Ruční šlehač s mísou Philips Viva Collection HR3745/00 šedý/bílý

doprava zdarma
Značka: Philips , Kategorie: Ruční šlehače
Kód zboží: PHIHR374500

Šlehač Philips pomáhá vytvářet lahodné, nadýchané dorty a chleby pro vaši rodinu. Kónické míchání umožňuje kratší dobu šlehání a jemnější koláčové těsto.

Naše cena s DPH:

1 399

Na splátky od: 154 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Philips Viva Collection HR3745/00, šedá/bílá


Milujete domácí buchty, skvělé dortíky nebo také nezaměnitelnou chuť domácího chleba? Už dlouhou dobu se poohlížíte po tom pravém šlehači? Potom vám nesmí ve sbírce domácích spotřebičů chybět ani tento ruční šlehač s mísou Viva Collection HR3745/00 od světoznámé značky Philips. Je nabízen v čisté elegantní šedo-bílé barvě, a proto se bude skvěle hodit do každé kuchyně. Váš nový výkonný spotřebič pomůže zpracovat jakékoliv těsto, šlehat bílky a výborné krémy. Stane se z vás dokonalá kuchařka.


Výkonnější motor, který si poradí s každým těstem


S vylepšeným a mnohem výkonnějším motorem o příkonu 450 W vás čekají jen prvotřídní výsledky vašeho pečení. I ta nejtužší těsta nebudou problém. Pokud vás dříve odrazovala od zadělávání těsta namáhavá ruční práce či ušpiněné a zalepené ruce, tak nyní vám už nic nebrání. Dopřejte si úžasný chuťový požitek z čerstvě vonícího chleba, ještě teplé mramorové bábovky nebo výtečného narozeninového dortu. Překvapte svou rodinu, či známé a blýskněte se v roli vynikající kuchařky.


 


Nadýchané těsto nemusí být jen snem.

 


Vytvořte to nejúžasnější těsto


Šlehač si nejenže poradí s každým druhem těsta, ale je až o 25 % rychlejší. Objemná 3litrová rotační průsvitná mísa usnadní práci díky jejímu automatickému otáčení, které umožňuje lepší a důkladnější mísení. Veškeré nasypané suroviny se tak dokonale spojí a spolu s mixovací technologií s kónickým tvarem šlehače bude výsledkem jemně nadýchané a maximálně provzdušněné těsto. Aby práce s mixérem byla i bezpečná, je spotřebič vybaven přísavkami pro stabilitu míchání. Je tak velmi stabilní a bezpečně ukotvený k pracovní desce. 

 


Pro dokonalý výsledek 6 rychlostí


Při hnětení můžete zvolit jednu z 5 rychlostí a navíc i funkci turbo. Spolehlivý ruční šlehač vám nabídne 2 šlehače a 2 míchací háky z nerezové oceli. Šlehací metly budou perfektní na šlehání bílků a hnětací háky na těsto na rohlíky či chleba. Dlouhou životnost vám poskytne materiál z nerezové oceli. Jakmile budete s těstem hotovi, využijte tlačítko pro snadné vysunutí metly nebo háků. Metly, háky i hnětací mísu můžete umýt pod tekoucí vodou, nebo je přímo vložte do vaší myčky nádobí. Po umytí uschovejte přívodní kabel dlouhý 1,2 metrů pohodlně v úložném prostoru ve spodní části spotřebiče.


Ruční mixér s mísou

  • Až o 25% rychlejší výsledky
  • Vylepšený příkon motoru 450 W
  • Mixovací technologie s kónickým tvarem šlehače pro nadýchané těsto
  • 3l průsvitná rotační mísa
  • Nastavení rychlostÍ: 5
  • Funkce turbo
  • 2 šlehače z nerezové oceli
  • 2 míchací háky z nerezové oceli
  • Tlačítko pro jednoduché vyjmutí mixéru
  • Barva: kašmírově šedá a bílá

Kónicky tvarovaná šlehací metla
Unikátní kónicky tvarovaná šlehací metla umožňuje maximální provzdušnění, díky němuž je struktura nadýchaná a koláčové těsto hladké

Automaticky řízená nádoba
Automaticky řízená nádoba se otáčí, a umožňuje tak lepší a důkladnější mísení.

Bezproblémové šlehání
Šlehací nádoba byla konstruována tak, aby dokonale vyhovovala kónickému tvaru metel a výsledky šlehání byly vynikající.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon šlehače 450 W
Počet rychlostí 5
Ano
Funkce, příslušenství šlehání, hnětení, stojan s otočnou mísou
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 16.8 cm
Hloubka výrobku 18.8 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.0 cm
Výška balení 21.0 cm
Hloubka balení 23.5 cm
Hmotnost balení 2.6 kg
Více informací Méně informací