Robotický vysavač iRobot Roomba 605 černý/bílý

Značka: iRobot , Kategorie: Robotické vysavače
Kód zboží: IROROOMBA605

Perfektní navigace iAdapt, nepřekonatelný třístupňový čisticí systém a velká kapacita sběrného koše, to je přesně to, co potřebujete pro dobře uklizenou podlahu každý den.

Zjistit dostupnost

iRobot Roomba 605, bíláiRobot Roomba 605, bílá


Hledáte do vašeho domova pomocníka, jenž za vás bude udržovat všechny pokoje čisté jako ze škatulky? Pak jste na správné adrese. Značka iRobot vám nabízí robotický vysavač Roomba 605, který předčí i ta největší očekávání, která od kompaktního přístroje můžete mít.


Vysavač je hezký, chytrý, dostupný a hlavně dříč. Hravě si poradí s úklidem všech typů tvrdých podlah, problém pro něj nebudou představovat ani koberce. S nečistotami a prachem zatočí s navigací iAdapt, jenž monitoruje místnost pomocí desítek senzorů. Umožňuje tak spotřebiči reagovat na aktuální podmínky, nenarážet do nábytku a dalších překážek a podobně.


Problém pro něj nepředstavují dokonce ani rohy místností a prostory podél zdí a nábytku. Stačí využít systém bočního úklidu Wall Follow, vysavač se postará o vše ostatní za vás. Na jedno nabití zvládne i dlouhý úklid, bez obtíží si poradí s celým bytem nebo domem. Všechno smetí pojme velkokapacitní sběrný koš AeroVac.


Zajistím vám domácnost bez poskvrny!

 


iRobot Roomba 651, černáAntitangle


Výrobci se při tvorbě vysavače soustředili na koncové uživatele. Technologie Antitangle zaručí, že se vám vysavač nezasekne do kabelů nebo třásní od koberce. Kdykoliv ucítí nějaký odpor, otočí rotaci. Tím pádem se uvolní a dál pokračuje v úklidu, aniž byste ho museli vysvobodit.


 


iRobot Roomba 651, černáSystém Wall Follow


Na bocích má vysavač zabudován kartáček, s nímž dokáže efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a další těžko dostupná místa. Ani zrnko prachu se před ním neschová.


 


iRobot Roomba 651, černáSamostatnost


Nemusíte nic složitě nastavovat. Roomba vždy sama pozná, jak uklízet. Zanalizuje si členitost a velikost místnosti a podle toho si určí, jak nejlépe a nejefektivněji uklízet. Vám stačí pouze zmáčknout tlačítko CLEAN.


 


iRobot Roomba 651, černáAeroVac filtr


Filtr z mikrovláken zachytí i ty nejjemnější částice prachu. Během provozu nedochází k víření, ale nečistoty jsou bezpečně izolovány uvnitř přístroje. Po dokončení úklidu stačí sběrnou nádobku vysypat a opět je připravena k používání.


 


iRobot Roomba 651, černáPro všechny typy podlah


Vysavač si hravě poradí s prachem a dalším nepořádkem na všech druzích podlahy. Nedělá mu problém dlažba, linoleum, dřevo ani koberce. Dokonce zvládne i přejet prahy do výšky až 2 cm!


 • Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
 • Navigace iAdapt
 • Třístupňový čisticí systém
 • Akustická detekce nečistot
 • Funkce Virtuální zdi/Halo
 • Velkokapacitní sběrný koš AeroVac
 • Filtrační systém Aerovac
 • Systém proti zamotání do kabelů
 • Automatické nabíjení v nabíjecí stanici
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Baterie Li-Ion

Obsah balení
1x Nabíjecí základna
1x Roomba 605
1x Baterie Li-Ion

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
nemá
Zdroj energie aku (Li-ion)
Mopování Ne
0.6 l
Mobilní aplikace Ne
Použití robotický vysavač
Doba provozu na jedno nabití až 90 min
Výška 9.2 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 9.2 cm
Hloubka výrobku 34.0 cm
Hmotnost výrobku 3.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.7 cm
Výška balení 39.4 cm
Hloubka balení 44.5 cm
Hmotnost balení 4.9 kg
Více informací Méně informací