Router D-Link DWR-932 4G LTE (DWR-932) černý

Značka: D-Link , Kategorie: WiFi routery a AP
Kód zboží: DLNDWR932

Přineste s sebou internet.
DWR-932 4G LTE mobilní Wi-Fi Hotspot 150 Mbps umožňuje připojení a sdílení superrychlého mobilního internetu 4G LTE s rychlostí stahování až 150 Mbps, což umožňuje...

Zjistit dostupnost

D-Link DWR-932 4G LTE


Užívejte si rychlé a stabilní internetové připojení na každém kroku. Pořiďte si Wi-Fi hotspot D-Link DWR-932 4G LTE, který vyniká svými kompaktními rozměry a zanedbatelnou hmotností. S přehledem se vám vejde do kapsy nebo do tašky, takže ho skutečně můžete mít vždy u sebe. Abyste ho uvedli do provozu, stačí dovnitř vložit SIM kartu s aktivovanými daty. Router vyniká svými kompaktními rozměry, takže o něm nebudete vědět, dokud ho nebudete potřebovat použít. Stačí ho mít uložený v tašce a vytáhnout, kdykoliv se potřebujete připojit ke 4G LTE síti.


Bezdrátový provoz


K hotspotu můžete najednou připojit libovolné množství různých zařízení. Nemusíte si ho schovávat jen pro sebe, ale naopak si užijete ještě více zábavy s rodinou nebo přáteli. Hotspot pracuje bezdrátově, na jedno nabití mu integrovaná výkonná baterie zajistí internetové připojení až po dobu pěti hodin. Pracuje v pásmu 2,4 GHz, kde zaručí rychlost až 300 Mb/s, přičemž rychlost stahování dosahuje až 150 Mb/s.


 


Hotspot zajistí rychlost stahování až 150 Mb/s!

 


Internet na každém kroku


Vezměte si s sebou internet na cesty. Pořiďte si kompaktní zařízení, se kterým se připojíte k síti na každém kroku. Již nikdy tak nebudete muset řešit ztrátu signálu v té nejméně vhodné situaci.


 Funkce hotspotu


Se zařízením si jednoduše vytvoříte vlastní hotspot. Udělejte z něj výchozí bod, s jehož pomocí se k internetu připojíte ze všech svých zařízení. Jednoduše k němu připojte nejen telefon, ale také fotoaparát, počítač, tablet, konzoli a mnoho dalších zařízení.


 Sdílení s ostatními


Nenechávejte si ho pro sebe. Díky velkému dosahu a dlouhé výdrži baterie můžete sdílet internetové připojení i s přáteli nebo kolegy. Využijte tuto možnost k firemním hovorům, chatování nebo kontrolování e-mailů. To vše navíc můžete provádět v jednu chvíli bez zpomalování připojení.


 Slot pro SIM kartu


Aby přístroj začal bezchybně fungovat, musíte mu zajistit data. Vložte svou SIM kartu s objednanými daty do hotspotu a okamžitě získejte přístup k internetu, který si následně vychutnáte na tabletu, smartphonu a řadě dalších zařízení.


 Kompaktní design


Díky svým kompaktním rozměrům a zanedbatelné hmotnosti je hotspot ideálním společníkem na každý váš krok. Vezměte ho jen tak do ruky nebo jej schovejte do kapsy či batohu, a vytáhněte ho vždy, když potřebujete získat rychlé a stabilní připojení.

Přineste s sebou internet.
DWR-932 4G LTE mobilní Wi-Fi Hotspot 150 Mbps umožňuje připojení a sdílení superrychlého mobilního internetu 4G LTE s rychlostí stahování až 150 Mbps, což umožňuje streamovat hudbu / videa, hrát online hry, stahovat hry a nahrát soubory na více zařízení odkudkoliv při vyšších rychlostech.

Vytvořte si vlastní Hotspot
DWR-932 4G LTE Mobile Wi-Fi Hotspot 150 Mbps je 4G / LTE vysokorychlostní širokopásmový mobilní hotspot. DWR-932 používá připojení k internetu 4G, které vám poskytne jednoduchou, rychlou a vzdálenou síť Wi-Fi.

DWR-932 místo omezení mobilního internetového připojení na jediné zařízení prostřednictvím hardwarového klíče USB umožňuje vytvořit hotspot Wi-Fi pro sdílení internetového připojení s více zařízeními.

Sdílet s ostatními
Přenosná velikost a dobíjecí baterie vám umožní sdílet vaše připojení kdekoli. Sdílejte jediné mobilní připojení k internetu se svými přáteli nebo kolegy, abyste mohli odesílat a přijímat e-maily, surfovat po internetu nebo telefonovat přes hlas přes IP na více zařízeních, a to vše najednou.

Připojení kdekoli
Jednoduše vložte kartu SIM s podporou dat a sdílejte svůj internet, abyste mohli zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli. Ideální pro služební cesty, kde musíte během schůzky nebo během cestování sdílet internetové připojení, což vám umožní poskytnout všem vašim společníkům na cestách přístup k internetu bez ohledu na to, zda používají notebook nebo mobilní zařízení.

Malý. Tenký. Rychlý.
DWR-932 4G LTE Mobile Wi-Fi Hotspot 150 Mbps poskytuje okamžité připojení v výkonném a zároveň přenosném zařízení, které se snadno vejde do kapsy, ať jste kdekoli.

Wi-Fi Protected Setup (WPS) umožňuje vytvořit bezpečnou síť Wi-Fi pouhým stisknutím tlačítka. Nabíjecí 2000mAh Li-on baterie vám umožní zůstat v kontaktu po delší dobu a je to plug-and-play bez složitého softwaru pro instalaci. Online připojení s mobilním Wi-Fi Hotspotem DWR-932 je rychlé, snadné a pohodlné.

Technické specifikace:

 • Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n)
 • Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN: 150 Mbit/s
 • Standardy Wi-Fi: 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
 • 3G: ano
 • 4G: ano
 • Standardy GSM (2G): EDGE,GPRS,GSM
 • Standardy 3G: HSDPA,HSUPA,UMTS
 • Standardy 4G: LTE
 • Podporovaná GSM pásma: 900,1800 MHz
 • Podporovaná UMTS pásma: 900,2100 MHz
 • Šifrování/zabezpečení: AES,TKIP,WPA,WPA2-PSK
 • Kapacita baterie: 2000 mAh
 • Typ baterie: Lithium-Ion (Li-Ion)

Hmotnost a rozměry

 • Šířka: 97 mm
 • Hloubka: 60 mm
 • Výška: 16,5 mm
 • Hmotnost: 95 g

Záruka 24 měsíců
Partnumber DWR-932
Další parametry
integrovaná
nemá LAN
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11n (Wi-Fi 4)
150 MB/s
Wi-Fi Mesh Ne
Ano
4G/LTE Ano
Ne
VDSL Ne
Ne
Rodičovská kontrola Ne
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.4 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 10.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu