Satelitní přijímač GoSat GS7060 HDi černý

Značka: GoSat , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: GSTGS7060HDI

Produkt roku 2016 - vítěz, Satelitní přijímač, HD tuner, nahrávání TV vysílání přes USB, certifikát IRDETO, USB, HDMI

Zjistit dostupnost

Gosat GS7060 HDi


Rozšiřte své obzory i možnosti vašeho televizoru. S chytrým satelitním přijímačem Gosat GS7060 HDi je to hračka. Nabízí totiž funkce důležité pro intuitivní obsluhu, se kterou si poradí každý, a nadstandardní funkce. K dispozici má paměť pro až 6 000 pozic na TV programy i rádia, je kompatibilní se Skylinkem a je vybaven i čtečkou karet IRDETO.


Připraven na zábavu


Široká konektorová výbava znamená kvalitní obraz i zvuk. Propojení přijímače s televizorem je možné realizovat prostřednictvím HDMI, kde je podporován výstup až ve Full HD (1080p) kvalitě. Pro starší typy televizorů – například na chatách či chalupách – se pak nabízí analogový konektor. A pokud si potrpíte i na nadstandardním zvuku, není problém přes digitální optický audio výstup S/PDIF připojit například zesilovač, domácí kino nebo reproduktory. Na zadní straně přístroje si pak můžete všimnout i USB portu s podporou nahrávání na externí disky (přehrávání pouze na stejném zařízení). K dispozici je dokonce i LAN konektor pro připojení k internetu, kdy se následně zpřístupní i nadstandardní funkce, jako je YouTube, aplikace pro počasí či RSS zprávy.


Pokročilé možnosti


Pro maximální uživatelský komfort se nabízí funkce FastScan, která zajišťuje jednoduchou instalaci programů. Při změnách v programové nabídce vše navíc sama aktualizuje, takže se nemusíte o nic starat. U přehrávání z USB jsou pak podporovány formáty MP3, JPEG, AVI a MKV. Benefitem je možnost najednou nahrávat až 2 HD programy a třetí kanál sledovat.


Nechybí ani elektronický programový průvodce EPG nebo teletext pro aktuální informace ze světa bez nutnosti připojování se k internetu. Vhod může přijít i rodičovský zámek pro blokaci vybraných programů.

Satelitní přijímač GoSAT GS7060HDi - přijímače GoSat mají ověřenou kvalitu a výrobcem/dovozcem zajištěnou rychlou a odbornou podporou. Jsou proto mezi uživateli velmi oblíbené. Pro jejich spolehlivost jsou doporučovány také TV operátory. První přijímač certifikovaný podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready na trhu umí automaticky vyhledat frekvenci Skylink TP, který byl připraven s techniky Skylinku. Přijímač používá kvalitní čip Broadcom - Made in USA. Díky FastScan a Skylink aktualizace má uživatel volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů - změny programů už nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů a sám je doladí, případně přejmenuje. Zabudovaná čtečka karet Irdeto umožňuje v přijímači používat karty Irdeto a také karty ICE operátorů Skylink a Freesat. Intuitivní a graficky vydařené menu s průvodcem instalací vám usnadní používáni. Menu je v českém i slovenském jazyce (+angličtina, němčina). Přístroj má HDMI konektor a také analogový výstup pro starší typy televizorů. Přistroj podporuje funkci HDMI CEC - dokáže zapnout/vypnout TV, případně automaticky přepnout požadovaný vstup na TV.

USB konektor na zadním panelu přijímače slouží k připojení harddisku, nebo USB flash, které lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). Jak už bývá u GoSAT přijímačů standardem, GS7060HDi umožňuje nahrávat až 2 HD programy a třetí program sledovat (ze stejného transpondéru). Rozšířené možnosti rodičovského zámků Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochránÍ tak vaše děti před nevhodným obsahem. Mnoho pokročilých funkcí usnadní používání - automatické vypnutí po nahrávání, automatická aktualizace, automatické nastavení letního času, vytvoření záložek nejen v PVR souborech ale také v multimediálních souborech, nastavení časovače přímo z infořádku atd.
LAN konektor pro připojení k internetu zpřístupní OTT funkce (YouTube, RSS zprávy, Počasí).

 • Skyllink Ready s podporou FastScan a automatickým vyhledáním domovského TP
 • 1 čtečka karet Irdeto se Silicon Secure
 • chipset Broadcom (Made in USA)
 • Vstupní frekvence 950MHz ~ 2150MHz
 • MPEG-2 MP@ML, MP@HL, MPEG-4/AVC MP@L3, HP@L4
 • Video rozlišení 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD
 • 1 LNB vstup (F-type)
 • DiSEqC 1.2 and USALS and UNICABLE
 • 6000 TV a rádio kanálů
 • USB 2.0 rozhraní s podporou PVR a multimediálních souborů (MP3,JPEG,AVI,MKV)
 • Rychlé přepínání kanálů
 • Uživatelsky příjemné, snadné a multijazyčné OSD menu
 • EPG (Elektronický programový průvodce)
 • EPG časovač
 • Teletext (vkládání pomocí VBI, paměť 400 stran)
 • Titulky (DVB/TXT)
 • Rodičovský zámek
 • ZOOM, historie, hry
 • souborový systém NTFS pro multimédia a EXT3 pro PVR (lze použít jen EXT3)
 • HDMI a S/PDIF a 1x VIDEO OUT (RCA) a 2x AUDIO OUT (RCA) a USB 1x LAN

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Tuner
DVB-S2
Ano
Další vlastnosti
ano
Ano
Ne
Ano
Ano
MPEG-4
Vstupy
Ano
Výstupy
Ano
Ne
Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 13.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 24.5 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací