Satelitní přijímač Technisat TechniCorder ISIO STC (00004730) černý (lehce opotřebené 8802000714)

bazar
Značka: Technisat , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: -10332910

Bazar - lehce opotřebené 8802000714

Zjistit dostupnost
Bazar - lehce opotřebené 8802000714

TECHNISAT ISIO STC, černá


TechniSat DIGIT ISIO STC je doopravdy chytrý satelitní přijímač. Nabízí vysokou kvalitu obrazu (až Full HD)  v kombinaci s dvojitým satelitním DVB-S2 tunerem a dvojitým hybridním DVB-T/C tunerem.


Příjem programů


Přijímač se vyjímá podporou satelitní (DVB-S), kabelové (DVB-C) i pozemní digitální televize (DVB-T).  Poradí si i s příjmem českých a slovenských programů ze služeb Skylink, T-Mobile a freeSAT by UPC Direct– nabízí dva sloty pro CI/CI+ dekódovací moduly.


Záznam pořadů


S přijímačem můžete televizní vysílání nahrávat na pevný disk (2,5" SATA III), jenž je možné nainstalovat přímo do přístroje pomocí otvoru na zadní straně. Díky dvěma modulům TechniSat Irdeto a dvěma kartami můžete jeden program nahrávat a jiný přitom sledovat, případně i jej nahrávat. Současně lze také sledovat/nahrávat současně až dva programy DVB-T. Pomáhá v tom funkce PIP, díky níž lze zároveň také sledovat již dříve pořízenou nahrávku.


Internet na dosah


Přijímač je vybaven LAN konektorem pro připojení k domácí síti. Jelikož jde o prémiový model, nechybí ani integrovaná Wi-Fi pro komfortní připojení k domácí síti bez nutnosti otravných kabelů. Následně můžete využívat pokročilé funkce, jaké znáte například z PC – prohlížet webové stránky či využívat různé aplikace, jako je YouTube. K dispozici je dokonce i možnost přijímač ovládat prostřednictvím Android smartphonů a tabletů.


Přijímač svými funkce představuje vyspělé centrum vašeho digitálního života. Umožňuje například pouštět online videa, nahrávat pořady na USB disky či přímo na NAS servery. Využívat můžete také pokročilých služeb HbbTV a například si tak kdykoli z archivu pustit oblíbený pořad a mnoho dalšího.

Lehce opotřebené

TechniSat TechniCorder ISIO STC je multimediální Full HD satelitní přijímač vybavený dvojitým satelitním DVB-S2 tunerem a dvojitým hybridním DVB-T/C tunerem. Možnost rozšířit o další dvojitý DVB-S2 tuner nebo o další dvojitý DVB-T/C tuner. Přehledné české menu.

Příjem programů
Přijímač umožňuje příjem satelitní DVB-S, kabelové DVB-C a pozemní digitální televize DVB-T. Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink, T-Mobile, freeSAT by UPC Direct je dostupný po vložení dekódovacího modulu TechniSat Irdeto a příslušné dekódovací karty.

Záznam pořadů
TechniCorder ISIO STC umožňuje záznam programů na pevný disk (2,5" SATA III), který můžete vložit do přístroje otvorem na zadní straně přijímače nebo na externí HDD a flash disk. Jedná se o první přijímač firmy TechniSat, který umožňuje nahrávat na externí datové úložiště (NAS). Se dvěma dekódovacími moduly TechniSat Irdeto a dvěmi kartami lze jeden program (i kódovaný) nahrávat a zároveň druhý (i kódovaný) sledovat nebo ho také nahrávat (např. Nova HD + Prima HD) a dále můžeme sledovat nebo nahrávat současně 2 programy DVB-T(i HD). Navíc můžeme současně sledovat starší, již pořízenou nahrávku. Nahrávky jsou v dekódovaném tvaru. Funkce TimeShift.
Přehrání záznamů v jiných zařízeních není garantováno.

Připojení k internetu
TechniSat TechniCorder ISIO STC lze díky integrovanému modulu WLAN připojit bez dalšího příslušenství i bezdrátově přes Wi-Fi připojení na internet v domácí síti a využívat jako prohlížeč libovolných webových stránek , poslouchat internetová rádia, apod. Podpora HTLM5 - přístup k YouTube nebo video-on-demand službám. Po připojení k internetu je možné využívat i příjem hybridního vysílání HbbTV. Možnost ovládat přijímač pomocí chytrého telefonu. Pomocí Android aplikace My TechniSat Mulitiplay se dostanete na všechny vaše filmy, hudbu a fotografie z celé domácí sítě.

Multimédia
TechniSat TechniCorder ISIO STC se díky připojení k síti stává skutečným multimediálním centrem zábavy. Snadno se dostanete i na sdílené složky ve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, MP3 audio soubory a zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi. Stříhací funkce. Funkce PIP HD - obraz v obraze. Pomocí bezdrátové klávesnice TechniSat ISIO Control lze rychle a komfortně ovládat funkce televize, rádia a internetu.

Prodloužená záruka
Přidanou hodnotou navíc je 3 roky záruka (po registraci přístroje u výrobce).

OBSAH BALENÍ:

  • Přijímač
  • Dálkové ovládání + baterie
  • Propojovací HDMI kabel
  • Návod

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Rozměry přijímače
Šířka: 400 mm
Výška: 64,5 mm
Hloubka: 215,5 mm

Záruka 24 měsíců
Partnumber 00004730
Tuner
Ano
Další vlastnosti
Ano
Ne
Ne
MPEG-2
Vstupy
Ano
Ano
Výstupy
Ano
Ano
Ano
Ne
Koaxiální digitální výstup Ano
Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 21.6 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 45.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 23.2 cm
Hmotnost balení 2.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu