Selfie tyč CellFish univerzální, růžová (CELLSELFPINK) růžová (vrácené zboží 8800046244)

bazar
Značka: CellFish , Kategorie: Selfie tyče
Kód zboží: -9052145

Bazar - vrácené zboží 8800046244

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800046244

Vráceno - Použito

CellFish selfie tyč, růžová
V dnešní době již nehrozí, že bychom na své životní zážitky zapomněli. Chodíme po světě s telefonem v ruce a prst máme vždy připraven na spoušti. Stačí zlomek vteřiny a snímek plný skvělé atmosféry je na světě, abyste nikdy nezapomněli na to, co jste si prožili. Co když ale chcete udělat nádherné selfíčko nebo skupinovou fotografii s rodinou a přáteli? Řešení je snadné. Mějte po ruce kromě telefonu i selfie tyč. Česká značka CellFish vytvořila doplněk, bez něhož se na dovolené ani na výletě neobejdete.

Spoušť na rukojeti
Do karet přístroji hraje jeho odlehčená konstrukce. Stačí, když si tyč vložíte do batohu, nebo ji klidně můžete nést jen tak v ruce, aniž by vás jakkoliv zatěžovala. Poté již stačí pouze upevnit telefon, vytáhnout rukojeť a říct "Sýr!" Součástí balení je i praktický kabel, s nímž svůj smartphone připojíte přímo k dálkovému ovládání na tyči, abyste nespoléhali na bezdrátový Bluetooth ovladač, jenž může kdykoliv vypovědět službu. Takto stačí pouze stisknout tlačítko spouště a poté se již pouze kochat nádhernými momentkami, které taktéž přispívají k výborné zábavě a nezapomenutelnému zážitku.

Se selfie tyčí bude skupinový snímek skutečně kompletní! Nikdo totiž nemusí odbíhat stisknout spoušť.

Portréty pro každého
V dnešní době mají jak smartphony, tak i klasické mobilní telefony integrovaný fotoaparát. Vytvořit si selfie snímek proto nikdy nebylo snazší! Fotí se již snad všichni od malých dětí až po seniory. Každý může zaznamenat vzácné chvíle strávené s rodinou či přáteli, aniž by někdo musel na snímku chybět kvůli tomu, že musí jít stisknout spoušť.

K moři i na ledovec
Ať už vás životní události zavedou kamkoliv, selfie tyč půjde s vámi. Přístroj se nezalekne žádných výzev. Foťte se ve skupince na pláži, nebo dokumentujte zážitky ze silvestrovské zábavy na zasněžených horách. Tento pomocník vám zajistí nádherné obrázky, na nichž se budou usmívat všichni, na kterých vám záleží.

Odlehčená konstrukce
Tyč vám přesně padne do dlaně. Její kompaktní rozměry a zanedbatelná hmotnost vám umožní uložit ji do batohu nebo kufru, aniž by jakkoliv překážela. Nebo si ji vezměte přímo do ruky a mějte ji připravenu k použití. Nikdy totiž nevíte, kdy se naskytne ta správná příležitost k vytvoření legendárního snímku v nezapomenutelném prostředí.

Záruka 24 měsíců
Partnumber CELLSELFPINK
Další parametry
do ruky
Typ pro GSM
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 3.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.5 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací