Satelitní přijímač GoSat GS7070 černý (vrácené zboží 8800311641)

bazar
Značka: GoSat , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: -9067793

Satelitní HD přijímač, nahrávání TV vysílání - 2x záznam + 1x sledování TV z různých TP a satelitů, certifikát IRDETO -Skylink, Freesat, FastScan, 2x USB, HDMI

Zjistit dostupnost

Získejte 3 roky záruku na Váš přijímač zcela ZDARMA. Vyplňte formulář ZDE a záruka se Vám zdarma prodlouží o 1 rok.
Registraci je nutno provést nejpozději do 14-ti dnů od data koupě.
Vyplněním formuláře tedy získáváte 2 roky běžné záruky a 1 rok navíc zdarma. V případě problému během třetího roku přístroje můžete reklamaci uplatnit přímo u výrobce GOSAT.

Výjimečná kvalita obrazu

Objevte krásu vysokého rozlišení Full HD. Satelitní přijímač GoSat GS7070 zaručí vždy kvalitní přenos obrazu. Pomocí moderního HDMI-CEC výstupu, jenž oproti běžnému SCART portu dokáže přenést video i audio stopu v mnohonásobně lepší kvalitě, snadno a spolehlivě propojíte satelitní přijímač GoSat GS7070 s vaší televizí.

Nalaďte si všechny dostupné programy během chvíle

Nemusíte mít strach, že nedokážete sami přijímač uvést do provozu a pustit si váš oblíbený pořad. Satelitní přijímač GoSat GS7070 je vybaven pokročilou funkcí Fast Scan, se kterou během chvíle naladíte veškeré dostupné televizní stanice. To vše zvládnete do pár minut a nebudete potřebovat žádné větší technické znalosti.

Již nikdy o nic důležitého nepřijdete

Sledujete zrovna napínavý film, ale nutně si potřebujete odskočit od televizní obrazovky a zároveň nechcete přijít ani o pár sekund? Funkce Time-Shift vám umožní dočasně pozastavit živé vysálání, takže jakmile se vrátíte, můžete pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Mějte vždy přehled o aktuálním čase. Díky přednímu LED displeji satelitní přijímač GoSat GS7070 v režimu Stand-By dokáže zobrazovat přesný čas.

Pohodlné sledování až dvou různých stanic zároveň

Samozřejmostí je podpora satelitního přijímače DVB-S a to včetně nejmodernějšího standardu DVB-S2. Pro satelitní vysílání využijete zabudovanou čtečku karet Irdeto určenou pro dekódovací karty poskytovatelů Skylink a FreeSAT. Velkou výhodou a předností satelitního přijímače GoSat GS7070 jsou dva, na sobě nezávislé, integrované tunery. Můžete tak pohodlně sledovat jeden program, zatímco druhý se vám bude nahrávat.

Všechny vaše oblíbené filmy a seriály na jednom místě

Užijte si nejnovější filmy a seriály v té nejlepší kvalitě. S integrovanou funkcí HbbTV 1.5, která kombinuje klasické televizní vysílání s internetovým obsahem, budete mít během chvíle přístup ke stovkám nejnovějších filmů, seriálů a pořadů. Již předinstalovaná platforma YouTube vám obstará další hodiny nekonečné zábavy.

Televizní program na vašich obrazovkách

Chcete vědět, jaké pořady se budou dnes v televizi vysílat, ale zrovna jste zapomněli pořídit nejnovější program? S funkcí elektronického programu neboli EPG se již nikdy nebudete klasický televizní program potřebovat. Pomocí pár stisknutí tlačítek na ovladači zobrazíte televizní program v přehledné tabulce, a to až na týden dopředu.

Už nikdy nezmeškáte žádný film

Nenechte se omezovat živým vysíláním! Satelitní přijímač GoSat GS7070 zvládne nahrát všechny filmy, či seriály, které chcete zhlédnout ve vysoké Full HD kvalitě. Pomocí EPG snadno nastavíte vámi vybraný pořad, na který se budete chtít podívat. Stačí mít k vašemu satelitnímu přijímači připojené paměťové zařízení a poté si kdykoliv po odvysílání, můžete pustit nahraný pořad.

Široké možnosti připojení

Využijte váš satelitní přijímač GoSat GS7070 jako multimediální přehrávač a pusťte si kdykoliv váš oblíbený film nebo hudbu přímo z paměťového zařízení. Přijímač podporuje většinu standardních audio i video formátů. Vy si tak pomocí dvou USB portů určených právě pro pevné a flash disky budete moci bez starostí pustit nespočet filmů, seriálů případně fotografií.

Vráceno - Použito

GS7070PVRi je v současnosti nejvybavenější FullHD Skylink ready přijímač na trhu.

Příjem zajišťují 2 tunery se širokou škálou zapojení. Lze použít 2 samostatné anténní přívody a naplno tak využít možností dvou-tunerového přijímače – nahrávat a sledovat programy z různých satelitů a transpondérů, nebo zapojit druhý tuner do „smyčky“ a nahrávat současně programy z různých transpondérů jednoho satelitu a stejné polarizace. Přijímač samozřejmě podporuje připojení Unicable - po jednom kabelu tak zapojit i druhý tuner nezávisle na prvním a motor, který komunikuje přes protokoly Diseqc a Usals.

O dekódování programů, kterých lze naladit až 6000, se postará integrovaná čtečka Irdeto, která spolupracuje s kartami Skylink a Freesat. Snadné naladění programů obou těchto poskytovatelů zajistí FastScan včetně vyhledávání Home TP na Astře 23,5st. Naladěné programy lze roztřídit do osmi favoritních skupin, kde lze upravit pořadí kanálů dle požadavku uživatele. Pro Skylink je zde připravená ještě Skylink Aktualizace, která umožní zachování vlastního pořadí kanálů.
Přijímač podporuje také HBBTV v 1.5. a umožní tak sledovat další zajímavý obsah, jež některé TV stanice poskytují přes internet. K tomu se přijímač připojí pomocí LAN kabelu. Díky internetu lze používat také OTT funkce (YouTube, Počasí, RSS – záleží na podpoře poskytovatele a může být změněno).

Snadné ovládání TV zajistí funkce HDMI-CEC, která dokáže TV s podporou této funkce nejen zapnout, ale také přepnout na požadovaný vstup signálu, nebo dokonce vypnout.

USB konektor na zadním panelu přijímače slouží k připojení harddisku, který lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). Jak už bývá u GoSAT přijímačů standardem, GS7070HDi umožňuje nahrávat až 2 HD programy. Současně lze sledovat třetí program, nebo záznam z HDD, popřípadě multimediální soubor. Na boku přijímače je další USB port, kde lze připojit USB flash s filmy, hudbou, nebo fotkami. Na USB FLASH však NELZE z důvodu rychlosti nahrávat.Rozšířené možnosti rodičovského zámků Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochrání tak vaše děti před nevhodným obsahem. Mnoho pokročilých funkcí usnadní používání - automatické vypnutí po nahrávání, automatická aktualizace, automatické nastavení letního času, vytvoření záložek nejen v PVR souborech ale také v multimediálních souborech, nastavení časovače přímo z infořádku atd.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Přijímač SD/HD se zabudovanou čtečkou Irdeto
 • Vstupní frekvence 950MHz ~ 2150 MHz
 • MPEG-2 MP@ML, MP@HL MPEG-4/AVC MP@L3, L4 HP@ HEVC
 • Video rozlišení 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD
 • 2 LNB in & LNB out (F-type), DiSEqC 1.2 a USALS
 • 6000 TV & Radio kanálů
 • HbbTV v1.5
 • Skylink, Freesat FastScan včetně. Fast Scan Skylink Home TP search
 • Skylink aktualizace
 • Uppgrade v pohotovostním režimu z internetu + OTA
 • Automatické vypnutí
 • Programování časovače přes mobilní telefon
 • HDMI EDID, HDMI CEC
 • AD zvukový popis pro nevidomé
 • Uživatelsky příjemné, snadné a multijazyčné OSD menu
 • 2x USB 2.0 rozhraní s podporou PVR a multimediálních souborů (MP3,JPEG,AVI,MKV)
 • 2x záznam + 1x sledování z různých TP a satelitů
 • EPG (Elektronický programový průvodce)
 • Teletext (vkládání pomocí VBI, paměť 400 stran)
 • Titulky (DVB/TXT)
 • Rodičovský zámek
 • OTT funkce (Youtube, RSS, počasí)
 • ZOOM, historie, hry
 • HDMI & S/PDIF & 1x VIDEO OUT (RCA) & 2x AUDIO OUT (RCA) & 2xUSB & 1x LAN
Návod k obsluze je uvnitř balení.

Záruka 24 měsíců
Tuner
DVB-S2
HD tuner Ano
Další vlastnosti
Ano
Ano
DiSEqC 1.2
Ne
RF modulátor Ne
Certifikát IRDETO Ano
Ano
MPEG-4
Vstupy
Ano
Anténní vstup Ne
Výstupy
Ano
Scart Ne
Cinch audio výstup Ano
Cinch video výstup Ano
Koaxiální digitální výstup Ne
Digitální optický výstup Ano
Anténní výstup Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 19.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.6 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 24.8 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací