Robotický mop iRobot Braava jet m6 bílý

Značka: iRobot , Kategorie: Robotické čističe
Kód zboží: IROBRAAVAJETM6

Úklid všech typů tvrdých podlah, 2 režimy úklidu: mokrý a suchý, funkce Precision Jet Spray, úklid až 92 m2, Wifi připojení.

Zjistit dostupnost

IROBRAAVAJETM6_01iRobot Braava Jet m6, bílá


Mít krásně čistý interiér v dnešní době rozhodně neznamená strávit hodiny namáhavým umýváním podlah. Proč za sebe nenechat pracovat špičkového pomocníka a využít svůj volný čas jinak? Robotický mop iRobot Braava Jet m6 za vás vyčistí i ty největší plochy bez omezení velikosti. Robotický mop pracuje se speciálními čisticími podložkami, které zajišťují suchý i mokrý úklid. Je proto vhodný pro všechny typy tvrdých podlah od dlaždic, vinylu až po laminát. 


Robotický mop má zabudované senzory pro upozornění na překážky, které mohou omezit jeho správný chod. Kamerová navigace iAdapt 3.0 s technologií vSLAM® automaticky upozorní na nejrůznější bariéry, schody a zamezí tak pádu. Inteligentní mapování Imprint™ rozezná jednotlivé místnosti ve vašem domě či bytě a umožní vám zvolit si pokoje, kde má mop pracovat. Mop má jedinečnou schopnost komunikovat s robotickými vysavači iRobot Roomba typu i7, i7+ a s9+. Komunikuje s nimi pomocí funkce Imprint™ Link a zajišťuje tak jejich vzájemnou spolupráci při úklidu. 
 


Klíčové vlastnosti


 • Úklid všech typů tvrdých podlah
 • Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a technologií vSLAM
 • Úklid až 92m2
 • Funkce Precision jet Spray
 • Funkce nabíjení během úklidu
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Funkce Imprint™ Link - komunikace s robotickými vysavači Roomba i & s

 


Inteligentní mop nové generace, to je iRobot Braava Jet m6, která nesmí ve vaší domácnosti chybět!

 


iRobot Braava Jet m6 patří k absolutním špičkám na trhu robotických mopů. Vaši domácnost uklidí díky nejvyspělejším technologiím a funkcím během okamžiku. 

 


Orientace v prostoru


Braava Jet m6 v sobě snoubí nejvyspělejší kamerovou navigaci iAdapt 3.0 společně s technologií vSLAM® a díky tomu se skvěle orientuje v neomezeně velkém prostoru. Inteligentní mapování Imprint slouží k rozeznání jednotlivých místností ve vašem domově. Sami si určíte, v jakých prostorách má robot uklízet.


IROBRAAVAJETM6_002
 


Vyhne se překážkám


S funkcí Keep Out Zone společně s aplikací iRobot HOME můžete na mapě označit libovolný počet míst, které robotický mop při úklidu vynechá. Plocha musí být velká minimálně 60 × 60 cm. Robot se vyhne například miskám vašich domácích mazlíčků. 

 


Senzory pro mokré čištění


Nádržka na vodu se sprejovou tryskou Precision Jet Spray při mokrém úklidu rovnoměrně nanese na podlahu až 445 ml vody. Tryska díky speciálním senzorům nezasáhne nábytek ani stěny. Pro větší efekt použijte čistič Braava Jet®, který dodá svěží vůni.

 


Nabíjení při úklidu 


Nabíjení probíhá automaticky v nabíjecí stanici. Braava Jet m6 je jeden z prvních robotů, který se díky speciální funkci nabíjí i během úklidu. Dobíjení je zcela bezpečné, během procesu je zamezeno kontaktu mokré podložky s podlahou.

 


Chytrá komunikace s iRobotem


Ovládejte mop s aplikací iRobot HOME ve svém mobilním telefonu. Aplikace umožní vybrat a přizpůsobit místnost, kterou potřebujete uklidit a také nastavit intenzitu dávkování vody.

 


Speciální čisticí podložky


Speciální čisticí podložky jsou omyvatelné a můžete je znovu použít. Podložky pro mokrý úklid jsou vyrobené z nasákavých vláken a rozpouští veškerou mastnotu, špínu a přilepené nečistoty. Suché podložky pro zametání využívají k zachycení prachu a nečistot elektrostatickou energii.

 


Spolupráce spotřebičů


Mop spolupracuje s robotickými vysavači Roomba série s a i. Funkce Imprint™ Link zajistí, aby robotický vysavač Roomba nejprve vysál a následně vyšle pokyn mopu Braava Jet m6, který podlahu automaticky vytře.

 


Vyčistí i těžko dostupná místa


iRobot Braava Jet m6 se pohybuje velmi elegantně, kopíruje efektivní vzor pohybu tam a zpět. Jeho tvar je velmi praktický a díky tomu se dostane i na těžko dostupná místa, například pod nábytkem a v rohu místnosti. Kvalitní senzory zabrání pádu ze schodů a zastaví robota před koberci.


IROBRAAVAJETM6_09

iRobot Braava Jet m6

Robotický mop na úklid všech typů tvrdých podlah, kamerová navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a technologií vSLAM®, funkce Imprint™ Link, Premium Jet Spray, Keep Out Zone, neomezená velikost uklízené plochy – suchý úklid, komunikace s robotickými vysavači iRobot Roomba i7, i7+, s9+, dva režimy úklidu, program SPOT pro lokální úklid, senzory proti nárazu a pádu ze schodů, wi-fi připojení, dobíjení během úklidu, baterie Li-Ion, inteligentní plánování během úklidu.

Robotický mop Braava Jet m6 používá při úklidu podlahy speciální čisticí podložky, je vybaven kamerovou navigací iAdapt 3.0 s technologií vSLAM®, technologií Precision jet Spray a funkcí automatického dobíjení během úklidu v nabíjecí stanici. V kombinaci s revoluční funkcí vzájemné komunikace s robotickými vysavači sére i / s zcela mění pohled na automatické vytírání podlahy.

Klíčové vlastnosti

 • Úklid všech typů tvrdých podlah
 • Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a technologií vSLAM®
 • Úklid až 92m2
 • 2 režimy úklidu: mokrý, suchý
 • Nádržka na vodu 445 ml
 • Funkce Precision Jet Spray
 • Inteligentní plánování úklidu
 • Funkce Keep Out Zones
 • Automatické dobíjení v nabíjecí stanici
 • Funkce dobíjení během úklidu
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Funkce Imprint™ Link
 • Wifi připojení
 • Program lokálního úklidu SPOT
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Komunikace s robotickými vysavači Roomba i7, i7+ a S9+
 • Tichý úklid
 • Komunikace v českém jazyce

Navigace iAdapt® 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™
Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 s technologií vSLAM® poskytuje nové Braavě dokonalou orientaci v neomezeně velkém prostoru. Díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti a vy si tak můžete zvolit konkrétní prostory, kde a kdy má robot uklízet.

Inteligentní a efektivní úklid
Při úklidu se Braava pohybuje tam a zpět efektivním vzorem. Používá pratelné čisticí podložky a nabízí dva režimy úklidu: mokrý a suchý. Unikátní Edge design umožňuje perfektní úklid těsně okolo nábytku, pod nábytkem i v těžko dostupných místech. Je vybavena pokročilými senzory, jejichž pomocí se Braava vyhýbá kobercům a zabrání pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

Funkce Keep Out Zones
Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický mop Braava při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce je alternativou k použití modulu virtuální zdi Dual Mode.

Precision Jet Spray
Braava disponuje nádržkou na vodu o objemu 445 ml a je vybavena přesnou sprejovou tryskou, která při mokrém úklidu cíleně nanáší vodu na podlahu. Speciální senzory zajistí, že tryska nezasáhne nábytek, stěny nebo prostor pod schody. Pro ještě efektivnější odstraňování nečistot a svěží vůni můžete použít čistič Braava jet®.

Nabíjecí stanice
Braava Jet m6 jako první zástupce kategorie robotických mopů Braava nabízí automatické dobíjení v nabíjecí stanici a rovněž disponuje funkcí dobíjení během úklidu. Nabíjecí stanice je navíc uzpůsobena tak, aby při dobíjení zamezila mokré podložce v kontaktu s podlahou.

Aplikace iRobot HOME
Ovládejte Braavu mobilním telefonem kdykoliv a odkudkoliv. Aplikace iRobot HOME vám umožní například naplánovat, přizpůsobit a vybrat místnosti, které chcete uklidit nebo nastavit intenzitu dávkování vody na podlahu.

Opakovatelně použitelné čisticí podložky
Braava Jet m6 používá při čištění speciální čisticí podložky pro mokrý a suchý úklid. Podložky pro mopování jsou z nasákavých vláken, což pomáhá rozpouštět kuchyňskou mastnotu, špínu a přilepené nečistoty. Suché podložky pro zametání využívají elektrostatickou energii k zachycení nečistot, prachu a chlupů. Podložky jsou omyvatelné a opakovaně použitelné.
Při použití mopu v režimu suchého úklidu je, díky nabíjení během úklidu, velikost uklízené plochy v podstatě neomezena (v závislosti na stavu čistících podložek).

Funkce Imprint™ Link
Braava Jet m6 umí spolupracovat s robotickými vysavači Roomba série s a i. Díky revoluční funkci Imprint™ Link robotický vysavač Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě Jet, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti. Robotické vysavače podporující tuto funkci jsou aktuálně modely iRobot Roomba i7, i7+ a S9.

O iRobotu
Společnost iRobot Corporation byla založena v roce 1990 Colinem Anglem, Helen Greinerovou a Dr. Rodney Brooksem. Všechny tři spojovala smělá vize, že se roboti stanou realitou všedního dne a praktickými pomocníky v domácnostech. A jejich vizi se jim povedlo uskutečnit. V současné době používá roboty iRobot více než 20 milionů zákazníků z Evropy, USA i Asie. iRobot je světový lídr ve vývoji domácích, profesionálních robotů. Vyhrává většinu komerčních soutěží v robotice a patří mezi významné vývojáře robotů pro NASA.

Technická specifikace

 • Objem nádržky: 445 ml
 • Baterie Li-Ion
 • Rozměry 170 x 178 x 84 mm
 • Hmotnost s baterií: 1,2 kg

Obsah balení:

 • 1x Robotický mop iRobot® Braava Jet® m6
 • 1x Nabíjecí stanice
 • 1x Napájecí kabel
 • 2x Jednorázová čisticí podložka pro mokrý úklid
 • 1x Jednorázová čisticí podložka pro suchý úklid
 • 1x Pratelná čisticí podložka pro mokré mopování
 • 1x Pratelná čisticí podložka pro suchý úklid
 • 1x Vzorek čistícího roztoku Braava jet™ pro tvrdé podlahy

Video

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 9.3 cm
Hloubka výrobku 25.0 cm
Hmotnost výrobku 2.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.0 cm
Výška balení 50.0 cm
Hloubka balení 39.0 cm
Hmotnost balení 3.7 kg
Více informací Méně informací