Satelitní přijímač Zircon JAZZ HD černý (vrácené zboží 8800331842)

bazar
Značka: Zircon , Kategorie: Přijímače (receivery)
Kód zboží: -9106420

Bazar - vrácené zboží 8800331842

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800331842

Pro bohatší filmové zážitky


Satelitní přijímač Zircon JAZZ HD představuje zařízení nové generace, které je velmi jednoduché na ovládání i instalaci. Nabízí bohatou výbavu, bleskurychlé naladění televizních a rozhlasových stanic a pokročilé možnosti rodičovské kontroly. Satelitní přijímač není žádný troškař, co se týče podpory kvality zobrazení, a nabízí na výstupním HDMI konektoru rozlišení až Full HD (1920 x 1080 bodů). Zařízení umožní uložit do paměti až neuvěřitelných 4000 televizních a rozhlasových stanic.


Přirozená součást multimediálního centra


Jednoduchý ovládací panel, přehledný čtyřsegmentový LED displej, intuitivní nastavení. Zircon JAZZ HD prostřednictvím funkce Fast Scan automaticky naladí dostupné programy a nabídne jejich kompletní, setříděný a aktuální seznam. Ladit můžete pochopitelně i s vypnutou funkcí – v takovém případě přijímač vyhledá předem definovaný seznam vysílacích frekvencí. Menu je kompletně k dispozici v českém i slovenském jazyce.
Elektronický televizní program


Satelitní přijímač Zircon JAZZ HD podporuje sedmidenní Elektronický programový průvodce (EPG), v němž je každý program podrobným způsobem popsán. Můžete tak zjistit nejenom čas začátku pořadu, ale i dobu jeho trvání, stručnou anotaci, typ pořadu, jeho (ne)vhodnost pro děti a podobně. Pakliže netrváte ze zvyku na tištěné verzi programu, s EPG ji už nebudete potřebovat.Pokročilé možnosti rodičovské kontroly


Satelitní přijímač disponuje propracovanými možnostmi rodičovské kontroly, na kterou narazíte již při základním ladění přijímače. V menu pro Irdeto kartu/Věkové omezení lze vytvořit až šest věkových profilů uživatelům přijímače. Věkové profily neslouží pouze pro blokování aktuálně vysílaných pořadů, ale i během časového nahrávání. Pokud vytvoříte profil s věkovým omezením 16 let nebo méně, Irdetem automaticky ohodnocené pořady zablokují sledování pořadu ohodnocených hranicí 18 let.Na satelitním přijímači Zircon JAZZ HD naleznete vstup pro USB i rozhraní pro přenos komprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI. Velkou výhodou je možnost využít přijímač jako alternativu DVD rekordéru, neboť dokáže zaznamenat váš oblíbený pořad na připojený pevný disk nebo flash disk pro pozdější zhlédnutí.

Služby pro zvýšení pohodlí


Zircon JAZZ HD je vybaven také dalšími funkcemi, které jistě využijete - automatické přepnutí do pohotovostního režimu v rozsahu 1 až 6 hodin, nastavení průhlednosti OSD menu v rozmezí 70 – 100 % nebo podpora aktualizace softwaru z družice. Součástí balení je dálkové ovládání, baterie, HDMI kabel, 12V adaptér, RCA jack a uživatelská příručka.

Vráceno - Použito

Nový satelitní přijímač s licencovanou čtečkou Irdeto, který je vybavený funkcí FAST SCAN.

Neuvěřitelně jednoduchá instalace s automatickou detekcí DiSEqC a laděním transpondérů pro Skylink.
Rychlý start přijímače z pohotovostního režimu. Velmi nízká spotřeba do 1W v pohotovostním - pasivním-stavu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Skylink Ready s podporou FastScan pro inteligentní naladění přijímače, splňuje poslední specifikace na Skylink ready přijímač verze 1.5, automatické vyhledávání domovského TP pro FastScan, vestavěná licencovaná Irdeto čtečka - podpora Irdeto a ICE karet, kompatibilní s ICE kartami UPC - freeSAT, T-Mobile.
Full HD rozlišení obrazu 1920x1080p na výstupním HDMI konektoru, přehledné zobrazení seznamu stanic pomocí vícesloupcového náhledu, možnost tvorby až 8 oblíbených (Favoritních) skupin,
rodičovský zámek, funkce AD (Audio description-popis scény pořadu pro nevidomé), funkce CEC pro snadné ovládání přijímače i TV (nutná podpora TV), pokročilé PVR funkce - nahrávání přímo z EPG, podpora FAT i NTFS souborového systému USB paměti, MPEG-2/4 (H.264), VC1 a plně kompatibilní s DVB-S2, pamět na 6000 TV a radio programů, vícejazyčné OSD menu, podpora 7 denního EPG (Elektronický programový průvodce), plná podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, 13/18V, 0/22K. Podpora pozicionéru s protokolem USALS, podpora aktualizace SW z družice (OTA aktualizace) a IP aktualizace SW. Ethernet konektor pro snadnou IP aktualizaci SW z internetu.

Přijímač je možné připojit k novým i starým typům televizorů použitím HDMI, nebo JACK/CINCH kabelu, bílý 4segmentový LED display. Možnost zobrazit oprávnění předplatného na kartě v datumovém formátu (zápisů na kartě), různé editační funkce seznamu stanic (oblíbené seznamy, přesouvání, zamykání, přejmenování, třídění aj.). Funkce Aktualizace Skylink transpondérů-síťové aktualizace nových stanic.

OBSAH BALENÍ:

  • Dálkový ovladač
  • Nap. zdroj 12V/1,5A
  • HDMI kabel 1,5m
  • JACK/CINCH AV kabel
  • CZ/SK návod

Záruka 24 měsíců
Tuner
HD tuner Ano
Další vlastnosti
Ano
Ano
DiSEqC 1.1, 1.2, 1.0
Ne
RF modulátor Ne
Certifikát IRDETO Ano
Ano
MPEG-4
Vstupy
Ano
Anténní vstup Ano
Výstupy
Ano
Scart Ne
Cinch audio výstup Ano
Cinch video výstup Ano
Koaxiální digitální výstup Ne
Digitální optický výstup Ne
Anténní výstup Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 17.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.3 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 26.9 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací