Sekera Fiskars X7 univerzální - XS (121423)

Značka: Fiskars , Kategorie: Ruční zahradní nářadí
Kód zboží: FIS121423

Malá univerzální sekera vhodná pro tesaře, chataře a zahrádkáře.

Zjistit dostupnost

Univerzální použití


Sekery od společnosti Fiskars mají svou dokonalost a patří mezi světové špičky. Ať jste profesionálními tesaři, nebo pouze potřebujete užitečnou flexibilní sekeru na tábor, chatu, loď či do auta, díky modelu X7 budete rozhodně spokojeni. Její malá váha, pouhých 850 g a velikost 37,6 cm vám zajistí, že sekeru můžete nosit prakticky kamkoliv. Společně se samotnou sekerou je dodávaná ještě s užitečným plastovým pouzdrem, které chrání ostří při přenášení a skladování a zvyšuje tím bezpečí při manipulaci.


Ultralehká a zároveň odolná


Mít pořádnou sekeru, to je sen každého muže! Aby ale nebyl zbytečně otrávený její váhou a kvalitou, je důležité, použití těch pravých materiálů při její výrobě. Sekera Fiskars X7 se pyšní ultra lehkým materiálem FiberComp, který zcela minimalizuje únavu při práci a dělá jí prakticky nerozbitnou. To vše je doplněné elegantním designem, který padne prakticky do každé ruky. Zahnutý konec topůrka také zabraňuje sklouznutí sekery. Zbytečným nehodám tak můžete dát sbohem.

Dlouholetá záruka


Finská společnost Fiskars má dlouholetou tradici, která sahá až do roku 1649. Svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží a mezi ty nejznámější patří právě sekery. Jako nejdéle fungující firma ve Finsku je i nejsofistikovanější co se péče o zákazníka týče. Po registraci na jejich oficiálních stránkách si můžete prodloužit záruku sekeru až na 25 let. Což vypovídá o tom, že na jejich výrobky je skutečně spolehnutí.

Fiskars univerzální sekera X7 je určena především pro tesaře, outdoor aktivity, také do auta, na loď, nebo na chatu. Pro její malou váhu je možné ji nosit neustále u sebe. Topůrko je vyrobeno z ultra lehkého a odolného materiálu FiberComp ™, který minimalizuje únavu a dělá sekeru prakticky nerozbitnou. Zahnutý konec rukojeti zabraňuje ke sklouznutí sekery a předchází tak případným nehodám. Tato sekera je dodávána s plastovým pouzdrem pro snadné přenášení a skladování.

Po registraci u výrobce je možné prodloužit záruku na 25 let. Odkaz pro registraci: http://www.fiskars.eu/warranty

Plastové pouzdro na sekeru Fiskars:

  • Chrání ostří při přenášení a skladování - zbyšuje bezpečnost manipulace
  • Bezpečný zámek, který se snadno zavírá i otvírá
  • Pohodlné držadlo pro přenášení a k zavěšení
  • Elegantní design
Technické parametry:
  • Celková délka: 37,6 cm
  • Celková hmotnost: 850 g

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ zahradního nářadí sekera
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 38.1 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací