Satelitní přijímač Technisat TECHNIBOX UHD S černý

Značka: Technisat , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: TCHTBUHDS

Satelitní přijímač 4K/Ultra HD, DVB-S2, Wi-Fi, TimeShift, pokročilé nahrávání a správa nahrávek, Internet ISO vč. HbbTV, ovládání pomocí aplikace, multimédia (UPnP)

Zjistit dostupnost

TechniSat TECHNIBOX UHD S, černá


Rozšiřte možnosti vašeho Ultra HD televizoru digitálním satelitním přijímačem TechniSat TECHNIBOX UHD S a dopřejte si audiovizuální zážitky až ve 4K rozlišení. S pomocí dvojice tunerů DVB-S2 vám umožní přijímat televizní a rozhlasové vysílání ve vysoké kvalitě. Připojte satelitní přijímač k vaší domácí síti a proměníte jej v multimediální centrum s nepřebernými možnostmi přehrávání a streamování obsahu.


Nahrávejte, stříhejte, ukládejte


TechniSat TECHNIBOX UHD S představuje mimo jiné videorekordér nové generace. Pořady z vysílání nahrajete v bezztrátové kvalitě včetně dodatečných informací, jako je popis z EPG a titulky. Záznam se uloží odkódovaný, i když nahráváte šifrované programy. To znamená, že jej můžete editovat přímo v přijímači, například vystřihnout reklamy, a také si jej můžete přetáhnout do počítače.

 


Klíčové vlastnosti:


 • 2× tuner DVB-S2
 • Upscaling 4K/UHD
 • Plug and Play (UPnP) klient a server
 • HbbTV (červené tlačítko)
 • nahrávání na USB a NAS
 • podpora mnoha video, audio a obrazových formátů
 • mobilní aplikace TechniSat CONNECT

 


TechniSat TECHNIBOX UHD S se stane superstar vaší domácí zábavy!

  


Prvotřídní kvalita obrazu i zvuku


Vychutnejte si filmy, seriály a další pořady do všech detailů. TechniSat TECHNIBOX UHD S podporuje přehrávání obsahu v rozlišení 4K/UHD ze satelitu, sítě nebo externích úložišť. Funkce upscaling navíc vylepší kvalitu obrazu i SD a HD programů z běžného televizního vysílání. 


 


 


Aktuální program vždy po ruce


Díky propracovanému elektronickému programovému průvodci EPG Plus budete mít neustále přehled o programové nabídce jednotlivých televizních i rozhlasových stanic. A nejen to. V průvodci můžete snadno vyhledávat nebo nastavit automatické nahrávání oblíbených pořadů. Ukládat je můžete na USB paměť nebo síťový NAS server.


  


Podpora HbbTV a dalších online aplikací


Připojte TechniSat TECHNIBOX UHD S k internetu prostřednictvím Wi-Fi nebo síťového LAN kabelu a využijte jeho možnosti na maximum. Získáte přístup například k aplikacím ISIO a HbbTV, kde najdete mimo jiné archivy pořadů českých televizních stanic. Kromě televize můžete poslouchat také internetová rádia nebo surfovat na internetu pomocí webového prohlížeče.


  


Dálkové ovládání přímo v mobilu


Nainstalujte si do svého chytrého telefonu či tabletu aplikaci TechniSat CONNECT pro Android nebo iOS a ovládejte svůj satelitní přijímač kdykoliv a odkudkoliv. Dálkové ovládání ale není jedinou funkcí této aplikace. Jejím prostřednictvím můžete také ovládat časovač nahrávání nebo si v domácí síti přehrávat na tabletu nahrané pořady.


  


Nahrávání i vypnutí na čas


Chytré časovače vám zjednoduší život. Můžete si například nastavit zapnutí a vypnutí přijímače v přesně stanovený čas. Nastavte si také automatické nahrávání pořadů včetně sérií a už o žádný díl vašeho oblíbeného seriálu nepřijdete. Nahrávání se spustí v pravý čas díky automatické detekci zpoždění pořadu.


  


Už vám neunikne ani minuta


Pořady můžete sledovat s časovým posunem pomocí funkce Timeshift. Potřebujete odběhnout od televize? Stiskněte tlačítko a vysílání se zastaví. Až přijdete zpátky, můžete pokračovat ve sledování tam, kde jste přestali. Spusťte Timeshift a začněte sledovat pořad se zpožděním asi 20 minut. Můžete tak přetočit reklamy a vychutnat si pořad bez přerušování. Díky dvěma tunerům navíc můžete sledovat nebo nahrávat dva programy současně.


  


Nástroje pro zodpovědné rodiče


Funkce rodičovské kontroly TechniFamily vám umožní nastavit denní délku sledování televize individuálně až pro čtyři děti. Můžete také stanovit, odkdy dokdy se mohou dívat, a zablokovat jim přístup k vybraným stanicím a nahrávkám. Režim ISI se zjednodušeným ovládáním se hodí obzvlášť pro děti a seniory. Umožňuje zapnout a vypnout přijímač, přepnout program nebo nastavit hlasitost.


  


Jednoduchá instalace a nastavení


Instalaci přijímače zvládne každý. Po připojení k televizoru a do sítě stačí následovat kroky, které vidíte na obrazovce. Funkce TechniMatic zajistí v případě potřeby bezplatnou aktualizaci softwaru přes satelitní družice. Aktualizaci můžete provést také přes USB.


    

 


Obsah balení:


 • Dálkové ovládání TechniControl včetně baterií
 • Napájecí adaptér
 • Kabel HDMI
 • Návod k použití se záručním listem

Pokud si chcete vychutnat 4K obsah, je TECHNIBOX UHD S perfektním doplňkem vašeho UHD televizoru. Brilantní obraz ostrý jako břitva však není jedinou výhodou tohoto přijímače. Např. nahrávky můžete velmi flexibilně uložit na USB pamět, nebo na síťový NAS server. TECHNIBOX UHD S také přehrává UHD video soubory ze sítě, nebo datových nosičů USB. Přijímač může být použit v síti jako UPnP klient a server a stává se tak dokonalým multimediálním centrem. Také můžete streamovat živý obsah do multimediálního zařízení pomocí příslušného přehrávače médií podporujícího UPnP. Tento inteligentní přijímač umožňuje přístup k aplikacím ISIO, nebo HbbTV (červené tlačítko) prostřednictvím internetové technologie ISIO. Díky aplikaci TechniSat CONNECT můžete snadno ovládat TECHNIBOX UHD S nejen doma, ale také získat přístup k přijímači kdykoli, dokonce i na cestách. Tento satelitní přijímač obsahuje i TwinTuner pro současné sledování a nahrávání dvou různých programů*.
*Nezávislé nahrávání a sledování programů je možné pouze u programů, ktreré jsou vysílány volně v tzv. FTA režimu (nejsou kódovány). Pořady které jsou kódovány nezávislé nahrávání a sledování programů neumožňují. V případě použití dekódovacího modulu s funkcí dualdecryt (např. TechniSat TechniCrypt Ideto CI+) je možné nahrávat jeden prgram a sledovat jiný na stejné frekvenci.

Existuje mnoho televizorů, které mají vynikající zobrazovací schopnosti, ale postrádají prvotřídní kvalitu příjmu. Pro tyto televizory je tu TechniSat TECHNIBOX UHD S. Jedná se o Ultra HD přijímač, který má naše nejlepší přijímací technologie, podporuje HbbTV, umožňuje vytvářet nahrávky vč. možnosti editace, nabízí propracované EPG a mnoho dalšího. TECHNIBOX UHD S se stane srdcem vašich filmových a hudebních zážitků.

Vyvinuto německými specialisty v Dráždanech a vyrobeno v Schönecku.

Klíčové vlastnosti » Příjem volných i placených televizních programů ze satelitu S tímto zařízením můžete přijímat digitální televizi ze satelitu (DVB-S2) a dopřávat si filmové zážitky v té nejlepší kvalitě obrazu. Díky možnosti vložení CA modulu (např. TechniSat TechniCrypt Ideto CI+) s kartou svého operátora lze přijímat i prémiové stanice.
» Fantastický obraz s podporou přehrávání 4K/UHD filmů a vylepšení obrazu i u běžných SD a HD programů Připravte se na ultra ostrý obraz, který vám zprostředkuje i ty nejmenší detaily. S přijímačem DIGIPLUS UHD S můžete přehrávat vaše oblíbené 4K/UHD filmy ze sítě a SD i HD programy běžného televizního vysílání budou vylepšeny díky funkcí upscaling. Nejlepších výsledků je dosaženo při spojení s UHD/4K zobrazovačem.
» Moderní videorekordér s nadstandardními funkcemi DIGIPLUS UHD S umožňuje zaznamenávat živé televizní vysílání v nekomprimovaném formátu (bez ztráty kvality). Nahrávky se pojmenují podle EPG a v případě, že není možnost limitována operátorem, lze je editovat, přetáhnout do PC, či zálohovat. Samozřejmostí je možnost sledování s časovým posunem tzv. Timeshift. Nahrávat můžete na externí USB zařízení.
» Internetová technologie ISIO - webový prohlížeč, HbbTV a další… Ultra HD 4K - přehrávání, příjem satelitní TV a upscaling Přijímač hravě zvládá nejnovější standardy HDMI s 4K 50/60p, HDCP 2.2 a HEVC H.265 a to znamená, že s tímto přijímačem jste zcela připraveni na aktuální i nastupující technologie příjmu TV a můžete přehrávat velké množství multimediálních souborů ze sítě. TECHNIBOX UHD S zpracuje rozlišení Ultra HD 4K při příjmu TV přes satelit i při přehrávání z externích úložišť, jako jsou USB disky, nebo NAS servery.

Přijímač navíc vylepší běžné HD programy pomocí funkce upscaling téměř až na Ultra HD 4K rozlišení. K viditelnému zlepšení dojde i u SD programů a filmů. A to ve skutečnosti znamená, že si budete moci dopřát nejlepší možnou kvalitu obrazu, bez ohledu na rozlišení původního obsahu, nebo jeho zdroj (TV signál, síťová, nebo externí úložiště či internet).

Internetové a síťové možnosti K internetu a domácí PC síti se připojíte jednoduše přes integrovaný Wi-Fi adaptér, nebo pomocí kabelu. To vám přinese spoustu dalších možností jako je přístup k aplikaci HbbTV, kterou využívá již spousta českých stanic vč. ČT, Novy a Primy a nabízí zde např. archiv programů.

Navíc můžete poslouchat internetová rádia, nebo jen během reklamy surfovat na internetu pomocí webového prohlížeče.

To ale není stále vše. Po integrování přijímače do domácí PC sítě, si můžete stáhnout některou z aplikací TechniSat pro Android, nebo iOS a přijímač jednoduše ovládat pomocí svého telefonu, nebo tabletu. Kromě funkce dálkového ovládání, můžete i zadávat časovače nahrávání přes internet (např. ze své kanceláře), nebo v domácí PC síti přehrávat na tabletu nahrané filmy.

Podporované multimediální formáty a kodeky: » Video formáty: M4V, MP4, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, M2TS, AVI, ASF
» Video kodeky: MPEG-2, MPEG-4, MPEG-1, H.264 (bis H.264/AVC Level 4.2), H.265
» Audio: WAV, MP3, AAC, FLAC, M4A, MP2, DDAC3, AIFF
» Obraz: BMP, JPEG, GIF, PNG

Další skvělé funkce » Plug and Play (UPnP) Podpora a komunikace s dalšími UPnP zařízeními v domácí PC síti. Například přehrávání obsahu z jiného zařízení ve vaší pracovně, přímo na vaší TV.
» Aktualizace software Bezplatná aktualizace software přijímače přes satelitní družice prostřednictvím funkce TechniMatic. Možnost i aktualizace přes USB.
» Automatická instalace Po připojení k TV a do sítě stačí provést pár jednoduchých kroků, které se vám objeví na obrazovce.
» Chytré časovače Díky chytrým časovačům lze nastavit nahrávání pořadů vč. sérií (např. automaticky nahrát každý nový díl oblíbeného seriálu), nebo zapnutí, či vypnutí.
» Nejnovější standardy HDMI s 4K 50 / 60p / HDCP 2.2 / H.265/HEVC
» Elegantní design a kvalitní materiály Elegantní vzhled v čele se stylovým lesklým předním panelem v černé barvě a kovové pouzdro s decentně vyraženým logem ozdobí každý obývací pokoj, nebo prezentační místnost.
» EPG Plus Nejpropracovanější Elektronický Programový Průvode, jakého jste kdy viděli. Je nejen velmi přehledný, ale umožňuje i vyhledávání, nebo automatické nahrávání vašich oblíbených pořadů.
» TechniFamily Rodičovská kontrola dotažená k dokonalosti. Až pro 4 děti můžete nastavit individuální délku sledování TV denně, čas od kdy do kdy se mohou na TV dívat a samozřejmě zablokovat vybrané stanice a nahrávky.
» Režim ISI Zjednodušený režim pro děti a seniory. Režim umožňuje přijímač zapnout a vypnout, nastavit hlasitost, přepnout program a pár dalších základní věcí. Ovládání je tak snadné, že ho zvládne i žák první třídy.
» TimeShift Sledujete napínavou scénu a někdo zazvoní u dveří? Nevadí, stiskněte jedno tlačítko, vysílání zastavíte a až vše vyřídíte, můžete ve sledování pokračovat, přesně tam, kde jste přestali. Nebo pustíte TimeShift a do sledování s pustíte s cca 20 min zpožděním. Pak můžete přetočit všechny otravné reklamy a pořad si vychutnat bez nich.
» Nahrávání Vše nahráváte bez ztráty kvality a nahrávka obsahuje i všechny dodatečné informace, jako popis z EPG, či zvukové stopy a titulky (formát TS - Transport Stream). Navíc, i pokud nahráváte šifrované programy, nahrávka se uloží odkódovaná a to znamená, že ji můžete přímo v přijímači stříhat (nejčastěji reklamu, nebo přetažený začátek a konec), či ji přetáhnout do PC a zálohovat, nebo vypálit ca DVD. Je-li osazeno více tunerů, lze nahrávat až 2 programy i z jiné frekvence a ještě sledovat nahrávky na disku.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Obraz UHD/4K Upscaling
Zoom
Obraz v obraze
Zastavení obrazu
576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p

Připojení 1x HDMI™ (out) (4K 50/60p / HDCP 2.2)
2x USB
1x CI+
Připojení pro ext. infračervený přijímač
Ethernet 1 GBit/s (RJ-45)

Provoz/Komfort Kvalitní dálkové ovládání s dobrým dosahem a dostatečně velkými tlačítky
Ovládání pomocí aplikace CONNECT
Automatický úsporný režim a časovač vypnutí
Nahrávání bez ztráty kvality s možností editace a archivace nahrávek
Propracovaná dětská pojistka
Internetové funkcionality vč. HbbTV (červené tlačítko)
Teletext
Zobrazení hodin
Smart-Home-Client
Hlasové ovládání s Amazon Alexa (Německy)

Displej VF Displej

Internetové funkce HbbTV / Červené tlačítko
HTML 5
Webový prohlížeč

Další funkce Celková paměť programů 9999
Oblíbené seznamy

OSD jazyky čeština, angličtina, němčina, francouzština, řečtina, italština, holandština, polština, portugalština, ruština, švédština, španělština, turečtina, maďarština

Napájení Jmenovité napětí: 230 V
Frekvence: 50 Hz
Externí napáječ, DC12V/3A
LNB
Vertikální napájení: 14 V
Horizontální napájení: 18 V
LNB modulace: 22 kHz
LNB napájení: max. 400 mA
DiSEqC. 1.0 / 1.2
Single Cable Solution (SatCR): SCR1 = EN50494, SCR2 = EN50607

Síť a komunikace HTTP
IPv4
DHCP
UDP
TCP/IP
UPnP
RTP
1000Base-T
IGMP

TechniSat CONNECT Dálkové ovládání
EPG
Smart Home
MULTI PLAY

Možnosti nahrávání Nahrávání na externí HDD / USB paměť
Správa složek pro snadnou orientaci v nahrávkách
Editační a archivační funkce
Nekomprimované - bez ztráty kvality obrazu a zvuku, vč. zvukových stop a titulků
Nastavení předsazeného nahrávání a doběhu nahrávky
Pojmenování podle EPG a možnost nahrávání celých sérií
TimeShift

Tuner - příjem 2x Satelitní tuner (DVB-S2)
Satelitní rádio
Příjem UHD-TV, HD-TV, SD-TV
Unicable řešení (SatCR) SCR1 = EN50494, SCR2 = EN50607
TECHNIROUTER ready
TECHNISELECT 12 ready
DVB-IP (Multicast)

Satelitní tuner Frekvenční rozsah: 950 ... 2150 MHz
Viterbi rate: 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 , (automatické nastavení)
DVB-S: QPSK
DVB-S: 2 ... 45 Mbaud
DVB-S2: 8PSK-QPSK
DVB-S2: 10 ... 31 Mbaud
FEC: RS, LDPC, BCH

Prostředí Vlhkost: 10 ... 75 %
Provozní teplota (okolní): 5 ... 35 °C

Hotelový režim Omezený přístup do menu
Nastavitelná uvítací obrazovka
Uzamykatelné nastavení zvuku
Uzamčení menu
Uzamčení ovládacího panelu
Integrované LED hodiny
Možnost zvolit úvodní zdroj
Možnost zvolit úvodní kanál

Dekodér Videodekoder: MPEG-2 MP@HL/ML, H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC
Audiodekoder: MPEG-1 & MPEG-2 Layer I, II, III

Internetové funkce Podpora HTML5
Webový prohlížeč
Test rychlosti internetu
ISIO live
HbbTV / červené tlačítko
ISIO Internet

Spotřeba Stand-by - LED 0,4 W
Spotřeba energie v zapnutém stavu 17,1 W

Streamování UPnP Renderer
Živé televizní vysílání
UPnP klient
UPnP Server

Wi-Fi 5 GHz
2,4 GHz
Wi-Fi 802.11n a/b/g (2,4 GHz / 5 GHz)

OBSAH BALENÍ: TECHNIBOX UHD S
Dálkové ovládání TechniControl včetně baterií
Napájecí adaptér
Kabel HDMI
Návod k použití se záručním listem

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Tuner
DVB-S2
Ano
Další vlastnosti
ano
Ano
1.2, 1.0
Ano
Počet CI slotů 1
RF modulátor Ne
Ne
Ne
MPEG-4, MPEG-2
Ano
Ano
Ano
Vstupy
Ano
Přehrává M4V, MP4, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, M2TS, AVI, ASF, MPEG-2, MPEG-4, MPEG-1, H.264 (bis H.264/AVC Level 4.2), H.265, WAV, MP3, AAC, FLAC, M4A, MP2, DDAC3, AIFF, BMP, JPEG, GIF, PNG
Ne
Výstupy
Ano
Ne
Ne
Ne
Koaxiální digitální výstup Ano
Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 17.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 32.6 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 31.4 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací