Satelitní přijímač Thomson THS815 (THS815) černý (vrácené zboží 8800100972)

bazar
Značka: Thomson , Kategorie:
Kód zboží: -8909890

Bazar - vrácené zboží 8800100972

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800100972

Přijímač vašeho satelitního vysílání

Chcete mít k dispozici bohatý výběr televizních programů a nestrádat přitom na zvukové či obrazové kvalitě? A co třeba pokud se tyto vlastnosti snoubí s intuitivní obsluhou a schopností precizního vyladění? Stačilo by vám to? Pak věnujte pozornost satelitnímu přijímači Thomson THS815. Šikovné zařízení pro příjem nekódovaných programů ze satelitu o rozměrech pouhých 17 x 3,9 x 12,8 cm (š x v x h) se řídí heslem krása v jednoduchosti, což hovoří o jediném. O zaměření na spokojenost co nejširší skupiny uživatelů.


Autentický obraz ruku v ruce se zvukem

Thomson THS815 a skvělé zážitky s TV? Nenápadný přístroj nabízí to, co od něj očekáváte. Kvalitní příjem televizních programů ze Skylinku jakožto největšího poskytovatele digitálního vysílání u nás. Využívá k tomu nejmodernější tuner DVB-S2, plně kompatibilní s audiovizuálními formáty MPEG-2, MPEG-4 (H.264/AVC), ale také čistě zvukovými (MP3) a vizuálními (JPG, JPEG, BMP). Je vedle příjmu stanic pro vás klíčová obrazová kvalita? Přijímač podporuje Full HD rozlišení, jdoucí ruku v ruce s působivým zvukem technologie Dolby Digital Plus.

Vše ihned a přehledně po ruce

Žádné studium návodu k obsluze. Žádná nutnost ladění programů. S funkcí Fast Scan je vyhledávání programů snadnější než kdykoliv předtím a to navíc v té nejvyšší možné kvalitě. Funkce rovněž programy přehledně třídí a automaticky provádí jejich aktualizaci. Samozřejmostí je Elektronický programový průvodce (EPG) na 14 dopředu, z něhož se vedle času vysílání dozvíte i základní informace o pořadu. Kapacita paměti je schopna pojmout až 4 000 programů, vytvořit lze až osm seznamů oblíbených kanálů.

Přijímač alias videorekordér

Není přijímač jako přijímač. Thomson THS815 nabízí alternativu videorekordéru v podobě funkce PVR, chcete-li si jakýkoliv z pořadů zaznamenat v době, kdy nebudete doma. Hlavní rozdíl oproti starším předchůdcům spočívá v záznamovém médiu. Tím je paměťový disk USB 2.0, který kromě nahrávání slouží také pro aktualizaci softwaru. Zařízení pak déle zůstane „jako nové“. Mezi doplňkovými funkcemi najdete časovač pro rezervaci událostí a funkci rodičovského zámku. Konektivita zahrnuje čtečku karet Irdeto, rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI, klasický SCART konektor a digitální zvukový výstup. Součástí balení je dálkový ovladač, baterie, 12V adaptér a průvodce rychlou instalací.

Vráceno - Použito

Thomson THS 815

Thomson THS 815 je satelitní přijímač s certifikací Skylink ready a čtečkou karet Irdeto. Podporuje rozlišení Full HD. Na předním panelu se nachází USB port pro záznam televizních programů, přehrávání multimediálních souborů a aktualizaci softwaru. Součástí balení je dálkový ovladač.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

  • Tuner: DVB-S2
  • PVR funkce: ano
  • Porty: 1 x USB 2.0, 1 x LNB vstup, 1 x IR, 1 x koax (S/PDIF), 1 x HDMI, 1 x SCART

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Anténa
Integrovaná anténa: ne
Čtečka karet
Čtečka karet: ne
Displej a zobrazení
Displej: ne
Funkce
Nahrávání na disk - PVR: ano
Fyzické vlastnosti
Použití v exteriéru: ne
Použití v interiéru: ano
Váhová kategorie: Lehký - do 2 kg
Modelové číslo
Modelové číslo: THS 815
Ovládání
Dálkový ovladač: ano
Pevný disk
Pevný disk: ne
Podpora
Podpora 3D: ne
Podpora DLNA: ne
Podpora PIP: ne
Podstavec a uchycení
Na stěnu: ne
Na stožár: ne
Samostatně stojící: ano
Tuner
Hybridní analogový tuner: ne
Standard DVB-C: ne
Standard DVB-C2: ne
Standard DVB-S: ne
Standard DVB-S2: ano
Standard DVB-T: ne
Standard DVB-T2: ne
Vstupy a výstupy
Digitální výstup zvuku (počet): 1
HDMI (počet): 1
SCART (počet): 1
USB 2.0 (počet): 1

Partnumber THS815
Tuner
DVB-S2
Další vlastnosti
Ano
Ano
DiSEqC 1.2, 1.1, 1.0
Ne
Certifikát IRDETO Ano
Ano
MPEG-2, MPEG-4
Vstupy
Ano
Výstupy
Ano
Scart Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 12.8 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.7 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 24.4 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací