Rychlovarná konvice ETA Crystela Esence 815390000 černá/sklo (poškozený obal 2100006622)

bazar
Značka: ETA , Kategorie: Rychlovarné konvice
Kód zboží: -9112264

Bazar - poškozený obal 2100006622

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 2100006622

ETA Crystela Esence 815390000, stříbrná/černá


S rychlovarnou konvicí Crystela Esence od společnosti ETA si během chvilky připravíte horkou vodu na čaj či kávu, ale také ohřejete dětskou stravu. Přístroj vám nabízí pohodlnou volbu konkrétní teploty, protože každý nápoj či pokrm ji vyžaduje jinou, aby vynikla jeho maximální chuť i aroma. Např. u dětských kaší se doporučuje ohřev vody na 50°, u zeleného čaje 70°, u kávy 90° a u černých nebo bylinných čajů je to 100 °C. Konvice disponuje pěti možnostmi nastavení teploty, a to 50, 70, 80, 90 a 100 °C.


Skleněná rychlovarná konvice s regulací teploty ETA Crystela Esence.

 
 


Praktické funkce


Má zcela odnímatelné víko, které vám usnadní nalévání vody. Součástí konvice je i odnímatelné nerezové sítko na čaj pro použití přímo v konvici. Po dosažení požadované teploty stačí jen nasypat oblíbený čaj. Díky skrytým topným tělesům pod rovným nerezovým dnem se vám bude konvička jednodušeji udržovat. V podstavci se pak skrývá prostor pro navinutí napájejícího kapelu.

 


Trojitý bezpečnostní systém


Pro ještě lepší manipulaci s vodou i posléze při čištění vám přijde vhod zcela odnímatelné víko. Snadno se tak dostanete k nerezovému dnu nádoby, pod nímž se skrývá topné těleso. Trojnásobný bezpečnostní systém vám zajistí používání spotřebiče bez rizika; automaticky ho vypne, pokud by hrozilo přehřátí, pokud není v konvici voda, nebo když ji sejmete z podstavce. Po dosažení zvolené teploty se konvice přepne do režimu Keep Warm, v němž udržuje vodu stále horkou, abyste si nápoj vychutnali od prvního do posledního šálku.


Poškozený obal

Skleněná rychlovarná konvice s regulací teploty
Rychlovarná konvice ETA CRYSTELA ESENCE je ideální pro milovníky sypaného čaje. Díky plynulé regulaci teploty ohřevu vody na 50, 70, 80, 90 a 100 °C si připravíte zelený, černý, bílý nebo ovocný čaj tak, aby jeho chuť byla plná a intenzivní. Konvička má rychlý ohřev vody díky příkonu 2 200 W a uvařit si můžete až 1,7 l. Čajový dýchánek pro celou rodinu tak připravíte během několik minut.

Chytré funkce
Určitě oceníte funkci KEEP WARM, která udržuje teplotu vody po celou dobu louhování. Například pro přípravu zeleného čaje udrží teplotu zhruba na 80 °C. K dokonalému požitku už bude chybět jen jediné – vychutnat si tu jedinečnou chuť.
Při dosažení bodu varu nebo nastavené teploty se konvice automaticky vypne. Trojnásobný bezpečnostní systém zajistí aktivaci bezpečnostní pojistky při nebezpečí přehřátí, v případě že v konvici není voda, nebo při jejím odejmutí z podstavce. Konvice rozlišuje nastavené teploty a při chodu je světelně i zvukově signalizována.

Praktické funkce
Má zcela odnímatelné víko, které vám usnadní nalévání vody. Součástí konvice je i odnímatelné nerezové sítko na čaj pro použití přímo v konvici. Po dosažení požadované teploty stačí jen nasypat oblíbený čaj.
Díky skrytým topným tělesům pod rovným nerezovým dnem se vám bude konvička jednodušeji udržovat. V podstavci se pak skrývá prostor pro navinutí napájejícího kapelu.

Skleněná rychlovarná konvice s regulací teploty

 • Příkon: 2200 W
 • Objem: 1,7 l
 • Plynulá regulace teploty ohřevu vody 50, 70, 80, 90, 100 °C (ideální pro přípravu zeleného čaje, instantních nápojů nebo jídel, dětské stravy apod.)
 • 50 °C = dětské kaše,
 • 70 °C = zelené čaje,
 • 80 °C = bílé čaje,
 • 90 °C = čaje oolong, káva, instantní nápoje, polévky
 • 100 °C = černé, bylinné čaje"
 • Odnímatelné nerezové sítko na čaj pro použití přímo v konvici
 • Funkce KEEP WARM pro udržování teploty vody na nastavené teplotě
 • Rychlý ohřev vody
 • Automatický systém vypínání při dosažení bodu varu nebo nastavené teploty
 • Trojnásobný bezpečnostní systém zajistí aktivaci bezpečnostní pojistky při nebezpečí přehřátí, v případě chodu naprázdno, nebo při odejmutí z podstavce
 • Skryté topné těleso pod rovným nerezovým dnem umožňuje jednoduchou údržbu
 • Středový konektor pro snadné umístění konvice na podstavec
 • Zcela odnímatelné víko
 • Světelná a zvuková signalizace chodu konvice, včetně barevného rozlišení nastavené teploty
 • Prostor pro navinutí napájecího kabelu v podstavci

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem rychlovarné konvice 1.7 l
Příkon rychlovarné konvice 2200 W
Ukazatel množství vody Ano
Podstavec středový konektor - 360°
Typ ohřevu ukrytá topná spirála - ploché dno
Regulace teploty Ano
Cestovní Ne
Materiál nerez/sklo
černá, sklo
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 24.5 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 24.5 cm
Hloubka balení 19.5 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu