Router Asus RT-AC1200G PLUS (RT-AC1200G PLUS) (vrácené zboží 8800189117)

bazar
Značka: Asus , Kategorie: WiFi routery a AP
Kód zboží: -8968640

Bazar - vrácené zboží 8800189117

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800189117

Profesionální přístup… k čemukoliv online


S ASUS RT-AC1200G Plus se nemusíme zdráhat hovořit o špičkovém zařízení, které je vhodné do domácností či středně velkých kanceláří. Jeho výhodou není pouze bezdrátové připojení, a tudíž úspora místa s obtěžujícími kabely, ale především abnormálně pohodlný přístup k Internetu. Srdcem routeru je nová čipová sada Broadcom, využívající kromě zažitého datového toku 802.11n revoluční alternativu 802.11ac, která se svými parametry dosahuje až třikrát vyšší rychlosti než její předchůdce. Zařízení tak dokáže pracovat s přenosovou rychlostí až 1167 Mb/s, čímž vám otevírá nové netušené možnosti.Dvoupásmový gigabitový router výrazně získává na kompatibilitě a výkonu. K dispozici máte 2,4 GHz pásmo s limitním datovým tokem 300 Mb/s a 5 GHz pásmo s limitem 867 Mb/s. Každé z nich můžete využívat pro samostatné druhy činností. Pásmo 2,4 GHz je jako stvořené pro klasické surfování na internetu a stahování souborů, 5 GHz pásmo zvládne i náročnější úkoly, zahrnující například plynulé přehrávání videa v rozlišení 4K Ultra HD, nebo hraní náročných online her. Nenechte se již brzdit omezenými schopnostmi starší generace routerů.Signál s vynikajícím dosahem


Překvapení není nikdy dost. Můžete si být jisti, že router se čtyřmi anténami a výkonovým zesilovačem nebude mít problém dostat se se signálem do velmi těžko přístupných míst. A to i díky funkci ASUS AiRadar, posilující výkon signálu a jeho širší pokrytí. Prostřednictvím routeru můžete také zřídit speciální síť pro hosty, která nabízí až tři přístupy zvlášť pro každé pásmo. K dispozici je možnost omezit dobu používání a filtrovat webové stránky.Bezpečnost v neposlední řadě


Jako špičkové zařízení disponuje router rovněž pokročilým zabezpečením a možnostmi regulovat „nekoordinované“ surfování na internetu. I zde se ovládání ubírá cestou maximální jednoduchosti. Nastavení VPN serveru a VPN klienta pro zabezpečený a soukromý přístup k domácí síti nebo k internetu bude hračkou, podobně jako omezení počtu přístupů k síti pro jednotlivá zařízení nebo zamezení návštěvě nevhodných internetových stránek v rámci funkce rodičovské kontroly.


Dva provozní režimy pro bohatší využití


Přesto, že využijete především bezdrátový provozní režim routeru, za zmínku stojí funkce EZ Switch. Kromě standardního bezdrátového a kabelového provozu nabízí rovněž režim přístupového bodu. Co to pro vás znamená? Zatímco bezdrátový a kabelový provoz představuje práci v režimu tzv. jednoduchého routeru, v režimu přístupového bodu se snadno připojíte ke kabelovým routerům, které tím obohatíte o možnosti bezdrátového připojení. Pomocí rychlého nastavení je volba režimu otázkou okamžiku.
Integrace kancelářských zařízení


ASUS RT-AC1200G Plus lze využít jako multimediální centrum a překročit tak poslání „pouhého“ zprostředkovatele připojení k síti. S vestavěným USB portem si výborně rozumí s externími úložišti, tiskárnami a dalšími zařízeními a umožňuje jejich sdílení s počítači, tablety či chytrými televizory. Své oblíbené multimediální soubory můžete uložit na paměťové zařízení USB a bezdrátově je streamovat na libovolném mobilním zařízení.

Pokud chcete průběžně monitorovat připojení a optimalizovat síť ke své nejvyšší spokojenosti, k dispozici máte webové grafické rozhraní ASUSWRT, díky němuž najdete všechny potřebné aplikace k nastavení na jednom místě, včetně možnosti nakonfigurovat všechny pokročilé funkce routeru. A nejen to. Ve třech krocích, trvajících pouhých 30 sekund, vám pomůže s jeho instalací.

Vráceno - Použito

Dvoupásmový gigabitový Wireless-AC1200 router ASUS RT-AC1200G+ se čtyřmi anténami s vysokým ziskem a výkonnou technologií poskytuje extrémně dlouhý dosah. Jeho vysoký výkon standardu 802.11ac plně uspokojí potřeby webového streamování videa v rozlišení až 4K Ultra HD, online hraní s podporou konzolí nejnovější generace, jako jsou Xbox One a PlayStation® 4, i ostatních činností náročných na šířku pásma. Víceúčelový port USB 2.0 umožňuje sdílení tiskárny, pevného disku i 3G/4G připojení. Podpora služby ASUS AiCloud vám zprostředkuje sdílení a streamování souborů z domácího počítače na jakékoli zařízení připojené k internetu.

Poznejte nejvyšší rychlosti bezdrátového připojení na světě
Srdcem routeru RT-AC1200G+ je nová čipová sada Broadcom, která přispívá k tomu, že tento router nabízí gigabitové připojení standardu Wireless-AC o vysoké rychlosti až 867 Mb/s v 5GHz pásmu, což je 3× více než u standardu Wireless-N. S tímto výkonným bezdrátovým připojením si můžete užívat naprosto plynulé online hraní, rychlejší procházení webu i další činnosti náročné na šířku pásma – a to bez nutnosti kabelového připojení.

Extrémně dlouhý provozní dosah s výkonnou technologií
Zásluhou vylepšeného výkonového zesilovače a dvou odnímatelných antén s velkým ziskem, které zajišťují větší dosah a silnější signál, je tento router ideální pro použití ve větších domech a kancelářích. Kromě většího pokrytí uživatelé získají také výhody rychlého bezdrátového připojení standardu 802.11ac, jež uspokojí všechny potřeby.

AiRadar zvyšuje výkon Wi-Fi
Funkce ASUS AiRadar inteligentně zvyšuje výkon bezdrátového signálu pomocí technologie pro přizpůsobení vyzařovacího diagramu 802.11ac, účinného zesílení a jedinečné funkce pro jemné doladění ASUS RF fine-tuning. Výsledkem je širší pokrytí, dynamické zvýšení rychlosti datových přenosů a lepší stabilita.

Dvoupásmové připojení zvyšující kompatibilitu a výkon
Router RT-AC1200G+ využívá pásma 2,4 GHz a 5 GHz současně. Díky tomu nabízí rychlost až 300 Mb/s, resp. 867 Mb/s. Ve výsledku tak získáte celkovou rychlost až 1167 Mb/s se zárukou dokonalé stability. Pásmo 2,4 GHz můžete využít k základním úlohám, jako je například prohlížení webových stránek nebo stahování souborů, zatímco v pásmu 5 GHz budete zároveň plynule přehrávat obsah v rozlišení 4K Ultra HD, hrát online hry nebo využívat jiné aplikace náročné na šířku pásma.

Přidejte do své sítě externí úložiště, tiskárny a další zařízení
Proměňte svůj router RT-AC1200G+ v multimediální centrum a centrum pro ostatní zařízení. S integrovaným portem USB 2.0 můžete připojit externí úložiště, tiskárny, skenery a mnoho dalších zařízení s rozhraním USB a sdílet je s ostatními počítači připojenými do sítě. Jakmile jsou zařízení připojena, získáte k nim mnohem snazší přístup než kdykoli předtím.

Snadný výběr preferovaného režimu
U routeru RT-AC1200G+ s funkcí EZ Switch si můžete vybrat režim použití. K dispozici je jednoduchý router nebo přístupový bod. Režim routeru nabízí standardní bezdrátový a kabelový provoz, zatímco režim přístupového bodu slouží k připojení ke kabelovým routerům, kterým okamžitě přidá možnosti bezdrátového připojení.

Režimy routeru a přístupového bodu lze bleskově zvolit pomocí rychlého nastavení v uživatelsky přívětivém rozhraní. Žádné prodlevy a žádné komplikace – zvolte si režim podle aktuální situace a připojte se!

Hlavní výhody:

 • Možnost souběžného připojení ve dvou pásmech a standard 802.11ac jsou zárukou rychlosti přenosu dat až 1167 Mb/s, což je ideální pro přehrávání online videa v rozlišení 4K ze služeb YouTube a Netflix.
 • 4 pevné 5dBi antény a technologie pro univerzální přizpůsobení vyzařovacího diagramu zesilují bezdrátové pokrytí
 • Víceúčelové porty USB 2.0 pro sdílení 3G/4G připojení, tiskáren, sdílení souborů a streamování médií
 • Porty Gigabit Ethernet zajišťující rychlejší a spolehlivější internet, zvláště v oblasti hraní a streamování v rozlišení UHD
 • Omezení doby používání a filtrování webů prostřednictvím funkce rodičovské kontroly na ochranu dětí před možnými nebezpečími
 • Uživatelské rozhraní ASUSWRT – nastavení za 30 sekund, komplexní monitorování a správa sítě
 • Menu v češtině

Technické parametry:
Standard sítě
IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6
Produktový segment
AC1200 – vysoký výkon ve standardu AC; 300 + 867 Mb/s
Pokrytí
Střední domácnosti
Datový tok
802.11n : až do 300 Mb/s
802.11ac: až do 867 Mb/s
Anténa
4 x 5 dBi externí anténa

 • Typ antény se liší podle místních nařízení a požadavků v jednotlivých zemích

Transmit/Receive
Technologie MIMO
2,4 GHz 2 x 2
5 GHz 2 x 2
Procesor
BCM47189+ BCM43217
Operační paměť
16 MB Flash
256 MB RAM
Technologie Wi-Fi
Beamforming
Provozní frekvence
2,4 GHz / 5 GHz
Šifrování
64bitové WEP, 128bitové WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, podpora WPS
Brána firewall a řízení přístupu
URL Blocking
MAC Filter
URL Filter
Enable LAN to WAN Filter
Parental Control Web filter
Správa
UPnP, IGMP/multicast v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Virtual Server, DMZ, System Event Log
Typ připojení WAN
Typ internetového připojení: Automatická IP, Statická IP, PPPoE (podpora MPPE), PPTP, L2TP
Podpora technologie Multicast Proxy
Podpora technologie Multicast Rate Setting
Porty
1 x RJ45 pro 10/100/1000 BaseT pro WAN, 4 x RJ45 pro 10/100/1000 BaseT pro LAN
Tlačítka
Tlačítko WPS, Tlačítko Reset, Tlačítko Napájení
Funkce
SmartQoS

 • WMM
 • Pravidla pro IP/MAC/port definovatelná uživatelem
 • Řízení šířky pásma pro odesílání a stahování
 • ACK/SYN/FIN/RST/ICMP s nejvyšší prioritou

Rodičovská kontrola
Síť pro hosty : 2,4 GHz x 3, 5 GHz x 3
VPN server : IPSec Pass-Through, PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, PPTP Server
VPN klient : PPTP klient, L2TP klient
Vylepšený multimediální server (kompatibilní s aplikací AiPlayer)

 • Obrazové soubory: Jpeg
 • Audio soubory: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg
 • Video soubory: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov

Sdílení 3G/4G připojení
Tiskový server

 • Podpora multifunkční tiskárny (pouze systém Windows)
 • Podpora protokolu LPR

Souborový server AiDisk

 • Samba a FTP server se správou účtů

LED dioda
PWR x 1
LAN x 4
Wi-Fi x 2
WAN x 1
USB x 1
Zdroj napětí
AC vstup: 110V-240V(50-60Hz)
DC výstup: 12 V s max. proudem 2 A
Operační systém
Windows® 10
Windows® 8.1
Windows® 8
Windows® 7
Windows® Vista
Mac OS X 10.4
Windows® 2000
Mac OS X 10.1
Mac OS X 10.5
Windows® ME
Windows® XP
Linux Kernel (Podporuje pouze Ubuntu )
Mac OS X 10.4
Mac OS X 10.6
Mac OS X 10.7
Mac OS X 10.8
Rozměry
207 x 148 x 35 mm (Š × H × V)
Hmotnost

Obsah balení:
RT-AC1200G Gigabit Router
RJ-45 Cable
Power adaptor
Quick Start Guide
Warranty Card
Provozní režim
Režim bezdrátového routeru
Režim přístupového bodu

Záruka 36 měsíců
Partnumber RT-AC1200G PLUS
Další parametry
4
5 dB
4
10/100/1000 Mb/s
Ano
Typ WiFi A, B, G, N, AC
867 Mb/s, 300 Mb/s
2,4, 5 GHz
Ne
4G/LTE Ne
Ne
VDSL Ne
Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.9 cm
Výška výrobku 3.6 cm
Hloubka výrobku 12.9 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.4 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 37.1 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu