpadkového koše či noh stolu. Citlivě přitom reaguje na překážky v místnosti. Nenaráží do nábytku a zaregistruje-li před sebou například koberec, zastaví se, otočí a vytře prostor kolem něj. Jednoduše pochopí, že drhnout koberec utěrkou z mikrovlákna není dobrý nápad.
Možnost použití více navigačních kostek
 • Braava 390 Turbo dokáže komunikovat s více navigačními kostkami s různým signálem. Při jejich použití může Braava uklízet větší prostor. Navigační kostky doporučujeme umístit do prostoru cca 7 m od sebe, aby se pokrytí signálem jednotlivých kostek překrývalo. Braava 390 Turbo bude úklid provádět automaticky napříč celým prostorem, který je signálem pokrytý.
Funkce Pause/Resume
 • Potřebujete Braavu na chvíli zastavit, vyřešit, co je potřeba, a poté obnovit proces vytírání? Není problém. Funkce pauzy a opětovného spuštění (pause/resume) zajistí, že Braava bude pokračovat s úklidem tam, kde byla zastavena.
Funkce rychlonabíjení
 • Braava 390 Turbo je doplněna o funkci rychlonabíjení. Součástí balení je turbo nabíječka, která v porovnání s předchozími modely přináší uživatelům významné zkrácení nabíjecí doby. Braava 390 Turbo se již po 2 hodinách nabíjení může znovu pustit do úklidu vašich podlah.
Technická specifikace
 • Velmi tichý úklid
 • 4 účinné utěrky z mikrovlákna
 • Jednoduchý systém uchycení utěrky
 • Na všechny typy tvrdých podlah
 • Navigace iAdapt 2.0 s navigační kostkou
 • Dva čisticí režimy: zametání a mopování
 • Podložka s nádržkou Pro-Clean
 • Úklid podél stěn a pod nábytkem
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Funkce Pause/Resume
 • Funkce rychlodobíjení
 • Turbo nabíječka
 • Výklopné madlo pro snadnou manipulaci
 • Baterie NiMH 2000 mAh
 • Kapacita baterie zametání: až 3,5 hodiny / 93 m2
 • Kapacita baterie mopování: až 2,5 hodiny
 • Doba nabíjení: 2 hodiny
 • Hmotnost: 1,8 kg
 • Rozměry: 244 x 216 x 79 mm
Obsah balení *Podložka s nádržkou PRO-CLEAN

 • Turbo nabíječka
 • Adaptér
 • 1x Baterie (uvnitř robota)
 • 2x Utěrka na vytírání
 • Knot pro podložku PRO-CLEAN
 • 2x Utěrka na zametání
 • Navigační kostka
 • Víceúčelová čisticí podložka
 • Braava 390 Turbo

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
nemá
aku (Ni-Mh)
Ano
Ne
Použití robotický mop
210 min.
Výška 7.9 cm
na tvrdé podlahy
Ano
Ne
Typ navigace iAdapt
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.6 cm
Výška výrobku 24.4 cm
Hloubka výrobku 7.9 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.5 cm
Výška balení 33.0 cm
Hloubka balení 38.0 cm
Hmotnost balení 2.5 kg
Více informací Méně informací