Sekačka EXTOL Industrial 8795630 (s baterií) (lehce opotřebené 8802054264)

bazar
Značka: EXTOL , Kategorie: Sekačky
Kód zboží: -10349526

Bazar - lehce opotřebené 8802054264

Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

Bazar - lehce opotřebené 8802054264

Extol Industrial 8795630


S aku sekačkou Extol Industrial 8795630 dostanete to nejlepší ze světa elektrických a benzinových sekaček. Co to znamená? Kombinaci tichého chodu, snadné obsluhy a jednoduché údržby elektrických sekaček spolu se svobodou pohybu, kterou nabízí sekačky benzinové.


„Brushless" motor


Vysoký výkon přitom dodává moderní „brushless" motor, který se vyznačuje výrazně delší životností, vyšším výkonem a také úspornějším provozem, než dokážou nabídnout klasické motory s uhlíkovými kartáči. Navíc je sekačka díky elektrickému motoru vlastně bezúdržbová, stačí ji občas promazat.


Energii přitom čerpá z kvalitní baterie Li-Ion 40V s kapacitou 2 500 mAh, články Samsung a indikátorem nabití. Doplnění energie do 100 % pomocí dodávané rychlonabíječky přitom zabere cca 60 až 90 minut. Elektronika v sekačce pak umožňuje využívat nejen jednu, ale klidně dvě baterie současně. Jedna plně nabitá baterie přitom zajistí posekání až 500 m2.


Dlouhá životnost a maximální bezpečnost


Sekačka nabízí také funkci mulčování a samozřejmě umožňuje regulovat výšku sekání, a to konkrétně v rozsahu 25 až 75 mm (25-35-45-55-65-75 mm). Záběr sekání je 38 cm, takže vám půjde rychle od ruky. Má také dvojité bezpečnostní jištění: to v překladu znamená, že je spoušť jištěna bezpečnostním tlačítkem + je vedle baterie speciální bezpečnostní klíč, bez něhož nenastartujete. Když jej vyjmete, nemůže se tak například stát, že by sekačku spustily děti a například se poranily.


Výrobce myslel také na životnost: sekačka je proto z kvalitních materiálů a hlavní namáhané části, jako je buben, jsou z kovu. Příjemnou jízdu pak zajistí robustní kola potažená gumou a výhodou je také rozhodně to, že část koše o objemu 40 litrů je z plátna pro snadnější skladování. Lehká konstrukce je pak výhodou při sekání ve strmějším terénu.

Lehce opotřebené

Sekačka Extol Industrial 8795630 aku

 • Aku sekačka spojuje výhody elektrických sekaček - nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby se svobodou pohybu benzínových sekaček. Sekačka je poháněná nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Zdrojem energie je kvalitní baterie Li-ion 40V s kapacitou 2500 mAh a v přibalené rychlonabíječce ji nabijete asi za 1 hodinu. Sekačka je vybavená elektronikou, která dovoluje použít jednu nebo dvě baterie současně. Při pravidelném sekání trávníku může sekačka posekat až 500 m2 s jednou plně nabitou baterií. Tato rozloha může být ovlivněna výškou a kvalitou sekaného travního porostu. Výšku sekání lze upravit v rozsahu 25-75 mm.
 • Sekačka je vybavena dvojitým bezpečnostním jištěním - spoušť sekačky je jištěna bezpečnostním tlačítkem a vedle baterie je speciální bezpečnostní klíč, bez kterého nelze sekačku spustit. Pokud ho vytáhnete a vezmete si ho sebou, nemohou například děti spustit sekačku a zranit se. Sekačka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Hlavní namáhané součásti např. buben sekačky jsou kovové. Masivní kola jsou potažena gumou pro tichou jízdu na tvrdých površích. Koš na trávu je vyroben částečně z plátna, které dovoluje zmenšit rozměr koše při skladování. Díky použití elektrického pohonu je sekačka, kromě občasného promazání, prakticky bezúdržbová. Díky použitému Li-ion akumulátoru je možné ho kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.

Hlavní přednosti

 • Kovový sekací buben zajišťuje dlouhou životnost
 • Pro zvětšení rozsahu sekané plochy, lze použít se dvěma bateriemi současně
 • Nízká hmotnost sekačky umožňuje snadnější manipulaci při použití ve strmějším terénu, přenášení a také při použití staršími lidmi
 • Baterie je složena z kvalitních článků Samsung, které mají dlouhou životnost a je vybavena indikátorem nabití
 • Akusekačka je vybavena novým „brushless motorem“ bez uhlíkových kartáčů, který má delší životnost, je více výkonný a má menší spotřebu elektrické energie
 • Vyjímatelný bezpečnostní "klíč" brání neoprávněnému spuštění přístroje
 • Sekačka je vybavena funkcí mulčování a nastavením výšky sekání jednou ovládací páčkou na všech kolech současně
 • Baterie: 40V Li-ion
 • Kapacita baterie: 2500 mAh
 • Otáčky: 3100/min
 • Záběr sekání: 38 cm
 • Výška sekání: 25-35-45-55-65-75 mm
 • Doba chodu: 35 min
 • Nabíjení baterie cca: 1-1,5 hod
 • Pro trávník: pravidelné sekání až 500 m2
 • Objem koše: 40 l
 • Hmotnost s baterií: 17 kg

Záruka 24 měsíců
Další parametry
menší pozemky cca 400 m²
rovná
akumulátorový
38 cm
Ne
Objem koše 40 l
Ne
plast
1
EXTOL Industrial 40 V (ZAHRADA)
uhlíkový
Možnost využití hobby
Typ sekačky rotační
Nabíječka v balení Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 45.0 cm
Výška balení 41.0 cm
Hloubka balení 72.0 cm
Hmotnost balení 22.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu