Router TP-Link TL-MR3420 3G/3.75G (TL-MR3420) (vrácené zboží 8800191290)

bazar
Značka: TP-Link , Kategorie: WiFi routery a AP
Kód zboží: -8946498

Bazar - vrácené zboží 8800191290

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800191290

Připojte se

Kdo v dnešní době technologií, kdy se konkurenční výrobci doslova předhánějí ve vývoji, nemá připojení k internetu, ten jako by nebyl. Kvalitní připojení a přenos Wi-Fi vám zajistí třeba router TP-Link TL-MR3420, který příkladně zpracovává připojení díky standardu 802.11n. Tento router pracuje s rychlostí a300 Mbit za sekundu a přináší vám Wi-Fi síť v té nejvyšší kvalitě.

Ideální do firmy či kanceláře

Router pro bezdrátové připojení k internetu TP-Link TL-MR3420 je naprosto ideální, pokud chcete zřídit bezdrátovou Wi-Fi síť v kanceláři nebo malé firmě. Zařízení je k tomuto jako stvořené. Vytvořte pro své podnikání a zaměstnance skvěle fungující a rychlé připojení s přenosovými rychlostmi až 300 Mbit za sekundu. S tím, že TP-Link TL-MR3420 podporuje standard IEEE 802.11n, bude vaše síť až 15krát rychlejší než u klasických produktů se standardem 11g. Dosáhnete také až 5krát většího dosahu a to se přeci vyplatí!

Sdílejte mobilní 3G připojení

Svoboda mobilního připojení takřka nezná mezí a v případě bezdrátového směrovače TL-MR3420 máte nyní možnost sdílet širokopásmové mobilní připojení 3G/3.75 G. Jízda ve vlaku, kempování, nebo pobyt v hotelu tak rázem dostanou naprosto jiné rozměry. Ke směrovači navíc rychlostí blesku připojíte USB modem UMTS/HSPA/EVDO a získáte tím Wi-Fi hotspot.Pokročilost v zabezpečení sítě

Pokud se budeme bavit o otázce zabezpečení, aliance WI-FI vytvořila pokrokové (podnikové i osobní) bezpečnostní šifrování Wi-Fi sítě WPA/WPA2, na kterou už si jen tak nějaký útočník nepřijde. Zabezpečení bude navíc provedeno takřka okamžitě. Pouhým jediným stiskem tlačítka WPS (WI-FI Protected Setup) nastavíte okamžité zabezpečení sítě WAP2. Toto zabezpečení se pyšní hned dvěma výhodami. Jednak je mnohem rychlejší než standardní zabezpečování sítě, ale také je pohodlnější, protože je provedeno pomocí stisku jediného tlačítka.

Řiďte šířku dosahového pásma

Eliminujte nedostatečnou šířku pásma spolu s funkcí IP QoS, která je v zařízení TP-Link TL-MR3420 integrována již od výroby. Její účinek je takový, že rovnoměrně rozdělí šířku pásma tak, aby pásmo mohli bezproblémově využívat všichni interní uživatelé. Zamezí se tudíž neprůchodnosti celé sítě a zneužívání šířky pásma je definitivní konec. Uživatelé sítě tak dostanou porci ze šířky pásma a nebude tak docházet k neustálé síťové neprůchodnosti.


Snadné nastavení a příslušenství k routeru

Nastavení připojení k internetu je s tímto routerem velmi rychlé a to velké části díky tomu, že v balení kromě samotného routeru TP-Link TL-MR3420 naleznete také napájecí kabel a ethernetový kabel RJ45. Ten můžete vložit do kteréhokoliv ze čtyř LAN portů. Na routeru naleznete také dvě integrované antény, které se už postarají o to, aby vaše domácí Wi-Fi síť netrpěla žádnými vadami a aby vaše připojení bylo plynulé a dokonalé.

Vráceno - Použito

K čemu slouží tento produkt
Sdílejte svobodu 3G! Bezdrátový směrovač TL-MR3420 3G/3.75G Wireless N umožňuje sdílet mobilní širokopásmové připojení 3G/3.75G s rodinou a přáteli ve vlaku, při kempování, v hotelu nebo téměř na jakémkoli místě s pokrytím 3G/3.75G. Připojením USB modemu UMTS/HSPA/EVDO ke směrovači okamžitě vytvoříte Wi-Fi hotspot.

Provozně testováno – vysoká kompatibilita
Kompatibilní s většinou důležitých aspektů zvažovaných při výběru směrovače 3G. Abychom zajistili kompatibilitu mezi našimi směrovači a modemem, který použijete se směrovačem, ujistili jsme se, zda jsou naše směrovače 3G kompatibilní s poskytovateli služeb internetu v regionech, kde se prodávají. Po celém světě máme týmy, které nepřetržitě testují naše směrovače s nově uváděnými modemy, aby se naši koncové uživatelé mohli spolehnout, že naše směrovače budou bezproblémově fungovat i v místě jejich bydliště a práce.

Komplexní strategie zálohování 3G/WAN
Zařízení TL-MR3420 udržuje připojení 3G a WAN, a proto udrží uživatele online i v případě, kdy jedno připojení selže. Směrovač TP-LINK 3G poskytuje uživatelům jak preferovaný záložní režim 3G, tak i preferovaný záložní režim WAN, zatímco ostatní značky nabízejí buď jeden, anebo druhý. Výsledkem je vysoký stupeň flexibility při nastavování sítě, co se týká nákladů na připojení a doby nečinnosti.

Rychlost a dosah bezdrátové sítě Wireless N
Zařízení TL-MR3420, které vyhovuje standardu IEEE 802.11n, umí vytvořit bezdrátovou síť s rychlostí až 300 Mbit/s, přičemž snižuje ztrátu při přenosu dat na dlouhé vzdálenosti nebo přes překážky nacházející se v malé kanceláři nebo velkém bytě, a to i v budovách s ocelovou a betonovou konstrukcí. A uživatelé mohou především přijímat signál bezdrátové sítě ze směrovače na delší vzdálenosti, než kterých lze dosáhnout se staršími produkty 11g.

Šifrování WPA/WPA2 – pokročilé zabezpečení
Na ochranu uživatelských Wi-Fi sítí již nestačí šifrování WEP. TL-MR3420 nabízí šifrování WPA/WPA2 (osobní i podnikové), vytvořené aliancí WI-FI podporující interoperabilitu a zabezpečení sítí WLAN, na ochranu vaší bezdrátové sítě před téměř všemi internetovými útoky a zákeřnými narušitel

Technická specifikace:

Rozhraní:
4 x 10/100 Mbit/s LAN port
1 x 10/100 Mbit/s WAN port
1 x USB 2.0 port pro LTE/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS/EVDO USB Modem

Tlačítka:
WPS/Reset Button
Wireless On/Off Switch
Power On/Off Button

Rozměry (Š x H x V):
204 x 138 x 44mm

Typ antény:
2 x externí, odnímatelná (5 dBi)

Podporované WiFi standardy:
IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Frekvence:
2,4 GHz

Zabezpečení bezdrátové sítě:
64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK šifrování

Softwarové funkce:
Quality of Service (QoS): WMM, Bandwidth Control (IP QoS)

Zabezpečení: NAT Firewall, SPI Firewall, MAC / IP / Packet / Application / URL Filtering, Denial of Service(DoS), SYN Flooding, Ping of Death

Management: Webová konfigurace, Webový upgrade firmwaru

Certifikace: CE, FCC, RoHS

Obsah balení: Router TL-MR3420
Napájecí zdroj
Ethernet kabel
Průvodce rychlou instalací

Požadavky na systém: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7, Windows 8 / 8.1 / 10
MAC OS, NetWare, UNIX nebo Linux

Záruka 36 měsíců
Partnumber TL-MR3420
Další parametry
2
6 dB
4
10/100 Mb/s
Ano
Typ WiFi B, G, N
300 Mb/s
2,4 GHz
Ano
4G/LTE Ano
Ne
VDSL Ne
Ano
bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.4 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 11.1 cm
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 32.0 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu