Satelitní přijímač Topfield TF-S3000RHD (315759) (vrácené zboží 8800001621)

bazar
Značka: Topfield , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: -9040817

Bazar - vrácené zboží 8800001621

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800001621

Vráceno - Použito

TOPFIELD S3000RHD

Nadstandardně vybavený satelitní HD přijímač od společnosti Topfield, který je speciálně uzpůsoben pro používání v České republice a na Slovensku. Odpovídá tomu podpora různých druhů karet (včetně Skylinku) i možnost nastavení českého/slovenského jazyka. Na první pohled zaujme čelní panel, na kterém se rozprostírá přehledný LED panel i s ovládacími prvky. Velkou výhodou je také mimořádně snadná instalace, se kterou si díky funkci FastScan poradí i laik, odborníky už domů volat nemusíte a díky tomu ušetříte. Vaše programy navíc budou neustále aktuální.
Všechny konektory jsou umístěny na zadní straně a nechybí ani LAN port pro připojení k síti. K dispozici je kromě toho také HDMI pro propojení s televizorem či USB, ze kterého umí přijímač číst multimediální obsah a dokonce si poradí i s nahráváním na externí disky. Součástí základního balení je také přehledný ovladač.

Speciálně naladěn
Tento satelitní přijímač je speciálně připraven pro použití v České a Slovenské republice. Kromě toho, že je menu kompletně v českém či slovenském jazyce (výběr je samozřejmě na vás) je vybaven dekódovacím systémem Irdeto, který je certifikován samotným Skylinkem (na přední straně si můžete dokonce povšimnout loga Skylink). Díky tomu je satelit schopen přijímat všechny kanály Skylink. Dále je plně kompatibilní i s kartami T-Mobile, freeSAT (UPC Direct), Irdeto a Irdeto ICE (včetně nejnovějších modelů M7).

Snadná obsluha
Obrovskou výhodou tohoto modelu je i to, že je přizpůsoben tomu, aby byl uživatelský zážitek 100%. Těšit se tak můžete na funkci FastScan, díky které budou stanice automaticky naladěny i aktualizovány. Díky tomu si s instalací satelitního přijímače bez problémů poradí i laik. Všechny programy navíc budou vždy aktuální bez toho, aniž byste se o cokoli museli starat. Součástí balení je navíc i základní návod, který vám pomůže s osvojením nových funkcí.

Nahrávání na USB
Satelitní přijímač disponuje i USB portem, který je umístěn na zadní straně. Podporuje přitom funkci PVR, takže umožňuje nahrávat multimediální obsah na externí média. Nahrané záznamy však nelze přehrát jinde než na tomto modelu. Samozřejmostí je pak přehrávání obsahu z disků, podporovány jsou formáty AVI, MKV, DIVX, XVID, MP3 a také JPEG.

Obsah balení:

  • dálkové ovládání
  • 2× AAA baterie
  • externí síťový napáječ
  • kabel s externím přijímačem dálkového ovládání
  • HDMI kabel
  • český a slovenský základní návod

Záruka 24 měsíců
Partnumber 315759
Tuner
HD tuner Ano
Další vlastnosti
Ano
Certifikát IRDETO Ano
Ano
Ano
Ano
Vstupy
Ano
Přehrává AVI, MKV, DIVX, XVID, MP3, JPEG
Výstupy
Ano
Scart Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 24.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 17.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 34.0 cm
Hmotnost balení 1.2 kg
Více informací Méně informací