Router Asus RT-AC51U (RT-AC51U) (vrácené zboží 8800226337)

bazar
Značka: Asus , Kategorie:
Kód zboží: -8986222

Bazar - vrácené zboží 8800226337

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800226337

Bezdrátově na vlnách internetu


Připadá vám, že Wi-Fi připojení k internetu je cestou, která zcela nahrazuje starší, kabelovou variantu? Nemýlíte se. Vývoj bezdrátového přístupu k celosvětové síti jde takovou rychlostí kupředu, že jeho vlastnosti uspokojí už i nejnáročnější uživatele, a to bez větších finančních investic. Jedním ze široce přístupných zařízení je i špičkový dvoupásmový router Asus RT-AC51, nabízející výkonné připojení takřka za hubičku. Jeho bohatá výbava a kvalitní provedení dokazuje, že i za málo peněz lze dokázat velké věci.Větší výkon po všestranné použití


Nejen nepotřebnost kabelů činí z bezdrátových Wi-Fi routerů atraktivní cíl všech, kteří si doma chtějí zřídit přístup k internetu. Moderní Asus RT-AC51 využívá možnosti revolučního připojení 802.11ac, které umožňuje dosahovat až třikrát vyšší rychlosti připojení, než umožňuje rychlost bezdrátového standardu N. Díky schopnosti pracovat v pásmu 2,4 GHz (300 MB/s) a 5 GHz (433 MB/s) získáváte veškeré výhody ze dvou na sobě nezávislých sítí.


Tato schopnost má mnoho výhod, především ale výrazně zvyšuje kompatibilitu a výkon. Každou ze sítí lze využívat pro odlišný typ činností. Pásmo 2,4 GHz je ideální pro vaše surfování na internetu a stahování souborů, pásmo 5 GHz je jako stvořené pro on-line hraní her nebo streamování videa s vysokým rozlišením. Posuňte svou multimediální zábavu o kategorii výš a nenechte se brzdit omezenými schopnostmi starší generace routerů.Signál i tam, kde byste ho nečekali


S routerem Asus RT-AC51 se vám nestane, že byste zůstali odříznutí od sítě. Dvě antény vylepšují dosah signálu na 150 %, který zůstává zřetelný i na místech, kde by tradiční zařízení již selhávalo. Díky vestavěnému portu USB si router navíc výborně rozumí s externími úložišti, tiskárnami a dalšími přístroji, což umožňuje nepřetržité stahování a sdílení souborů na FTP. S aplikací Download Master se spojí s kompatibilní technologií a bez problémů streamuje multimediální obsah například z chytrých televizorů nebo tabletů.Optimalizace pro plynulou práci


Nemáte-li s bezdrátovým připojením zkušenosti, nemusíte se obávat, že je nastavení nějak složité. Zvládnete jej nastavit pomocí chytrého telefonu, tabletu či počítače, a to bleskovou rychlostí, v pouhých třech krocích. Po připojení k routeru vás webový prohlížeč sám nasměruje ke správné instalaci. Pokud chcete průběžně monitorovat připojení a optimalizovat síť ke své nejvyšší spokojenosti, k dispozici máte rozhraní ASUSWRT, díky němuž najdete všechny potřebné aplikace k nastavení na jednom místě.Nepřetržitý přístup k datům


Asus RT-AC51 myslí na vaše pohodlí v každém okamžiku a kromě kvalitního připojení umožňuje mít ve spolupráci se službou ASUS AiCloud data neustále po ruce. Jediné, co potřebujete, je přístup k internetu, který vaši domácí síť spojí s on-line webovým úložištěm, a chytrý telefon s aplikací AiCloud. Obavy o bezpečnost dat mít nemusíte. Šifrování PPTP respektuje důvěrnost informací a zachová jejich nejpřísnější utajení.

Vráceno - Použito

Upgrade sítě na standard AC
Dvoupásmový bezdrátový AC750 router ASUS RT-AC51U poskytuje vysokou rychlost bezdrátového připojení i skvělou možnost vylepšit svoji domácí bezdrátovou síť na nejnovější standard Wi-Fi 802.11ac. Využijte souběžné připojení ve dvou pásmech – rychlost 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a až 433 Mb/s v 5GHz pásmu.

Bezdrátové připojení 802.11ac nové generace
Díky Wi-Fi připojení 5. generace (5G Wi-Fi) a čipové sadě 802.11ac nabízí router RT-AC51U rychlejší bezdrátové připojení než technologie N. V pásmu 2,4 GHz dosahuje rychlosti 300 Mb/s, zatímco v 5GHz pásmu okouzluje rychlostí až 433 Mb/s. Širší přenosové pásmo znamená více prostoru pro vaši domácí multimediální zábavu. Prakticky všechny notebooky, stolní počítače, tablety a smartphony využívají Wi-Fi připojení. Nyní je načase přejít na novou generaci, která vám pomůže rozšířit pokrytí nejen dnes, ale také v budoucnu.

Dvoupásmové připojení zvyšující kompatibilitu a výkon
Router RT-AC51U využívá pásma 2,4 GHz a 5 GHz současně. Díky tomu nabízí rychlost 300 Mb/s, resp. 433 Mb/s. Ve výsledku tak získáte celkovou rychlost až 733 Mb/s se zárukou dokonalé stability. Pásmo 2,4 GHz můžete využít k základním úlohám, jako je například prohlížení webových stránek nebo stahování souborů, zatímco v pásmu 5 GHz budete zároveň plynule přehrávat obsah ve Full HD rozlišení, hrát online hry nebo využívat jiné aplikace náročné na šířku pásma.

Už žádná hluchá místa díky 150% pokrytí!
Výkonný přenos pomocí dvou antén vylepšuje dosah Wi-Fi na 150 % v porovnání s tradičními routery, což zaručuje vynikající pokrytí signálem. Na připojení pomocí routeru RT-AC51U se díky jedinečné konstrukci tohoto zařízení můžete vždy spolehnout.

Přidejte do své sítě externí úložiště, tiskárny a další zařízení
Pomocí vestavěného USB portu můžete k routeru RT-AC51U připojit externí úložiště, tiskárny a další zařízení, jež lze následně dále sdílet prostřednictvím sítě. Díky víceúčelovému USB portu je RT-AC51U víc než jen pouhý router. Stačí připojit USB pevný disk a ihned máte k dispozici souborový server – a ten lze navíc ještě pomocí aplikace ASUS AiCloud rozšířit do cloudu. Případně lze k routeru RT-AC51U připojit USB tiskárnu a budete mít k dispozici tiskový server umožňující sdílení jediného zařízení hned s několika uživateli. Rozhraní USB je navíc kompatibilní s 3G/4G dongly pro mobilní širokopásmovou komunikaci, konkrétně pro dvě širokopásmová (WAN) připojení na jednom routeru, takže už se nikdy nebudete muset strachovat, že byste náhodou neměli přístup k internetu. Tento port lze využít také k nabíjení zařízení, jako jsou smartphony a tablety, takže lze router používat i jako praktickou dobíjecí stanici.

Dokonalá kontrola a optimalizace s rozhraním ASUSWRT
V intuitivním uživatelském rozhraní ASUSWRT na jednom místě najdete všechny aplikace potřebné k nastavení, monitorování a správě sítě. Kromě snadného nastavení během 30 sekund, funkce zjišťování více zařízení a flexibilního nastavení, které vám pomůže dostat ze své sítě skutečně maximum, nechybí ani možnost rychlého skenování USB úložiště připojeného k routeru, při němž se ověřuje integrita dat a stav jednotky. Se dvěma moduly pro připojení k síti WAN je možné využívat dvou připojení / poskytovatelů internetových služeb souběžně na jednom routeru. Samozřejmostí jsou funkce jako vyrovnávání zátěže nebo režim převzetí služby zaručující vyšší stabilitu i nepřetržitý přístup k internetu.

Herní parťák
Hrajete hodně hry nebo trávíte většinu času sledováním videa? Ať už plánujete cokoli, router RT-AC51U nabízí standardy QoS (Quality of Service), pomocí kterých můžete vyhradit určitou šířku pásma pro libovolnou úlohu. S nástrojem pro monitorování provozu navíc můžete v přehledném grafickém rozhraní kontrolovat využití webu. Vyzkoušejte to.

Snadné nastavení ve 3 krocích
Snadné nastavení routeru ASUS pomocí chytrého telefonu, tabletu či počítače během pouhých 30 sekund1 a ve 3 snadných krocích. Stačí jen připojit kabely k routeru, otevřít webový prohlížeč a řídit se pokyny průvodce instalací, který vás v mžiku připojí k internetu.

Krok 1: Spusťte webový prohlížeč.
Krok 2: Zadejte své ID/heslo.
Krok 3: Hotovo!

Váš svět vždy po ruce
Díky službě ASUS AiCloud budete mít svá data vždy po ruce – stačí jen přístup k internetovému připojení. Propojuje vaši domácí síť s on-line webovým úložištěm2, k němuž získáte přístup přes mobilní aplikaci AiCloud ve smartphonu s operačním systémem iOS nebo Android nebo prostřednictvím vaší vlastní přizpůsobené adresy URL ve webovém prohlížeči. Další informace

Stahujte a streamujte odkudkoli
Díky aplikaci Download Master a rozšířenému multimediálnímu serveru můžete na kompatibilních zařízeních, jako jsou například PC, tablety, konzole PS4, Xbox nebo chytré TV, stahovat a streamovat multimediální soubory ze zařízení připojených k routeru přes USB. Download Master dokáže stahovat soubory, i když je počítač vypnutý. Stahované soubory navíc můžete spravovat a monitorovat na dálku.

Podpora VPN serveru
Nastavení VPN serveru je velmi snadné. Rychle tak získáte přístup k webu a datům – bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Díky šifrování PPTP budou vaše datové přenosy zabezpečené a důvěrné.

Vlastnosti:

  • Výkonné dvoupásmové bezdrátové připojení 802.11ac o rychlosti až 733 Mb/s
  • Široké bezdrátové pokrytí díky dvěma anténám s vysokým ziskem
  • USB port pro sdílení tiskáren, úložišť nebo 3G/4G připojení
  • Aplikace ASUS AiCloud pro přístup k souborům, synchronizaci, sdílení a streamování souborů na cestách – rychle a snadno
  • Snadné nastavení během 30 sekund a široká nabídka funkcí, jako je monitorování sítě prostřednictvím uživatelského rozhraní ASUSWRT

Technická specifikace:

Standard sítě:
IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6

Produktový segment:
AC750 – kvalitní výkon ve standardu AC; 300 + 433 Mb/s

Datový tok:
802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11n : až do 300 Mbps
802.11ac: až do 433 Mbps

Anténa:
2 x 5 dBi externí anténa
integrovaná PCB anténa x 1

Provozní frekvence:
2.4GHz/5GHz

Šifrování:
64bitové WEP
128bitové WEP
WPA2-PSK
WPA-PSK
WPA-Enterprise
WPA2-Enterprise
Dosah s 802.1x
podpora WPS

Brána firewall, řízení přístupu

Řízení přístupu:
Guest access
Rodičovská kontrola
Network service filter
URL/Port filter

Podpora VPN:
IPSec Pass-Through
L2TP Pass-Through
PPTP server
OpenVPN server
OpenVPN client

Typ připojení WAN:
Typ internetového připojení: Automatická IP, Statická IP, PPPoE (podpora MPPE), PPTP, L2TP
Podpora technologie Dual Link
Podpora technologie Multicast Proxy

Obslužné programy:
Support BT, NZB, HTTP, ED2K
Support encryption, DHT, PEX and magnet link
Upload and download bandwidth control
Download scheduling

Media server:
Image: JPEG
Audio: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg
Video: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov

Professional QoS:
WMM
User definable rules for IP/MAC/Port
Upload and Download bandwidth management
ACK/SYN/FIN/RST/ICMP with Highest priority

Guest Access:
2.4GHz guest network x 3, 5GHz guest network x 3

Printer Server:
Multifunctional printer support(Windows only)
LPR protocol support

Porty:
1 x RJ45 pro 10/100 BaseT pro WAN, 4 x RJ45 pro 10/100 BaseT pro LAN
USB 2.0 x 1
Tlačítka
Tlačítko WPS, Tlačítko Reset, Tlačítko Napájení, Tlačítko Bezdrátová síť zapnuto/vypnuto
LED dioda
USB x 1
LAN x 1
Wi-Fi x 1
WAN x 1
PWR x 1

Zdroj napětí:
AC vstup: 110V~240V(50~60Hz)
DC výstup: 12 V s max. proudem 1 A

Rozměry (Š x H x V):
189 x 129 x 36 cm

Hmotnost:
270 g

Operační systém:
Windows® 8 , 32 bitů/64 bitů
Windows® 7 , 32 bitů/64 bitů
Windows® Vista , 32 bitů/64 bitů
Windows® 2000
Mac OS X 10.4 nebo vyšší
Mac OS X 10.1 nebo vyšší
Windows® XP , 32 bitů/64 bitů
Mac OS X 10.x nebo vyšší
Linux Kernel (Podporuje pouze Ubuntu )
Windows® Server 2003
Windows® Server 2008
Mac OS X 10.6
Mac OS X 10.7
Mac OS X 10.8
Mac OS X
Linux
AndroidTM

Speciální funkce routeru:
Sdílení 3G/4G připojení
AiCloud
Tiskový server
Download Master
AiDisK
Několik SSID
Rodičovská kontrola

Provozní režim:
Režim bezdrátového routeru
Režim přístupového bodu

Obsah balení:
RT-AC51U Wireless-AC750 Cloud Router
RJ-45 Cable
Napájecí zdroj
Quick Start Guide
Support CD (Uživatelská příručka a software)

Záruka 36 měsíců
Partnumber RT-AC51U
Další parametry
2
5 dB
4
10/100 Mb/s
Ano
Typ WiFi A, B, G, N, AC
433 Mb/s, 300 Mb/s
2,4, 5 GHz
Ano
4G/LTE Ano
Ne
VDSL Ne
Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.9 cm
Výška výrobku 3.6 cm
Hloubka výrobku 12.9 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 21.5 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu