Satelitní přijímač GoSat GS7010 HDi černý/bílý

výprodej
Značka: GoSat , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: GSTGS7010HDI

Satelitní přijímač HD tuner, Nahrávání dig.TV vysílání, Certifikát IRDETO, USB, HDMI

Zjistit dostupnost

Gosat GS7010 HDi


Rozšiřte své obzory i možnosti vašeho televizoru. S chytrým satelitním přijímačem Gosat GS7010 HDi, který těží i z vynikajícího poměru cena/výbava, je to hračka. Nabízí totiž funkce důležité pro intuitivní obsluhu, se kterou si poradí každý, i nadstandardní funkce. Má paměť až na 6 000 pozic na TV programy i rádia, je kompatibilní se Skylinkem a je disponuje i čtečkou karet IRDETO.


Připraven na zábavu


Široká konektorová výbava znamená kvalitní obraz i zvuk. Propojení přijímače s televizorem je možné realizovat prostřednictvím HDMI, kde je podporován výstup až ve Full HD (1080p) kvalitě. Pro starší typy televizorů – například na chatách či chalupách – se pak nabízí analogový konektor. Na zadní straně přístroje si pak můžete všimnout i USB portu s podporou nahrávání na externí disky. K dispozici je dokonce i LAN konektor pro připojení k internetu, kdy se následně zpřístupní i nadstandardní funkce, jako je YouTube, aplikace pro počasí či RSS zprávy.


Pokročilé možnosti


Pro maximální uživatelský komfort se nabízí funkce FastScan, která zajišťuje jednoduchou instalaci programů. Při změnách v programové nabídce vše navíc sama aktualizuje, takže se nemusíte o nic starat. Nechybí ani elektronický programový průvodce EPG nebo teletext pro aktuální informace ze světa bez nutnosti připojování se k internetu. Vhod může přijít i rodičovský zámek pro blokaci vybraných programů.


Satelitní přijímač GS7010HDi
Přijímač se skvělým poměrem cena / výkon je výrobek značky GoSAT, jež má na našem trhu dominantní postavení nejen díky dlouhodobě ověřené kvalitě, ale zejména díky bezkonkurenční odborné podpoře.

Další přijímač GoSAT certifikovaný podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready. Přijímač umí automaticky vyhledat frekvenci Skylink TP. Přijímač používá špičkový čip Broadcom - Made in USA. Díky FastScan a Skylink aktualizace má uživatel volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů - změny programů už nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů a sám je doladí, případně přejmenuje. Zabudovaná čtečka karet Irdeto umožňuje v přijímači používat karty Irdeto a také karty ICE operátorů Skylink a Freesat. Intuitivní a graficky vydařené menu s průvodcem instalací vám usnadní používáni. Menu je v českém i slovenském jazyce (+angličtina, němčina). Přístroj má HDMI konektor a také analogový výstup pro starší typy televizorů. Přístroj podporuje funkci HDMI CEC - dokáže zapnout/vypnout TV, případně automaticky přepnout požadovaný vstup na TV. Přijímač disponuje funkcí PVR – nahrávání TV pořadů na externí hard disk, který lze k přístroji připojit pomocí USB konektoru na zadním panelu přijímače. Rozšířené možnosti rodičovského zámků Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochrání tak vaše děti před nevhodným obsahem. LAN konektor pro připojení k internetu zpřístupní RSS zprávy.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Tuner
DVB-S2
HD tuner Ano
Další vlastnosti
Ano
Ano
DiSEqC 1.2, 1.3 (USALS), 1.1, 1.0
Ne
RF modulátor Ne
Certifikát IRDETO Ano
Ano
MPEG-4
Vstupy
Ano
Anténní vstup Ano
Výstupy
Ano
Scart Ne
Cinch audio výstup Ano
Cinch video výstup Ano
Koaxiální digitální výstup Ne
Digitální optický výstup Ne
Anténní výstup Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 17.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.1 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 19.1 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací