Satelitní přijímač GoSat GS7010 HDi černý/bílý (vrácené zboží 8800206727)

bazar
Značka: GoSat , Kategorie:
Kód zboží: -8981417

Bazar - vrácené zboží 8800206727

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800206727

Vysoká odborná podpora


Jedná se o přijímač, který se pyšní skvělým poměrem mezi prodejní cenou a výkonem. Výrobek je velmi vhodný pro zákazníka, protože za dostupnou cenu se může dostat k satelitnímu přijímači značky, která má dominantní postavení na tuzemském trhu. GoSat se pyšní lety ověřenou kvalitou a i odborná podpora ze strany výrobce je na vysoké úrovni.


Průvodce instalací


Vývojáři si dali záležet, aby byla samotná instalace snadná a intuitivní. Vytvořili tedy naprosto přehledné menu, které krok po kroku povede uživatele k instalaci a rovněž k nalezení všech dostupných televizních kanálů. V menu se dokáže rychle zorientovat i člověk, který s podobnými přístroji zkušenosti ještě nemá.Možnost nahrávání


Tento satelitní přijímač disponuje funkcí nahrávání. Své oblíbení televizní pořady můžete velmi snadno zaznamenat na externí hard disk, který lze díky kabelu USB připojit k zadní části panelu přijímače. Možnost nahrávání můžete využít i v případě, že nechcete o vámi zvolený obsah přijít, ale v danou dobu musíte být někde jinde.Konektivita


Satelitní přijímač GoSat GS7010 HDi má HDMI konektor, který je doplněný o další analogový výstup. Ten je použitelný při propojení se starším typem televizorů, které nemají HDMI. Satelit má další vstup – USB. Uživatel má k dispozici celou řadu možností, jak propojit toto zařízení s televizorem. Pohodlí majitele je na prvním místě.


Rodičovský zámek


Kromě pohádek nebo třeba sportovních přenosů běží na různých televizních kanálech obsah, který není vhodný pro děti a mohl by ohrozit jejich správný vývoj. I na toto vývojáři mysleli, přijímač je vybaven rodičovským zámkem. Díky němu vybraný obsah změníte na nepřístupný pro případ, že by se ovládače zmocnila vaše dcera nebo syn. Nemůže se tak stát, že by vaši potomci viděli obsah, který by měl negativní vliv na zdravý vývoj jedince.

Vráceno - Použito

Satelitní přijímač GS7010HDi
Přijímač se skvělým poměrem cena / výkon je výrobek značky GoSAT, jež má na našem trhu dominantní postavení nejen díky dlouhodobě ověřené kvalitě, ale zejména díky bezkonkurenční odborné podpoře.

Další přijímač GoSAT certifikovaný podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready. Přijímač umí automaticky vyhledat frekvenci Skylink TP. Přijímač používá špičkový čip Broadcom - Made in USA. Díky FastScan a Skylink aktualizace má uživatel volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů - změny programů už nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů a sám je doladí, případně přejmenuje. Zabudovaná čtečka karet Irdeto umožňuje v přijímači používat karty Irdeto a také karty ICE operátorů Skylink a Freesat. Intuitivní a graficky vydařené menu s průvodcem instalací vám usnadní používáni. Menu je v českém i slovenském jazyce (+angličtina, němčina). Přístroj má HDMI konektor a také analogový výstup pro starší typy televizorů. Přístroj podporuje funkci HDMI CEC - dokáže zapnout/vypnout TV, případně automaticky přepnout požadovaný vstup na TV. Přijímač disponuje funkcí PVR – nahrávání TV pořadů na externí hard disk, který lze k přístroji připojit pomocí USB konektoru na zadním panelu přijímače. Rozšířené možnosti rodičovského zámků Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochrání tak vaše děti před nevhodným obsahem. LAN konektor pro připojení k internetu zpřístupní RSS zprávy.

Záruka 24 měsíců
Tuner
DVB-S2
HD tuner Ano
Další vlastnosti
Ano
Ano
DiSEqC 1.1, 1.2, 1.3 (USALS), 1.0
Ne
RF modulátor Ne
Certifikát IRDETO Ano
Ano
MPEG-4
Vstupy
Ano
Anténní vstup Ano
Výstupy
Ano
Scart Ne
Cinch audio výstup Ano
Cinch video výstup Ano
Koaxiální digitální výstup Ne
Digitální optický výstup Ne
Anténní výstup Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 17.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací