Satelitní přijímač GoSat GS7060 HDi černý (vrácené zboží 8800270564)

bazar
Značka: GoSat , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: -9051792

Bazar - vrácené zboží 8800270564

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800270564

Překvapivě bohatá výbava

Přístup k mnoha stovkám digitálních programů dnes není ničím neobvyklým a málokoho překvapí. Stále je však mnoho funkcí a vychytávek, které můžete u svého satelitního přijímače postrádat. S GoSat GS7060 HDi se vám to však nestane! Určitě vás potěší svou překvapivě bohatou výbavou, a to i v takovém případě, že patříte mezi náročnější televizní diváky.


Bleskově naladí, bleskově uspořádá


GoSat GS7060 HDi není jen obyčejný přijímač. Jeho koupí získáte nepostradatelný doplněk každého TV či multimediálního domácího centra. Můžete se těšit na nadprůměrnou péči výrobce, intuitivní ovládání a přehledný ovládací panel. Zařízení tak velice snadno nainstalujete a zprovozníte. Prostřednictvím funkce Fast Scan si následně přijímač GoSat GS7060 HDi sám vyhledá dostupné programy a v případě změn je doladí a přejmenuje. U většiny moderních přijímačů je přítomnost této vychytané funkce symbolizována logem Skylink Ready.

Bezpočet stanic v plné kvalitě

Se satelitním přijímačem máte k dispozici čtyři varianty rozlišení, počínaje 720 body a vysoce kvalitním Full HD (1080 body) konče. Doby, kdy jste měli v programové nabídce deset, dvacet, či třicet programů, jsou již nenávratně pryč. Zařízení disponuje možností uložit závratných 6000 televizních a rozhlasových stanic. Pokud jste se tedy obávali programového omezení, můžete si přestat dělat starosti. Omezeni jste pouze nabídkou existujících poskytovatelů vysílání.


Připojíte a nahrajete takřka cokoliv

Na zadní straně satelitního přijímače najdete digitální (HDMI) i analogový vstup. Díky USB konektoru lze instalovat flash disk nebo jiný hard disk a zvolený pořad si nahrát, anebo konektor využívat pouze pro přehrávání svého oblíbeného obsahu.GoSat GS7060 HDi zvládne většinu nejpoužívanějších digitálních formátů. Standardem je schopnost nahrávat až dva HD programy současně.Nabídka příslušenství je navíc natolik široká, že připomíná pokročilejší modely televizorů. Zdaleka nejde jenom více méně o předpokládané funkce jako automatické vypnutí po skončení nahrávání pořadu, ale i rozšířené možnosti rodičovského zámku, automatické nastavení letního času, hry nebo teletext s pamětí až 400 stran.


Vytvoříte si vlastní program

Již jste slyšeli o EPG? Jde o jakousi elektronickou obdobu tištěných televizních programů. Umožní vám zjistit si například čas začátku pořadu, dobu jeho trvání, stručný popis, typ pořadu, (ne)vhodnost pro děti, telefonní číslo pro interaktivní kanály a mnoho dalšího. Poznejte kouzlo ekologicky šetrného přehledu vašich oblíbených programů.

Vráceno - Použito

Satelitní přijímač GoSAT GS7060HDi - přijímače GoSat mají ověřenou kvalitu a výrobcem/dovozcem zajištěnou rychlou a odbornou podporou. Jsou proto mezi uživateli velmi oblíbené. Pro jejich spolehlivost jsou doporučovány také TV operátory. První přijímač certifikovaný podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready na trhu umí automaticky vyhledat frekvenci Skylink TP, který byl připraven s techniky Skylinku. Přijímač používá kvalitní čip Broadcom - Made in USA. Díky FastScan a Skylink aktualizace má uživatel volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů - změny programů už nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů a sám je doladí, případně přejmenuje. Zabudovaná čtečka karet Irdeto umožňuje v přijímači používat karty Irdeto a také karty ICE operátorů Skylink a Freesat. Intuitivní a graficky vydařené menu s průvodcem instalací vám usnadní používáni. Menu je v českém i slovenském jazyce (+angličtina, němčina). Přístroj má HDMI konektor a také analogový výstup pro starší typy televizorů. Přistroj podporuje funkci HDMI CEC - dokáže zapnout/vypnout TV, případně automaticky přepnout požadovaný vstup na TV.

USB konektor na zadním panelu přijímače slouží k připojení harddisku, nebo USB flash, které lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). Jak už bývá u GoSAT přijímačů standardem, GS7060HDi umožňuje nahrávat až 2 HD programy a třetí program sledovat (ze stejného transpondéru). Rozšířené možnosti rodičovského zámků Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochránÍ tak vaše děti před nevhodným obsahem. Mnoho pokročilých funkcí usnadní používání - automatické vypnutí po nahrávání, automatická aktualizace, automatické nastavení letního času, vytvoření záložek nejen v PVR souborech ale také v multimediálních souborech, nastavení časovače přímo z infořádku atd.
LAN konektor pro připojení k internetu zpřístupní OTT funkce (YouTube, RSS zprávy, Počasí).

 • Skyllink Ready s podporou FastScan a automatickým vyhledáním domovského TP
 • 1 čtečka karet Irdeto se Silicon Secure
 • chipset Broadcom (Made in USA)
 • Vstupní frekvence 950MHz ~ 2150MHz
 • MPEG-2 MP@ML, MP@HL, MPEG-4/AVC MP@L3, HP@L4
 • Video rozlišení 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD
 • 1 LNB vstup (F-type)
 • DiSEqC 1.2 and USALS and UNICABLE
 • 6000 TV a rádio kanálů
 • USB 2.0 rozhraní s podporou PVR a multimediálních souborů (MP3,JPEG,AVI,MKV)
 • Rychlé přepínání kanálů
 • Uživatelsky příjemné, snadné a multijazyčné OSD menu
 • EPG (Elektronický programový průvodce)
 • EPG časovač
 • Teletext (vkládání pomocí VBI, paměť 400 stran)
 • Titulky (DVB/TXT)
 • Rodičovský zámek
 • ZOOM, historie, hry
 • souborový systém NTFS pro multimédia a EXT3 pro PVR (lze použít jen EXT3)
 • HDMI a S/PDIF a 1x VIDEO OUT (RCA) a 2x AUDIO OUT (RCA) a USB 1x LAN

Záruka 24 měsíců
Tuner
DVB-S2
HD tuner Ano
Další vlastnosti
Ano
Ano
Ne
Certifikát IRDETO Ano
Ano
MPEG-4
Vstupy
Ano
Výstupy
Ano
Scart Ne
Cinch audio výstup Ano
Cinch video výstup Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 13.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 24.5 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací