Robotický mop iRobot Braava jet 240 bílý

Značka: iRobot , Kategorie: Robotické čističe
Kód zboží: IROBRAAVAJET240

Nejkompaktnější robotický mop vhodný pro úklid kuchyní, koupelen a dalších prostor. Potřebujete-li zamést, rychle setřít podlahu nebo kvalitně vytřít, Braava jet je pro vás ta pravá volba.

Zjistit dostupnost

iRobot Braava Jet 240, bílá


Zameťte s prachem, nečistotami i mastnotou, aniž byste přitom hnuli prstem. O všechny nedokonalosti ve vaší domácnosti se spolehlivě postará výkonný robotický mop iRobot Braava Jet. Najde u vás bohaté využití nejen v kuchyni nebo obývacím pokoji, ale také například v koupelnách. Zatímco vy si budete dělat jinou práci nebo užívat zasloužený odpočinek s rodinou či přáteli, robot za vás zamete, rychle setře nečistoty z podlahy nebo důkladně vytře.


Zařízení používejte, jak je libo, ať už se nacházíte v přízemí, nebo v patře. Integrované senzory zaručí, že robot nespadne ze schodů. U krajnice se zastaví, otočí a pokračuje dál v úklidu.


Samozřejmostí je nerušený chod. Robot je poháněn tichým elektromotorem, takže ani při aktivním provozu nebudete o přístroji téměř vědět. Děti nebude rušit během spánku a vy si můžete klidně přečíst časopis nebo knihu, zatímco se Braava Jet postará o úklid podlahy za vás. 


Nechte mop ve skříni. Braava Jet umí odstranit nejen prach, ale i skvrny a nečistoty.

 


 Chytře


Navigace iAdapt 1.0 zajistí dokonalý úklid bytu i menšího rodinného domu. Roomba monitoruje prostor pomocí desítek senzorů a inteligentně reaguje na tvar a velikost místnosti. Navigace vede robota napříč celým prostorem - podél stěn, okolo nábytku i pod ním tak, aby byly výsledky vždy perfektní. Tento pohyb je řízen algoritmy, které zajišťují efektivní úklid všech ploch. I když pohyb vysavače může působit nesystematicky, robot spolehlivě uklidí všechny podlahové plochy.

 


Jednoduše


Podle toho, jakou podložku na robot nasadíte, si sám přístroj vybere režim úklidu. Vám stačí pouze stisknout tlačítko CLEAN a dál si robota nevšímat.


 
 


Čistě


Poradí si nejen s prachem, ale i skvrnami a jinými nečistotami. Na odolné skvrny využije rozprašovač roztoku.


 
 


 Virtuální zeď


Pokud potřebujete uklidit pouze menší kousek místnosti, stiskněte dlouze tlačítko CLEAN. Robot si vytvoří virtuální zeď a uklidí pouze prostor před sebou a po stranách.


 
 


 Úklid pod nábytkem


Kompaktní rozměry umožní přístroji dostat se i pod postel a další nábytek. Zvládne uklízet prostory těsně u stěn, a to včetně rohů místnosti. Navíc se nemusíte bát, že by se zasekl nebo zamotal do koberce, tomu se totiž automaticky vyhne.


Robotický vytírač iRobot Braava jet 240

Chytře, jednoduše a čistě - to je nová Braava jet. Nejkompaktnější robotický mop vhodný pro úklid kuchyní, koupelen a dalších prostor. Potřebujete-li zamést, rychle setřít podlahu nebo kvalitně vytřít, Braava jet je pro vás ta pravá volba.

 • Velmi tichý úklid, na všechny typy tvrdých podlah
 • Navigace iAdapt 2.0
 • Smart technologie
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • 3 režimy úklidu
 • Úklid 20 až 25 m2
 • Režim virtuální zdi
 • Nádržka na vodu
 • Úklid podél stěn a pod nábytkem
 • Senzory proti pádu ze schodů

Obsah balení

 • Braava jet 240
 • 2x Jednorázová utěrka pro mokrý úklid
 • 2x Jednorázová utěrka pro vlhký úklid
 • 2x Jednorázová utěrka pro suchý úklid
 • 1x Nabíjecí adaptér
 • 1x Baterie Li-Ion

Klíčové funkce iRobot Braava jet 240
Chytře
Kompaktní rozměry a chytrá navigace iAdapt 2.0 zajistí perfektní pokrytí menších prostor včetně těžko dostupných míst.
Jednoduše
Braava jet automaticky vybere režim úklidu dle typu použité podložky, stačí jen stisknout tlačítko CLEAN.
Čistě
Díky vibrační čisticí hlavě a rozprašovači roztoku Braava jet účinně odstraňuje skvrny a nečistoty.
Navigace iAdapt 2.0
Přesná navigace iAdapt 2.0 nezanechá ani centimetr neuklizeného prostoru. Braava jet bezpečně pozná svou aktuální polohu v místnosti a hlavně místa, která zbývá uklidit. Po dokončení úklidu se robot vrátí přesně na místo, kde úklid začal.
3 režimy úklidu
1.
Mokrý úklid
Slouží k vytírání tvrdých podlah. Braava jet se pohybuje v krátkých drahách ve tvaru písmene V. Díky rozprašovači a vibrační čisticí hlavě dokáže Braava jet dokonale zbavit podlahu mastnoty, prachu a skvrn.
2.
Vlhký úklid
Je určen ke stírání prachu a zbavení podlahy mastnoty. Braava jet se pohybuje v lineárních drahách, přičemž rozprašovačem aplikuje na podlahu menší dávky vody.
3.
Suchý úklid
Tento režim zajišťuje odstranění prachu, vlasů a menších nečistot suchou cestou. V tomto režimu se Braava jet pohybuje v lineárních drahách.

Jednorázové čisticí podložky
Braava jet nabízí použití třech typů jednorázových čisticích podložek – pro mokrý, vlhký a suchý úklid. Všechny jednorázové podložky jsou parfémované a při úklidu příjemně provoní váš interiér. Po dokončení úklidu stačí stisknout tlačítko, které podložku z robota uvolní přímo do koše.
Opakovatelně použitelné čisticí podložky
Jako alternativu nabízí Braava jet opakovatelně použitelné čisticí podložky – pro mokrý, vlhký i suchý úklid. Výhodou těchto podložek je jejich odolnost a možnost opakovaného používání.
Vibrační čisticí hlava
Braava jet disponuje vibrační čisticí hlavou, díky které dokáže efektivně zbavit podlahu mastnoty a skvrn. Vibrace Braava jet používá v režimu mokrého a vlhkého úklidu.
Režim virtuální zdi
V případě, že je třeba uklidit pouze konkrétní část místnosti, uvedeme Braavu jet do režimu virtuální zdi dlouhým stisknutím tlačítka CLEAN. Braava jet za sebou vytvoří virtuální zeď a uklidí prostor pouze před sebou a po stranách.
Nádržka na vodu
Braava jet disponuje nádržkou na vodu o objemu 150 ml. Nádržka dávkuje rozprašovač při mokrém a vlhkém úklidu.
Úklid podél stěn a pod nábytkem
Braava jet uklízí inteligentně a hlavně důsledně. Zajede pod postel a jiný nábytek, uklidí pečlivě podél stěn, noh stolů a při tom se vyhýbá kobercům.

Mobilní aplikace iRobot HOME
S mobilní aplikací iRobot HOME ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete Braavu jet ovládat a nastavovat parametry jednotlivých režimů úklidu z pohodlí vašeho domova.
Spojení funguje na úrovni Bluetooth a lze ovládat následující funkce:
spustit nebo zastavit úklid
aktivovat režim virtuální zdi
aktualizovat software robota na nejnovější verzi
nastavit dávkování vody pro jednotlivé typy režimů úklidu
spustit lokální úklid

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.8 cm
Výška výrobku 8.4 cm
Hloubka výrobku 17.0 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.5 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 24.0 cm
Hmotnost balení 1.9 kg
Více informací Méně informací