Rychlovarná konvice Concept RK0050 bílá

Značka: Concept , Kategorie: Rychlovarné konvice
Kód zboží: CONRK0050

Objem 1,2 l, keramika, vnitřní vodoznak.

Zjistit dostupnost

Concept RK0050, bílá


Rychlovarná konvice patří v každé domácnosti k základním spotřebičům. Bez zdlouhavého ohřívacího procesu nebo vysoké spotřeby energie vám zvládne ohřát vodu na kávu nebo čaj. Nikdo ale netvrdí, že by konvice musela plnit pouze funkci praktického pomocníka.


Nápaditý design


Tento názor zastává i společnost Concept. Ta vytvořila varnou konvici, v níž se kloubí užitečnost s designovou nápaditostí. Konvice je vyrobena v nápaditém 3D keramickém dekoru golfového míčku, jehož bílé provedení se výborně hodí do každého typu domácnosti. Ať už si chcete ozvláštnit svou kuchyň, nebo hledáte originální dárek k narozeninám nebo Vánocům pro svou rodinu či přátele, s konvicí Concept trefíte hřebíček na hlavičku.


Ideální kapacita


objemem 1,2 litru naráz ohřejete vodu pro celou rodinu. Ani když přijde nečekaná návštěva, nikdo nebude muset na svůj šálek kávy čekat déle než ostatní, voda bude pro všechny připravena ve stejnou dobu.


Konvice má odnímatelné víko pro snadné plnění vodou a disponuje dvojnásobným bezpečnostním systémem, který konvici automaticky vypne po dovaření vody a zamezí chodu naprázdno.

Keramická rychlovarná konvice GOLF RK0050

Technické parametry:

 • Objem: 1,2 l
 • Zajímavý 3D design golfového míčku
 • Bezspirálová keramická nádoba
 • 2-násobný bezpečnostní systém
 • Automatické vypínání
 • Snadná údržba
 • Tlačítko zapnuto/vypnuto se světelnou signalizací
 • Kvalitní konektor
 • Materiál: keramický
 • Barva: bílá
 • Příkon: 1000 W
 • Délka kabelu: 1 m
 • Napětí: 220 – 240 V

Zpátky do minulosti
Jste zastánci klasických keramických konviček, ale rádi jdete s dobou? Keramická konvice GOLF kombinuje tradici s moderní technologií. Zajímavý 3D design golfového míčku v kombinaci s čistou bílou bude vždy působit velmi elegantně. Keramickou konvičku můžete použít jako klasickou konvici při servírování svého oblíbeného čaje přímo na stůl.

Voda pro všechny
Objem konvičky 1,2 l je naprosto dostačující pro každodenní použití. Vnitřní vodoznak umožní snadno kontrolovat množství vody v konvici. Konvice je vybavená i praktickým podstavcem,
otočným o 360 °. Konvici tak můžete na podstavec postavit z jakéhokoli úhlu.

Keramický materiál
Konvice je vyrobena z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu. V porovnání se skleněnou konvicí Vás u keramické nemusí trápit viditelný vodní kámen. Keramický materiál umožňuje snadné čištění. Vaše konvice tak bude pořád zářit čistotou. Nejen, že se snadno čistí, ale také izoluje hluk a díky materiálu déle udržuje teplo. Navíc uvařená voda nemá typický zápach, jako může mít voda vařená v plastové konvici.

Pohodlné nalévání a vylévání vody
Díky odnímatelnému víku můžete při nalévání vody využít celé hrdlo konvice. Úzká nálevka keramické konvice zajistí přesné a bezpečné nalití vody. Konvice je vybavena dvojnásobným bezpečnostním systémem. Ten Vám zaručí, že se konvice po dovaření vody sama vypne. Zapomněli jste nalít vodu do konvice? Žádný problém, konvice se vypne a po zchladnutí ji můžete znovu použít.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem rychlovarné konvice 1.2 l
Příkon rychlovarné konvice 1000 W
Ukazatel množství vody Ano
Podstavec středový konektor - 360°
Typ ohřevu ukrytá topná spirála - ploché dno
Regulace teploty Ne
Cestovní Ne
Materiál keramika
bílá
Retro Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.0 cm
Výška balení 25.4 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací