Rychlovarná konvice DeLonghi Distinta KBI2011.BK černá

Značka: DeLonghi , Kategorie: Rychlovarné konvice
Kód zboží: DELKBI2011BK

Rychlovarná konvice

* obsah 1,7l
* 360° otáčivá základna
* elektronická kontrola požadované teploty vody
* odnímatelný filtr
* ukazatel vodní hladiny
...

Zjistit dostupnost

Sofistikovaná konvice Distinta zaručuje precizní přípravu nápojů!

Život bez rychlovarné konvice si už málokdo z nás dokáže představit. Jistě jste již vystřídali hodně modelů, značek i typů, ale zanedlouho vás omrzely nebo snad přestaly být funkční. To se vám jistě nestane u nové modelové řady renomovaného výrobce DeLonghi, který představuje výjimečnou rychlovarnou konvici Distinta KBI2011.Wv netradičním černém provedení.Nabízí vám více než jen užitečnost, dokáže specifikovat vaše potřeby přesným nastavením teploty. Ozdobte svou kuchyň konvicí, která je určena pro ty, kteří od svého zařízení očekávají mnohem více.


Nezvykle krásná

Rychlovarná konvice DeLonghiDistinta KBI2011.W nabízí netradiční, a přitom velmi elegantní vzhled se sofistikovaným matným kovovým povrchem s pochromovanými detaily, což ji předurčuje ke stylovému doladění minimalistických kuchyní. Nejedná se jen o spotřebič, tato konvice je přímo skvostným doplňkem vaší moderní domácnosti. Disponuje obsahem 1,7 litrů, a tak nebude problém uvařit vodu i pro velmi početnou návštěvu.

Bílý, zelený nebo černý čaj?

Největší chloubou konvice je speciální elektronická základna, která umožňuje dokonalou kontrolu teploty vody. Pomocí tlačítek si zvolíte přesně takovou teplotu, jakou si nápoj žádá. 75 °C pro jemný bílý čaj, 80 °C je ideální pro žlutý čaj, k přípravě zeleného čaje se doporučuje 85 °C, zatímco 90 °C vyhovuje čaji oolong. A konečně správný, pořádně silný černý čaj potřebuje vodu o teplotě 100 °C. Vaše chytrá konvice navíc dokáže udržet nastavenou teplotu až po dobu 20 minut.

Komfortní použití

K dokonalému komfortu poslouží základna otočná o 360 °C a použití bez kabelu, které zajistí snadnou manipulaci a v neposlední řadě také zbytečně nenarušuje celkový elegantní dojem spotřebiče. Samozřejmostí je vyjímatelný a omyvatelný anti-scale filtr. Dno je vyhotoveno z kvalitní nerezové oceli a zaručuje dlouhou životnost. Oceníte 3násobnou bezpečnostní ochranu, která zahrnuje automatické vypnutí při dosažení bodu varu, při přehřátí a při vyjmutí konvice ze základny.

Rychlovarná konvice

  • obsah 1,7l
  • 360° otáčivá základna
  • elektronická kontrola požadované teploty vody
  • odnímatelný filtr
  • ukazatel vodní hladiny
  • dno z nerezové oceli
  • funkce autovypnutí
  • Barva: černá

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem rychlovarné konvice 1.7 l
Příkon rychlovarné konvice 2000 W
Ukazatel množství vody Ano
Podstavec středový konektor - 360°
Typ ohřevu ukrytá topná spirála - ploché dno
Regulace teploty Ano
Teploměr Ne
Filtr vyjímatelný odvápňovací
Cestovní Ne
Výklopné víko bezpečnostní
Materiál nerez
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hloubka výrobku 22.5 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.5 cm
Výška balení 28.0 cm
Hloubka balení 23.5 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací