Samsung představuje novinku Galaxy A7 s parádním trojitým fotoaparátem

6" Super Amoled HD+ displej s rozlišením 1080×2220 pixelů, osmijádrový procesor Exynos 7885 a trojitý fotoaparát. To jsou hlavní esa nového smartphonu Samsung Galaxy A7, který představuje revoluci nejen ve fotografování.

Tři čočky fotoaparátu představují tři hlavní funkce – první zachytí snímky co nejlépe, druhá zabere širokoúhlé snímky až do úhlu 120 ° a třetí se postará o ideální hloubku ostrosti. Hlavní čočka má rozlišení 24 Mpx a světelnost f/1,7, druhá má rozlišení 8 Mpx a světelnost f/2,4 a třetí rozlišení 5 Mpx a světelnost f/2.2. Neurazí ani přední fotoaparát na selfíčka s rozlišením 24 Mpx.

Čtečka otisku prstů se u smartphonu Samsung Galaxy A7 přesunula a je integrovaná do tlačítka pro zapnutí a vypnutí telefonu. Na mobilu najdete i 3,5mm jack, pro perfektní zvuk ale nemusíte sahat jen po sluchátkách – reproduktor s technologií Dolby Atmos zajistí parádní prostorový zvuk.

V případě operačního systému zůstává telefon u Androidu 8.0 Oreo. Také je vybaven technologiemi jako jsou GPS, Glonass i BeiDou, vedle Wi-Fi připojení pak můžete surfovat na internetu s LTE. Nechybí ani Bluetooth ve verzi 5.0, ANT+ a součástí je i NFC např. pro placení mobilem.

Kupte si nový Samsung Galaxy A7 se skvělým trojitým fotoaparátem v černé, modré nebo zlaté variantě.

Dle kategorie:
Seřadit:
Dle kategorie:
Seřadit: