Samsung Galaxy Watch

Seznamte se s hodinkami, které jsou stejně výjimečné jako vy. V prodeji jsou nejchytřejší hodinky od Samsungu, Galaxy Watch. Díky svému designu a bohaté nabídce ciferníků se dokonale sladí s vaším stylem, ať už je jakýkoliv. A díky kulatému tvaru spolu s tikající ručičkou s efektem vrženého stínu vypadají přesně jako klasické hodinky.

Do obyčejných hodinek ale mají hodně daleko. S Galaxy Watch máte na ruce osobního asistenta, trenéra i doktora. Hodinky měří tepovou frekvenci, sledují šest druhů aktivit najednou a rozpoznají přes 39 cviků a pohybů. Díky aplikaci Samsung Health můžete navíc rozšířit stávající funkce Galaxy Watch pro aktivní styl života. Získáte detailní přehled o své kondici, tepové frekvenci a množství spálených kalorií.

Galaxy Watch vám dokonce naplánují celý den. Už během noci měří kvalitu vašeho odpočinku a sledují čtyři fáze spánku. Po probuzení vám zobrazí ranní přehled, předpověď počasí i naplánované úkoly. Večer vám pak připomene, co je potřeba do dalšího dne vyřešit, zobrazí vám spánkové návyky a přehled informací o vašem celkovém zdraví.

Co se týká technických specifikací, jsou Galaxy Watch perfektně vybaveny. Díky displeji s technologií Super AMOLED pracují v režimu Always On. Pochlubit se mohou i dlouhou výdrží baterie. Po jednom nabití je zaručeno dlouhodobé používání, včetně přijímání hovorů a poslechu vaší oblíbené hudby. Navíc se nabíjí bezdrátově. Vybírat můžete z černé a růžové barvy ve 42mm verzi, nebo sáhněte po stříbrné 46mm verzi.

Vyberte si pro sebe ty ideální Samsung Galaxy Watch s 4 GB pamětí a se zabudovanými funkcemi Bluetooth a GPS! Tak přesně poznáte, kde se nacházíte a kam míříte. Jsou vybavené i barometrem a výškoměrem, takže připraveni budete i na náročnější dobrodružství. Navíc si můžete do hodinek stáhnout spoustu aplikací, jejichž počet roste každým dnem. A to se vyplatí!

Nabídka platí od 7. do 21.9.2018.

Platnost akce skončila