Satelitní přijímač Technisat ISIO STC 4K UHD černý

Značka: Technisat , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: TCHDISIOSTCB

Satelitní přijímač DVB-S2/S/T/T2/C, H.265 HEVC, podpora 4K Upscaling Ultra HD, Full HD, HDMI, USB, CI+, čtečka SD/MMC karet, DLNA, HbbTV, nahrávání

Zjistit dostupnost

TECHNISAT ISIO STC 4K/UHD, černá


TechniSat DIGIT ISIO STC je doopravdy chytrý satelitní přijímač. Jeho doménou je podpora vyspělého standardu 4K Ultra HD pro nejkvalitnější obraz, možnost přehrávání takto kvalitních videí i po síti nebo z USB disků. Pro majitele televizorů splňujících tento standard je skvělou volbou. 


Příjem programů


Unikátní vlastností TechniSatu DIGIT ISIO STC je skutečnost, že zvládá zprostředkovat signál jak z pozemních vysílačů, tak i ze satelitu a kabelové sítě. Disponuje DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-S2 a DVB-C twin tunery. Poradí si i s příjmem českých a slovenských programů ze služeb Skylink a freeSAT by UPC Direct – nabízí totiž CI+ slot, do kterého můžete vložit dekódovací moduly. Všechny tunery jsou dvojité, takže můžete jeden program sledovat a druhý přitom nahrávat. Vyřeší se tak otázka „co dnes budeme sledovat? Fotbal nebo nový film?“. Podívat se totiž můžete na obojí. 


Podpora 4K Ultra HD


Podporu 4K Ultra HD ocení každý, kdo vlastní kvalitní televizor a chce si vychutnat jen ten nejlepší obraz. Bez něj to totiž nepůjde. Přijímač je kompatibilní s HDMI 2.0, HDCP 2.2 a H.265/HEVC, což jsou další záruky vysoké kvality přijímaného i streamovaného obsahu. K dispozici je navíc i technologie UHD upscaling, takže v té nejvyšší kvalitě dramaticky se blížící realitě si můžete užít i snímky původně nepořízené ve 4K – například filmy z DVD.  Podporované multimediální formáty a kodeky: Video: MP4, M4V, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, WMV, XVID, M2TS, AVI, ASF Kodeky: MPEG-4, MPEG-2, MPEG-1, H.264, H.265, DivX, VC-1 Obraz: JPEG, BMP, GIF, PNG Zvuk: MP3, WAV, AAC, FLAC, M4A, MP2, AIFF


Internet na dosah


Přijímač je vybaven LAN konektorem pro připojení k domácí síti. Jelikož jde o prémiový model, nechybí ani integrovaná Wi-Fi pro komfortní připojení k domácí síti bez nutnosti otravných kabelů. Následně můžete využívat pokročilé funkce, jaké znáte například z PC – prohlížet webové stránky či využívat různé aplikace, jako je YouTube. K dispozici je dokonce i možnost přijímač ovládat prostřednictvím Android smartphonů a tabletů.


Přijímač svými funkce představuje  vyspělé centrum vašeho digitálního života. Umožňuje například pouštět online videa, nahrávat pořady na externí disky prostřednictvím USB 3.0, na paměťové karty formátu SD/MMC nebo rovnou NAS servery. Využívat můžete také pokročilých služeb HbbTV a například si tak kdykoli z archivu pustit oblíbený pořad a mnoho dalšího.


TechniSat DIGIT ISIO STC je nový multitunerový přijímač s podporou příjmu Ultra HD (4 K) a přehrávání UHD/4K souborů ze sítě, nebo USB zařízení. DIGIT ISIO STC tedy podporuje nejnovější standardy HDMI 2.0, HDCP 2.2 a H.265 HEVC.

UHD obsah je možné zobrazit na vhodných UHD zobrazovačích.

Přijímač TechniSat DIGIT ISIO STC podporuje příjem televizních programů z pozemních vysílačů, satelitu i prostřednictvím kabelové sítě. Proto je osazen DVB-T2 (H.265, HEVC), DVB-S2 a DVB-C twin tunery. Příjem CZ a SK programů je možný pomocí příslušného CA modulu.

Díky velké síťové podpoře se z přijímače stane všestranné multimediální centrum. Přehrávejte soubory uložené na síti, nahrávejte TV pořady a ukládejte je na úložné USB disky, nebo přímo na NAS servery, nastavujte časovače pohodlně přes telefon i mimo domov, využívejte aplikaci ČT - HbbTV, poslouchejte internetová rádia, sledujte videa na internetu, nebo sdílejte pomocí aplikace MyTechniSat živé TV vysílání s dalšími UPnP zařízeními v síti. S přijímačem DIGIT ISIO STC je to hračka!

Ultra HD / 4K
UHD / 4K je nejnovější standard pro dokonalost obrazu. Díky podpoře norem HDMI 2.0, HDCP 2.2 a H.265/HEVC, dokáže DIGIT ISIO STC zpracovat 4 K vysílání ze satelitu a zobrazit ho na vhodném UHD televizoru. Kromě toho přijímač podporuje přehrávání 4 K souborů z domácí PC sítě prostřednictvím USB 3.0.

Běžné HD pořady nepořízené ve 4K, např. nahrávky z TV, DVD, nebo Bluray si můžete také vychutnat v Ultra rozlišení díky UHD upscalingu. Tímto přezorkováním se kvalita mnohonásobně zvýší.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 36 měsíců
Tuner
DVB-T, DVB-T2 (H.265), DVB-S2, DVB-C
Další vlastnosti
Ano
Ano
Ano
Certifikát IRDETO Ne
Ne
MPEG-4
Ano
Ano
Ano
Vstupy
Ano
Výstupy
Ano
Scart Ne
Cinch audio výstup Ano
Koaxiální digitální výstup Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.0 cm
Výška výrobku 36.0 cm
Hloubka výrobku 6.5 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 37.3 cm
Hmotnost balení 1.7 kg
Více informací Méně informací