Router TP-Link TX-6610 (TX-6610) (vrácené zboží 8800755388)

bazar doprava zdarma
Značka: TP-Link , Kategorie: WiFi routery a AP
Kód zboží: -9538275

Bazar - vrácené zboží 8800755388

Naše cena s DPH:

600

Termíny doručení a vyzvednutí:
IHNED k odeslání,
u Vás již 26.1.
Dostupnost na výdejnách
ks

Vložit do košíku

Bazar - vrácené zboží 8800755388

 


TX-6610TP-Link TX-6610, černá


Chronický workoholik, jenž dokáže divy. Jásat mohou především zastánci Fiber to the Home („optické vlákno do domu“), protože model TX-6610 se svým vybavením hodí spíše do kanceláří. Jedná se o moderní gigabitovou pasivní optickou síť, která si zakládá ne enormní rychlosti a maximální spolehlivosti. Zprostředkovává totiž přístup k  vysokorychlostnímu internetu díky GPON portu a tím i kompatibilitu se sítí GPON, zároveň jej však můžete sdílet za pomoci standardního gigabitového ethernetového portu. Tento terminál rovněž umožňuje vzdálenou správu OMCI.


Přenosové rychlosti dosahují těžko uvěřitelných, leč reálných 2 488 GBit/s. Kombinace její a 2 výše zmíněných portů umožňuje přesměrování na vysoké úrovni. Taktéž se můžete těšit na bezproblémový přenos VoIP a streamování HD videa v autentické kvalitě. 

Vráceno - Použito

1portový gigabitový terminál GPON

TP-LINK TX-6610 je terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON), jež je ideální pro řešení Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuvěřitelně výkonné zařízení, které poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Díky přenosovým rychlostem až 2,488 GBit/s, jednomu portu GPON a jednomu gigabitovému ethernetovému portu poskytuje terminál TX-6610 vysoce výkonné přesměrování a zajišťuje tak hladký přenos VoIP a streamování HD videa.

Vlastnosti:

  • V souladu s ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 a ITU G.984.4 poskytuje kompletní kompatibilitu se sítí GPON
  • Až 2,488 Gbit/s downstream a 1,244 Gbit/s upstream
  • Optické spojení a gigabitový port poskytuje neuvěřitelně vysokou přenosovou rychlost
  • Podporuje vzdálenou správu OMCI (ONT rozhraní řízení správy)

Technické specifikace:

  • Rozhraní: 1x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, 1x SC/APC Port
  • Tlačítka: 1x Power On/Off Button, 1x RESET Button
  • Externí napájení: 9VDC/0.6A
  • IEEE Standards: IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p
  • Optical Module: Class C+
  • Receiver: APD-TIA
  • Transmitter: DFB Laser

Obsah balení:

  • TX-6610
  • RJ-45 Ethernetový kabel
  • Rychlý návod
  • Napácejí adaptér

Záruka 36 měsíců
Partnumber TX-6610
Další parametry
1
1000 Mbit (1 Gbit)
Ne
Wi-Fi Standardy nemá Wi-Fi
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 23.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 17.4 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu