Set výrobků AEG L7FEE68SC + T8DEE68SC

Značka: AEG , Kategorie: Sety pračka+sušička
Kód zboží: 1 515 354

Značky: AEG

Zjistit dostupnost

Pračka AEG L7FEE68SC, bílá/nerez

Velká pračka pro velké rodiny. Přesně to je AEG L7FEE68SC v elegantním bílém provedení s nerezovými detaily. Pračka vás zaujme na první pohled svým moderním designem, nicméně skutečně si ji oblíbíte až v momentě, kdy ji vyzkoušíte na vlastní kůži. Oblečení bude jemné, měkké a provoněné. Záruka, že se v něm celý den budete cítit skvěle. Najednou dokáže vyprat až 8 kg prádla a jistě vás potěší extra tichý chod, kterým nebudete rušit sebe ani své sousedy.

Konec zdlouhavému žehlení

Místo toho, abyste se o prádlo jakkoliv starali, svůj čas můžete využít lépe a příjemněji. Pračka nabízí možnost zakončit prací cyklus párou, která narovná veškeré záhyby a ušetří vám tak práci s následným žehlením. Z pračky přímo do skříně! Srdcem spotřebiče je úsporný motor ÖKOInventor, jež se postará o spolehlivé vyprání i odolných skvrn. Nabízí vysokou účinnost i odolnost a přináší neustále vysoký výkon bez ohledu na zvolený program.

Žádné mačkání

Využijte nabídky zakončit prací cyklus párou. Ta se postará o narovnání pomačkaných látek tak, abyste se mohli raději věnovat příjemnějším činnostem než žehlení. Prádlo bude vypadat skvěle i bez vašeho přičinění.

Měkké oblečení

Spotřebič je vybaven funkcí SoftPlus. Ta zajistí, že se aviváž dostane ke všem kouskům oblečení, které je poté ještě měkčí, hladší a příjemnější na dotyk. Bonusem je i to, že se tím prodlouží životnost látek.

Ochrana jemného prádla

Pračka se spolehlivě a šetrně postará o vaše drahocenné oblečení, i kdybyste do ní dali svou nejoblíbenější jemnou halenku. Prací prostředek a aviváž jsou důkladně promíchány s vodou, čímž nedochází ke ztrátě kvality ani po mnoha vypráních.

Tichý provoz

Pouhých 51 dB při praní a 77 dB při odstřeďování. To jsou údaje, s nimiž můžete pračku bez zábran pustit i večer, aniž byste jejím chodem rušili sousedy v bytě pod vámi.

Sušička prádla AEG T8DEE68SC, bílá/nerez

Myčka za vás umyje nádobí, pračka vypere prádlo... ale co se sušením? Pověsit všechno prádlo, které jste vyprali během dvou nebo tří pracích cyklů, zabere mnoho času a energie. Prádlo je navíc pomačkané a vás tak čeká další kolo žehlení. Tomu všemu ale můžete předejít. Stačí si pořídit kvalitní a výkonnou sušičku prádla, jenž se o vaše drahocenné kousky oblečení i o jiné látky postará šetrně, ale účinně. Společnost AEG nabízí volně stojící sušičku v bílém provedení s výraznými nerezovými detaily. Odvede za vás kvalitní práci a prádlo zanechá čerstvé, provoněné a narovnané tak, že se s žehlením budete muset zdržovat opravdu pouze u těch nejodolnějších kousků.

Dostatečná kapacita i pro velké prádlo

Sušička se pyšní vysokou kapacitou 8 kg, která s přehledem pokryje objem vypraného prádla celé rodiny. Skvěle se navíc doplňuje s pračkou AEG L7FEE68SC - celou náplň, kterou vyperete, pohodlně i usušíte. Chod spotřebiče vás nejen že nezruinuje, ale dokonce s ním i ušetříte, a to až 40 % energie. Veškeré nastavení vidíte přehledně na vestavěném, středně velkém LCD panelu.

Pro všechny tkaniny

Své prádlo můžete sušičce svěřit bez obav o to, že by došlo k poničení tkanin. Šetrně se postará i o velmi jemné látky včetně hedvábí nebo vlny.

Nízké teploty

K bezpečnému sušení dochází i s využitím nízkých teplot. O prádlo bude skvěle postaráno s technologií SensiDry a navíc peníze za ušetřené teplo můžete vynaložit na sebe a koupit si pěkný dárek.

Účinný filtr

Filtrační systém ÖKOFlow je velmi dobře dostupný a snadno se čistí. Zatímco jiné modely obsahují více filtrů, zde vystačí jediný, aniž by přitom došlo ke kompromisům ve kvalitě či době sušení.

Kratší sušicí programy

Sušička se pyšní vylepšeným tokem vzduchu. Díky tomu jsou sušicí programy zkráceny, přičemž o oblečení je postaráno s výbornou péčí. Senzor snímá vlhkost, podle níž upraví čas sušení.

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 65.0 cm
Výška balení 90.0 cm
Hloubka balení 75.0 cm
Hmotnost balení 145.0 kg
Více informací Méně informací