Robotický vysavač CleanMate QQ6Pro černý

Značka: CleanMate , Kategorie: Robotické vysavače
Kód zboží: CLEQQ6PRO

Plánovač úklidu, Atestovaná UV dezinfekční lampa, Automatická nabíjecí základna, Dálkové ovládání, Wi-Fi, Zásobník na vodu s mopem z mikrovlákna

Zjistit dostupnost

Vysavač robotický CleanMate QQ6Pro


Oblíbený pomocník v domácnosti, který je vhodný na úklid všech typů podlah, to je robotický vysavač CleanMate QQ6SLi. Využijete ho nejen na vysávání, ale také na vytírání podlah. Mop z mikrovlákna odstraní i nečistoty, které byste jinak museli drhnout ručně. O dovlhčování mopu se nemusíte starat, automatický mechanismus se zásobníkem na vodu se o vše postará. A pokud budete chtít vysávat koberce, jednoduše zásobník s mopem odpojíte. Rozlučte se s těžkým vysavačem a otravným kabelem a svěřte péči o podlahy robotickému vysavači.


Bezpečný úklid bez pádu


Robotický vysavač CleanMate je vhodný i do domácností s alergiky a astmatiky. Umožní to HEPA filtr, který zachytí i ten nejjemnější prach, alergeny i roztoče. Navíc zabraňuje uniku drobných částeček zpět do místnosti, takže vzduch bude ještě čistější a lépe dýchatelnější. Vzhledem k jeho výšce 8 cm je zajištěn také bezproblémový úklid pod nábytkem či postelí. Robotický vysavač se nemusíte bát zapnout ani v patře. Chytré a spolehlivé senzory detekují schodiště a zabraňují tak pádu z výšky. Inovativní ultrazvukové senzory pomáhají navigaci robota v prostoru, čímž napomáhají chránit nábytek a jiné předměty. Nárazník robota umožňuje používání v bezdotykovém režimu nebo v programu se zpomaleným dotykem.


Inteligentní robotický vysavač, který vám bude dělat společníka při každodenním úklidu. 


  


Skutečně vysává. I vytírá. 


O kvalitu úklidu se postará čtyřstupňový čisticí systém. Adaptivní modul se spirálovým kartáčem a dvěma bočními kartáčky spolu s vysoce výkonným sacím motorem zachytí a z podlah posbírá všechny nečistoty, včetně zvířecích chlupů. Snadno přístupnou prachovou nádobu vyprázdníte stisknutím jednoho tlačítka. Na nutnost vysypat nádobu vás upozorní indikátor.


 


 


 


 


Dezinfekce podlah


Hygienicky čistá domácnost nepředstavuje pro robota žádný problém. Vybaven je totiž speciální UV dezinfekční lampou, která podlahy dezinfikuje a odstraňuje všechny bakterie a nečistoty. Aby byl úklid vždy perfektní, využívá robot systém detekce nečistot. Jakmile se dostane k více znečištěnému místu, začne daný prostor vysávat intenzivněji. K dispozici budete mít také sonickou zeď, kterou lze vymezit prostor úklidu


 


 


   


 


Wi-Fi připojení


Praktický plánovač úklidu vám ušetří čas i práci. Jednoduše nastavíte den a čas, kdy má robot začít uklízet a o nic jiného se nemusíte starat. I bez vaší přítomnosti bude tento šikovný pomocník udržovat vaši domácnost stále čistou. Jakmile úklid dokončí, sám se dojede nabít do nabíjecí základny. Jeho nabití trvá pouhé 2,5 hodiny. CleanMate QQ-6 PRO můžete snadno ovládat také pomocí chytrého mobilního telefonu a aplikace, která je ke stažení zdarma přístupná pro iOS a Android. 

CleanMate QQ6 Pro robotický vysavač

CleanMate QQ-6 Pro je robotický vysavač, který podlahy skutečně vysává a zároveň vytírá. Speciální zásobník na vodu s mopem z mikrovlákna zajistí vytření nečistot z hladkých podlah. Kvalitní Li-ION baterie zajistí dlouhou výdrž práce a krátký čas nabíjení. Nový vysoce výkonný sací motor posbírá z Vašich podlah všechny nečistoty do větší vylepšené nádobky s indikací její plnosti. Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Inovativní ultrazvukové senzory pomáhají robotickému vysavači v navigaci prostorem a zabrání kolizím s nábytkem. Atestovaná UV dezinfekční lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a viry. CleanMate QQ-6 Pro využívá chytrý systém detekce nečistot a když mu dojde energie, dojede se sám nabít. S užitečným plánovačem úklidu můžete zvolit den a čas, kdy bude robot Vaše podlahy uklízet a sonickou zdí vymezíte uklízený prostor. Adaptivní modul se speciálním spirálovitým kartáčem a dvěma bočními kartáčky přispívají k dokonalému úklidu všech typů podlah. Unikátní nárazník s dvěma režimy nastavení bezdotykový nebo zpomalený dotek.

Patentovaný systém úklidu
Inovativní ultrazvukové senzory
Nárazník bezdotykový nebo zpomalený dotek
HEPA filtr
Větší a vylepšená nádobka
Indikace plnosti nádobky
Plánovač úklidu
Atestovaná UV dezinfekční lampa
Úklid různých typů podlah
Detekce nečistot
Adaptivní modul kartáče
Dva boční kartáčky
Detekce schodů
Přehledný dotykový panel
Automatická nabíjecí základna
Dálkové ovládání
Sonická zeď
Zásobník na vodu s mopem z mikrovlákna
Kvalitní Li-ION baterie
Wi-Fi připojení

Robot, který skutečně vysává a zároveň vytírá
CleanMate QQ-6 Pro je robotický vysavač, který podlahy skutečně vysává a zároveň vytírá. Nový vysoce výkonný sací motor posbírá vše, hrubé nečistoty, chlupy domácích mazlíčků, prach, drobky a další.

Zásobník na vodu s mopem
CleanMate QQ6 Pro podlahy jemně vytře pomocí mopu z mikrovlákna, který je neustále dovlhčován ze zásobníku na vodu. Funkce vytírání je vhodná pro všechny typy hladkých podlah (plovoucí, dřevěná, dlažba, linoleum).

Větší a lepší prachová nádobka
Větší nádobka na prach pojme více nečistot a je lehce přístupná. Jednoduše se vyprazdňuje pouhým stlačením jednoho tlačítka a velkou výhodou je indikace plnosti prachové nádobky. Prostorná a chytře navržená nádobka je vhodná i pro majitele domácích zvířat.

HEPA filtr nepustí alergeny ani prach
HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. CleanMate QQ-6 Pro je vhodný i do domácnosti s alergikem. HEPA filtr zabraňuje úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu.

Inovativní ultrazvukové senzory
Ultrazvukové senzory sledují předměty a nábytek před robotem. Senzory ochrání Váš nábytek a pomáhají v navigaci robota v prostoru. Nárazník robota lze nastavit a používat v režimu bezdotykovém nebo se zpomaleným dotykem.

Adaptivní modul se spirálovitým kartáčem
Adaptivní modul se speciálním spirálovitým kartáčem a dvěma bočními kartáčky přispívají k dokonalému úklidu všech typů podlah. Díky své výšce 8 cm se vysavač CleanMate dostane pod většinu nábytku například postele, skříně a kuchyňské linky.

Detekce nečistot
Robotický vysavač CleanMate QQ6 Pro využívá systém detekce nečistot. Pokud vysavač přijede na více znečištěné místo podlahy, vysává jej intenzivněji.

Když mu dojde energie, dojede se sám nabít
Robotický vysavač CleanMate QQ6 Pro se při vybití baterie nebo po skončení úklidu dojede nabít do nabíjecí základny. Nabíjecí základna slouží i pro nabíjení sonické zdi. Nabíjení robotického vysavače probíhá velice rychle, pouhých 2,5 hodiny.

Sonická zeď
Robotickému vysavači lze vymezit uklízený prostor pomocí sonické zdi, která vysílá neviditelný paprsek a robot jej neprojede. Sonickou zeď využijete k ohraničení prostoru kolem kabelům či křehkých předmětů.

Wifi připojení
CleanMate QQ6 Pro můžete snadno ovládat pomocí chytrého mobilního telefonu a CleanMate aplikace, která je ke stažení zdarma v českém jazyce.

Funkce plánování úklidu
Můžete zvolit den a čas, kdy chcete, aby CleanMate QQ6 Pro začal uklízet. CleanMate nabízí plánování úklidu na každý den v jiný čas.

Detekce schodů
IR senzory zabrání pádu vysavače ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

STOP bakteriím a alergenům
Robotické vysavače CleanMate se vyznačují speciální UV dezinfekční lampou atestovanou Univerzitou Karlovou. UV lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a alergeny z podlah.

Pětistupňový čistící systém
Vysokou kvalitu úklidu robotických vysavačů CleanMate má na starosti velmi účinný pětistupňový systém čištění podlah.

1. Dva rotující boční kartáče
Díky bočním kartáčkům dokáže CleanMate perfektně uklízet místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa.
2. Účinný hlavní kartáč
Robotický vysavač CleanMate využívá speciální hlavní kartáč, který precizně sesbírá větší nečistoty či zvířecí chlupy z podlah.
3. Vysoký sací výkon
Vysoce účinný sací motor vysává jemný prach a nečistoty z podlahy i nečistoty zachycené na kartáčích.
4. UV dezinfekční lampa
Atestovaná UV lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a alergeny.
5. Vytírání mopem z mikrovlákna
CleanMate podlahy jemně vytře pomocí mopu z mikrovlákna, který je neustále dovlhčován ze zásobníku na vodu. Funkce vytírání je vhodná pro všechny typy hladkých podlah (plovoucí, dřevěná, dlažba, linoleum).

Technická specifikace CleanMate QQ6Pro
Barva černá
Rozměry 33 x 8 cm
Váha 3,7 kg
Adaptér 20 Vdc 1000 mAh
Baterie Li-ION 3350 mAh
Délka nabíjení 2,5 hod.
Výdrž baterie až 120 min.
Hlučnost 65 dB
Spotřeba 24 W
Ovládání: dotykový panel, dálkové ovládání
Senzory infrared a ultrasonic
Filtry : síťovaný a HEPA filtr
Uklízecí módy: Auto, Spiral, Bounce, Along wall, S shape, Polygonal

Obsah balení
1x CleanMate QQ6Pro
1x nabíjecí základna s plánovačem úklidu
1x adaptér
1x dálkové ovládání
1x sonická zeď
1x náhradní HEPA filtr
1x náhradní boční kartáček
1x zásobník na vodu
2x mop z mikrovlákna
1x baterie Li-ION 3350 mAh
1x čistící nástroj

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doba provozu 90 min
Zdroj energie aku (Li-ion)
Ano
65 dB
Mopování Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 33.0 cm
Hmotnost výrobku 3.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 45.0 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 40.0 cm
Hmotnost balení 5.0 kg
Více informací Méně informací